Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

acer n50 problem s internet exporerem

kubrt777 (18)|15.4.2005 18:49
Zdravim vsechny, nema nekdo prosim tuseni proc mi vzdy spadne explorer kdyz vlezu na stranky www.seznam.cz? zadna jina mi to nedela. Dekuju
Prox (17)|15.4.2005 19:01
Uz to tady nekde bylo reseny, na seznamu maji prasacky skripty a PIE si s nima neporadi..
kubrt777 (18)|15.4.2005 19:04
Ahoj koukam ze mas n30tku. za boha nejsem schopnej rozchodit activsync pres bluetooth. asi se na to vykaslu a budu pouzivat jen USB. nacetl jsem co se dalo, ale nefunguje to. pocitac mam naparovanej, jen te activsync nefunguje. nemel jsi s tim taky problem?
beecher (9270)|15.4.2005 19:10
[QUOTE="kubrt777"]pocitac mam naparovanej, jen te activsync nefunguje. nemel jsi s tim taky problem?[/QUOTE] Mate v BT manzeru na PC vytvoreny BT seriovy port a ten port pak prirazeny v nastaveni pripojeni ActiveSyncu?
Prox (17)|15.4.2005 19:10
Nemel nikdy :) dneska jsem to na novem systemu delal znovu a teda jediny problem byl ze se mi zmenil port ze 4 na 3. Ja to delam tam ze si nejdriv pres BT managera na pc najdu a sparuju zarizeni, jako aktivni sluzby mu dam file transfer a serial port, ve chvili kdy mi tohle jde a vidim na nej tak uz to pak neni vetsinou problem, port to je vetsinou 3 nebo 4 a pak na pda je jeste v AS potreba nastavit ze je to pres BT misto usb..
kubrt777 (18)|15.4.2005 19:15
port com mam prirazen com5 (odchozi/serial) a com6(prichozi). kdyz dam jen tak odeslat soubor z desktopu, tak to funguje. nemam nahodou neco nastavit v activsyncu? dekuju
Prox (17)|15.4.2005 19:30
[QUOTE="kubrt777"]port com mam prirazen com5 (odchozi/serial) a com6(prichozi). kdyz dam jen tak odeslat soubor z desktopu, tak to funguje. nemam nahodou neco nastavit v activsyncu? dekuju[/QUOTE]

V activesync na PC v connection setting povolit komunikaci pres com port a tam vybrat ten potrebny, a na pda v active nastavit pripojeni pres BT misto usb..
kubrt777 (18)|15.4.2005 19:44
bohuzel porad nic, nevim co s tim. jestli neni chyba na strane desktopu...?
Prox (17)|15.4.2005 19:46
[QUOTE="kubrt777"]bohuzel porad nic, nevim co s tim. jestli neni chyba na strane desktopu...?[/QUOTE]

A co to dela? ja kdyz me blbej port tak ve chvili kdyz jsem na ppc tapnul v bt manageru na activesync tak mi ikona bt zezelenala jako ze jsem se pripojil k pc, ale AS nedelal nic..dokud jsem neprenastavil port...
kubrt777 (18)|15.4.2005 19:51
ja vlastne nemohu ani v BT manageru vytvorit shortcut pro AS. jak kliknu na ikonku pocitace, tak to hodi chybu. jinak posilat soubory mi vzajemne jde. pripojeni k internetu pres mobil taky. jen ten activS... a tedy jeste vytvoreni toho shortcutu. nechapu co se s tim deje.
Prox (17)|15.4.2005 20:01
[QUOTE="kubrt777"]ja vlastne nemohu ani v BT manageru vytvorit shortcut pro AS. jak kliknu na ikonku pocitace, tak to hodi chybu. jinak posilat soubory mi vzajemne jde. pripojeni k internetu pres mobil taky. jen ten activS... a tedy jeste vytvoreni toho shortcutu. nechapu co se s tim deje.[/QUOTE]

V tom bude asi problem, chtelo by to nejak ty zarizeni sparovat..aby to nehazelo zadny chyby..
kubrt777 (18)|15.4.2005 20:17
Huraaa, uz to jede! Jsem uplnej debil. stacilo nastavit prichozi com a ne odchozi!
Johny CZ (23)|15.4.2005 20:35
[QUOTE="kubrt777"]Zdravim vsechny, nema nekdo prosim tuseni proc mi vzdy spadne explorer kdyz vlezu na stranky www.seznam.cz? zadna jina mi to nedela. Dekuju [/QUOTE]

Jak to vypada s tim "seznamem"? To proste s internet explorerem na PDA nerozchodim nejake stranky? Kdyz mam napr. e-mail na seznamu, tak si ho na PDA nemohu precist? :no:
Prox (17)|15.4.2005 20:45
[QUOTE="Johny CZ"][QUOTE="kubrt777"]Zdravim vsechny, nema nekdo prosim tuseni proc mi vzdy spadne explorer kdyz vlezu na stranky www.seznam.cz? zadna jina mi to nedela. Dekuju [/QUOTE]

Jak to vypada s tim "seznamem"? To proste s internet explorerem na PDA nerozchodim nejake stranky? Kdyz mam napr. e-mail na seznamu, tak si ho na PDA nemohu precist? :no: [/QUOTE]

Co treba pouzit mailovy klient v pda? neob me napadlo jti rovnou na email.seznam.cz, ale nezkousel jsem to..
Johny CZ (23)|15.4.2005 21:16
Ten klient snad pujde, s tim zkusenosti nemam a jeste jsem to nezkousel. Ale stejne, existuje nejaky jiny prohlizec na PDA, se kterym nejsou problemy? Napr. Firefox :D
IntEx_ce4you (130)|15.4.2005 23:17
Tohle jsem resil taky, ale po sparovani se Ti ve Windows namapuji dva seriove porty (u mne COM4 odchozi a COM5 prichozi). V ActiveSync vyberes ten prichozi COM port a v PDA pri vybrani toho pocitace ve vytvareni propojeni s ActiveSync se to uz povede (byva problem v tom, ze v pocitaci na spravnem portu nenasloucha dana sluzba).
beecher (9270)|16.4.2005 11:15
[QUOTE="Johny CZ"]Ten klient snad pujde, s tim zkusenosti nemam a jeste jsem to nezkousel. Ale stejne, existuje nejaky jiny prohlizec na PDA, se kterym nejsou problemy? Napr. Firefox :D [/QUOTE] Minimo.