Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Granda soft XSDesigner

bmw (151)|21.4.2005 09:57
Ahoj
nepoužívázte někdo náhodou program XS Designer a XSForms, prosím o radu jak ho přesně používat, návody jsou v jazyku kterýmu moc nerozumím, díky
Jarek72 (37)|21.4.2005 18:52
Taky bych rad neco vic o tom vedel, program vypada velmi zajimave
Standa_ce4you (380)|22.4.2005 10:39
Výborný soft, díky za echo, něco takového jsem hledal :yes: .
Sice v něm zatím tápu (s databázema jsem ještě nedělal), ale něco už jsem si vytvořil, takže se základy bych snad mohl poradit :cool:
bmw (151)|22.4.2005 22:25
Taky se mě ten soft líbí, ale nějak se mě nedaří aby dělal co chci.
Chtěl bych si v něm vytvořit databázi produktů a potřeboval aby mě dopočítaval marže a podobně.
macula_ce4you (691)|2.2.2006 20:38
Dnes mi přišel e-mail o tom, že na stránkách společnosti GrandaSoft jsou ke stažení nové verze XSDesigner 2 a XSForms 2 (beta)

Download

Ještě jsem nezkoušel a tak ani nevím jestli podporuje WM5. :?: Ale je stále zdarma a jelikož SprintDB na WM5 nechodí, tak prozatím zkusím tuto alternativu.
Standa_ce4you (380)|7.2.2006 11:29
Může mi někdo poradit, jak mám v tomto programu seřadit záznamy podle datumu? Při pokusu o seřazení dle datumu mi napíše Error: unknown error (176208). Seřazování podle ostatních typů dat jede dobře. Mám beta verzi z odkazu výše.

EDIT: jak jsem se právě dočetl na ofic. fóru, podle data asi seřazovat nejde :sarcastic:...

EDIT2: tak jsem na GrandaSoft fóru našel řešení. Není to úplně ono, ale pokud budu data zapisovat poctivě, seřazování bude fungovat.