Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SpbPocketPlus 2.5 a problem s ikonkami

Beri_ce4you (19)|4.4.2005 21:10
Zdravím,
zrovna jsem si nainstaloval tento program, všechno funkguje skvěle, až na jednu věc.
Vlastním LOOX720 a když jsem vlezl do Start/Nastavení/Systém tak mi tam zmizelo pět položek: Zvuk, Přihlášení, Bezdrátový LEAP, Místní nastavení a Proceosr.
Když SpbPocketPlus odinstaluju tak se to tam zase objeví...nevíte někdo čím to je a jestli se s tím někdo setkal a případně vyřešil?
Díky za pomoc.
Beri
Pavel Koza (4761)|4.4.2005 22:05
...po te instalaci, co zmizely ikonky, zkusil jste soft reset? Me to same dela Pocket Controller...
oltcit (1098)|4.4.2005 23:33
[QUOTE="Beri"]Zdravím,
zrovna jsem si nainstaloval tento program, všechno funkguje skvěle, až na jednu věc.
Vlastním LOOX720 a když jsem vlezl do Start/Nastavení/Systém tak mi tam zmizelo pět položek: Zvuk, Přihlášení, Bezdrátový LEAP, Místní nastavení a Proceosr.
Když SpbPocketPlus odinstaluju tak se to tam zase objeví...nevíte někdo čím to je a jestli se s tím někdo setkal a případně vyřešil?
Díky za pomoc.
Beri[/QUOTE]

Len otázočka ,inštaloval si to v režime QVGA alebo RealVGA? Lebo v druhom prípade to robí všakovaké capinky až po nemožnosť pracovať so systémom.Ked som nainstaloval v QVGA tak system funguje bezchybne,ale v pri režime Real VGA mi to zblblo do takej miery,že som to nevydržal a urobil HR a na určitú dobu prestal používať SpbPocketPlus :no: .Teraz ide všetko OK :yes: Skratka veľa záleží na tom ,ktoré aplikácie sa inštalujú v akom režime.
Beri_ce4you (19)|5.4.2005 17:59
Děkuji za radu, reset pomohl...že mě to hned nenapadlo :-)
Beri