Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový WiFi scanner pro Pocket PC od eEye Digital Security

beecher (9270)|13.4.2005 17:09
http://www.eeye.com/html/resources/downloads/WiFi/index.html

Novým produktem společnosti eEye Digital Security, která se převážně zabývá vývojem softwaru na odhalování bezpečnostní problémů sítí, vydala zdarma svůj nový produkt Retina WiFi Scanner, kterým můžete oskenovat všechny aktivní okolní WiFi zařízení a WiFi připojení a zjistit tak jejich bezpečnost.
psaf (81)|13.4.2005 21:47
Tak jsem to zkusil. Zjistil poměrně hodně údajů. Nepochopil jsem však, na co je ten posuvník, který je pod obdelníkem s tečkami.
Andilek (173)|14.4.2005 07:20
Mankote to fakt musim vyplnit ten silenej registracni formular? Nerad davam email kam nemusim.
beecher (9270)|14.4.2005 07:33
[QUOTE="Andilek"]Mankote to fakt musim vyplnit ten silenej registracni formular? Nerad davam email kam nemusim.[/QUOTE] Bohuzel, musi, na uvedeny e-mail se posila link pro download...
Jinak, v dnesni dobe freemailu je problem si zridit schranku, kterou budu pouzivat na takove veci? ;)
IntEx_ce4you (130)|15.4.2005 16:50
Tak jsem zkousel tenhle programek na Acerovi N50 premium a ne a ne to zprovoznit. Po resetu se da spustit, ale jakmile dam start, zacne to rvat, ze nemuze spustit scan. Kdyz dam WLAN ON ve WiFi driveru, odmitne se tenhle programek spustit uplne. :?
_blackBone (271)|16.4.2005 22:04
me to na iPAQ rx3715 nefunguje, podobne jako Mini Stumbler :o(

Pustim wifi, objevi se mi nejaka sit, do toho pustim tento sw, nenajde vubec nic a pri ukoncovani se to freezne, ze musim udelat restart celeho PDA :no:

Nevite nekdo, jestli nedelam neco spatne? Chtel bych to pouzivat, po necem podobnem patram... :evil:
ninja_ce4you (102)|17.4.2005 17:41
[QUOTE="_blackBone"]me to na iPAQ rx3715 nefunguje, podobne jako Mini Stumbler :o(

Pustim wifi, objevi se mi nejaka sit, do toho pustim tento sw, nenajde vubec nic a pri ukoncovani se to freezne, ze musim udelat restart celeho PDA :no:

Nevite nekdo, jestli nedelam neco spatne? Chtel bych to pouzivat, po necem podobnem patram... :evil: [/QUOTE]

Myslim ze tento soft, stejne jako prave Ministumbler, podporuje jen nektere WiFi radice, takze to nebude v nastaveni :(
_blackBone (271)|18.4.2005 10:56
[QUOTE="ninja"]Myslim ze tento soft, stejne jako prave Ministumbler, podporuje jen nektere WiFi radice, takze to nebude v nastaveni :([/QUOTE]

Uz mi to jede, jen je z nejakeho duvodu mene citlivy, nez to, co pres wifi vidi samotny iPaq.
Problemem vsak zustava to freezovani, uz jsem objevil zpusob, jak to killnout, aniz bych shodil cely system, asi to bude nejaky bug - musim aplikaci shodit v TaskManageru - v podstate jediny zpusob ukonceni a i tak trva nejak podezrele dlouho.

Moderator EDIT: Přečti si v pravidlech o citacích!
Blondak_s.r.o. (78)|17.5.2006 21:35
Asi po 2 hodinách zkoušení tohoto programu jdem zjistil princip tohoto programu.

První využití je na "vystopování" zdroje kde se vysílá WI-FI.
Jednoduše pomocí grafu a vejšky zvuku zjistíte to nejlepší místo pro příjem.;)

Druhý využití je pro crackování některých WI-FI sítí které jsou opatřeny jednoduchým WEP keyem(např.:01234, abcde atd..)
V nastvení je karta Keys kde definujete jaké WEP klíče budou zkoušeny na neaké WI-FI síti.(viz. obr.1)
Pak ještě zaškrtněte DHCP server discovery a velkej timeout(při pomalém připojení to nemusí stihnout vyzkoušet všechny klíče)
Pak mužete startovat.

Jak jsem testoval: Dal přidal jsem do klíčů můj WEP key k mé osobní síti a pak mi to vypsalo že tam jde tato kobinace(viz. obr.2).

Doufám že to nekomu pomůže a přesvědčí někoho že to zas neni tak špatný nástroj.;)
Přidávám jeste CABik pro ARM.
M_P (25)|19.5.2006 16:09
Tak mi to v Luxikovi nechce vůbec fachat. Tvrdí, že nemůže nahrát ovladač, protože konfigurační utilita je spuštěna a že ji mám vypnout. Dělá to při zapnutém i vypnutém WiFi i po softresetu.
A zkoušel jsem to i ze zde vystaveného cabu a to samé
Vlastislav Šťastný (275)|19.5.2006 16:35
Mám úplně tu samou reakci na VARIU. Také jsem to ještě nezprovoznil.
Surgical (2364)|19.5.2006 18:17
Retina WiFi Scanner - Pocket PC Version

The Retina WiFi Scanner for the Pocket PC brings all of the detection functionality of the standard Retina WiFi Scanner to the Pocket PC enabling mobile scanning throughout your entire premises.

System Requirements:
Operating System: Pocket PC 2003

ActiveSync / WiFi wireless LAN capabilities

Device RAM: 32Mb

Storage: 5Mb free space required

Wireless card: Supporting NDIS 5.1 or later
Please note that this utility supports PPC 2003 only, and does not support PPC SE.

Tak, a ted mi povezte, jestli mate na N560 ci na Variu PPC 2003....
Thomas. (102)|19.5.2006 18:18
Na Dellu mi to taky nechodi asi to bude wm05
Blondak_s.r.o. (78)|20.5.2006 16:28
Tak v tom vam neporadim.:((
Ja to zkousel na n50prm(ROM:1.0.0.18) a v poho.
Skoda ze neexistuje nejakej prográmek který by zkoušel automaticky na WI-FI sitich s WEPem všechny možný kombinace klíčů.
V Retine si je musim napsat sam a trefit se zrovna do toho klice je skoro nemozny.
specops (2)|16.2.2008 19:15
nevyřešil někdo tento problémek? : program se odmítá zpustit z důvodu, že nemůže nahrát ovladač, protože konfigurační utilita je spuštěna a má se vypnout.

Netuším co mám vypnout, jelikož žádnou takovou aplikaci pokud vím spuštěnou nemám.

Mám e-ten M700 WM6

Budu rád za pomoc. Díky
specops (2)|18.2.2008 17:23
to se tady fakt nikdo nenajde kdo by to rozchodil??? :( nebo radši mlčite, že tenhle program používáte? :)