Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

RSS na PDA

rratio_ce4you (39)|7.4.2005 06:58
Zajímám se o možnost využívat čtečky RSS prostřednictvím PDA. Narazil jsem na SW News Monger. J zajímavý. K němu je nutno nainstalovat NETCFSetup.msi. Má někdo s těmito SW nějakou zkušenost?.
Jiří
beecher (9270)|7.4.2005 10:03
[QUOTE="rratio"]Zajímám se o možnost využívat čtečky RSS prostřednictvím PDA. Narazil jsem na SW News Monger. J zajímavý. K němu je nutno nainstalovat NETCFSetup.msi. Má někdo s těmito SW nějakou zkušenost?.
Jiří [/QUOTE] To je pro mne novinka, ja celou dobu hledam free RSS ctecku. Diky! :yes:
Odpoledne vyzkousim a poreferuji. Z obrazku vypada pouzitelne...

Jinak ten NETCFSetup.msi je Service Pack 3 pro .NET Compact Framework a je ke stazeni zde
rratio_ce4you (39)|7.4.2005 18:31
Opravdu nevím co je to ten NETCFSetup.msi a že je Service Packem 3 pro .NET Compact Framework. Jsem pouhý uživatel. Znamená to tedy, že nemusím přemýšlet a pouze nainstalovat ten NETCFSetup.msi , nebo jako upgrade musím mít nainstalován nejdříve .NET Compact Framework. A instaluju to jako exe přes velký počítač, nebo to musím přes snch vložit do PDA, nebo... Opravdu nevím a bude ná víc blbů. Pokud můžeš trošku ten návod rozveď - jak to instalovat. Díky
Jiří
VIta56 (69)|7.4.2005 18:35
Tato čtečka je bohužel nepoužitelná. Neumí češtinu. A i tak umí opravdu jen základní funkce.. Já používám NewsBreak od Ilium Software. Ale ta není free..
beecher (9270)|7.4.2005 18:37
[QUOTE="rratio"]Opravdu nevím co je to ten NETCFSetup.msi a že je Service Packem 3 pro .NET Compact Framework. Jsem pouhý uživatel. Znamená to tedy, že nemusím přemýšlet a pouze nainstalovat ten NETCFSetup.msi , nebo jako upgrade musím mít nainstalován nejdříve .NET Compact Framework. A instaluju to jako exe přes velký počítač, nebo to musím přes snch vložit do PDA, nebo... Opravdu nevím a bude ná víc blbů. Pokud můžeš trošku ten návod rozveď - jak to instalovat. Díky
Jiří[/QUOTE]
V klidu... ;)

Ten NETCFSetup.msi je instalak pres PC, normalne jej pustit a on se do PDA nainstaluje sam...
A .NET Compact Framework je v zarizenich majici v sobe minimalne WM2K3 primo v ROMce, takze ho ma i ten tvuj Loox 720. Tohle je proste jeho update...
rratio_ce4you (39)|7.4.2005 19:57
Ještě jednu jsem našel. Zde je link http://www.viksoe.dk/code/rsssync.htm
Jmenuje se RSS Sync a píše se o ní na adrese http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=2395
RSS Sync
Toto je pravý klenot dnešního přehledu. Program pro synchronizaci a prohlížení RSS kanálů a samozřejmě také zdarma. Stránky aplikace jsou tady a naleznete na nich návod k instalaci, k použití a další užitečné informace. Aplikace má 255 KB. Rozhodně doporučujeme.

Jiri
beecher (9270)|7.4.2005 20:35
No jo, ale ten RSS Sync ma problem... Bez PC do toho novy data nedostanu... :?
Coz je mi doma na prd, ze...
Kamil_ce4you (25)|7.4.2005 21:05
Já osobně používám PocketFeed v.06 Alpha. je to free a jsem s ním spokojený.
Je na adrese http://www.furrygoat.com/Misc/Software.html