Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Screensaver for Pocket PC

TheMelin (1642)|5.4.2005 10:17
Míváte své PDA postavené vedle PC ve stojánku? Zkuste tento spořič.Určitě spousta lidí z vašeho okolí bude závidět :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|5.4.2005 14:27
Móc hezký, rybičky. To se bude naší kočce líbit. :yes:

Jinak spořič je také součástí SPB Time, takže při nabíjení v kolébce máte stolní hodiny. Nebo ze zlatého free fondu c4y "DockWare 2.0.2". Skáčou tam obrázky ze světa, ale můžete si tam dát svoje oblíbené (auta, holky, kluky, zpěváky....) ;)
Christopher (9)|20.6.2006 13:18
Mam jednu hloupou otazku, jak se nastavuje screensaver? Kde? jednou jsem si nejaky nainstaloval a nedokazal jsem ho spustit.. libilo by se mi nastavit si nejake hodiny.. Mam FS N560 s WM5. Diky
atomion (1159)|20.6.2006 13:40
Screensaver se nikde nenastavuje.. Sám naskočí když zařízení dobíjíte a zároveň synchronizujete.. Aktivuje se automaticky.. Teda aspoň tak to dělal SPB Time 1.0.. ;)
spike_ce4you (70)|22.10.2007 18:10
Promiňte, že oživuju staré vlákno, ale mám s tím spřičem trochu problém. Skáče mi na obrazovku jako spořič jeden špatně vyfocený obrázek, vědomě jsem to nezapínal. A Time fakt v Artemisu nemám...
Jestli je nebo není ppc v procesu synchronizace nemá vliv. A onen obrázek nemůžu v zařízení nikde najít, původně se mi po té určené době displej hned vypnul....
Byl by prosím nějaký typ na likvidaci tohohle nepříjemného stavu?
vario (441)|22.10.2007 18:22
nemáš v "pictures and video" v nastavení aktivovánu funkci "zapnout spořič" ?
spike_ce4you (70)|31.10.2007 19:56
Ne, nemám. Ale jako spořič se mi přesto objevujou obrázky právě z téhe složky. Tak jsem je vymazal a uvedený problém se už nedostavuje. Jen jsem si složku n obrázky vytvořil na kartě.
Děkuju za navedení na správnou stopu.