Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde sehnat baterii do iPAQu

hybo (3107)|30.9.2004 10:48
Baterie je samozrejme v tom hliniko-alobalovem nebo jakem to obalu :-) Trci z ni cca 20mm dlhe 5mm siroke kontakry + a - . Cena je na shopu dle kapacity, myslim, ze je to velice prijemna moznst obnovy.
Rom4n (340)|17.10.2004 16:42
Mam dotaz:
co jsem se tak stoural ve svym iPAQu-kvuli zmereni rozmeru baterie,abych ji mohl nahradit nejakou odpovidajici z GSM (napriklad z 6210 ultra slim E, jak tu bylo nekde uz popsano),tak jsem neodpojil vypinacem hart reset a iPAQ byl pod napetim.. Parkrat se mi zapnul,tak jsem vo vypnul,ale najednou tam naskocil jakysi PAPOUSEK! Docela jsem se vylekal,protoze uz nekde driv jsem cetl o tom, ze se takhle nekdo postoural a papousek je to posledni,co videl:D :D ... Nastesti se mi to pak normalne rozbehlo,ale fakt je ten,ze jsem ho taky videl na display poprvy. Co to znamena?

PS: hybo-neprodavas ty nahodou v sunnysoftu v Kotve???????
ipf (2136)|17.10.2004 17:08
[QUOTE="Rom4n"]
PS: hybo-neprodavas ty nahodou v sunnysoftu v Kotve???????[/QUOTE]

Tu větu doporučuji vymazat (nebo ten papoušek bude opravdu to poslední, co uvidíš ;) ).
Wuffi (1599)|17.10.2004 17:16
[QUOTE="Rom4n"]Mam dotaz:
co jsem se tak stoural ve svym iPAQu-kvuli zmereni rozmeru baterie,abych ji mohl nahradit nejakou odpovidajici z GSM (napriklad z 6210 ultra slim E, jak tu bylo nekde uz popsano),tak jsem neodpojil vypinacem hart reset a iPAQ byl pod napetim.. Parkrat se mi zapnul,tak jsem vo vypnul,ale najednou tam naskocil jakysi PAPOUSEK! Docela jsem se vylekal,protoze uz nekde driv jsem cetl o tom, ze se takhle nekdo postoural a papousek je to posledni,co videl:D :D ... Nastesti se mi to pak normalne rozbehlo,ale fakt je ten,ze jsem ho taky videl na display poprvy. Co to znamena?

PS: hybo-neprodavas ty nahodou v sunnysoftu v Kotve???????[/QUOTE]

Parrot=bootloader.

Hybo v Kotve nepracuje - kdyby ano, vypadalo by to tam asi ponekud jinak :D
Wuffi (1599)|17.10.2004 17:18
Pokud se tedy Hybo nerozhodne expandovat :D
hybo (3107)|19.10.2004 03:11
baterie jsou u nas na shopu, zadnej problem. No a s kotvou, s tou mam spolecne jen jedno a to, ze je na stejne planete, jako ja :-)))))
Petr Schinzel (84)|27.10.2004 22:37
Kluci,když už jste u těch baterek do IPAQU,poradte mi prosím,jestli se dá někde sehnat náhradní baterka do MDA II.Zatím sem ji viděl za cca 1700 a to se mě zdá dost,nevíte o něčem levnějším?Díky za tip.Petr