Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde odinstalovat WisBar Advance 2

Kair (32)|22.3.2005 22:41
Prosím, poraďte mi někdo jak odinstaluji WBa2 z mého PDA ...
Měl jsem současně nainstal WB1 a WB2 . WB1 šel normálně odinstal v nastavení --> Systém --> Odstranit programy ....
WB2 mám v \ ProgramFiles\Lakeridge\WisBar Advance

Děkuji
dort (1212)|22.3.2005 23:22
nevím co se skýta za slovy "nejde odinstalovat", ale předpokládám, že ho používáte a zároveň ho chcete odinstalovat?

takze ponejprve "ukončeteů wisbar a pak ho dejte klasicky odinstalovat -> a pokud se nemýlím tak se neodinstaluje vše, takže je potřeba ručně odmazat zbylé soubory v program files :cool:
Kair (32)|23.3.2005 10:03
a kde bych našel co mám ještě umáznout pokud jsem ten WB odmáznul v program files ,ale někde se ještě spouští při startu ... děkuji
koukal jsem pomocí Task Manageru ,ale nic jsem nenašel ...ale ten je asi na zrovna běžíci aplikace co ? dík
dort (1212)|23.3.2005 10:55
už se to tu řešilo ve spojitosti z odinstalací XPu scalar - tak jsem si to tam půjčil :-)

[QUOTE="Pavel Koza"]Pokud je to po zapnuti nebo vymene karty, spis bych zkusil utilitku Check Notifications od Scary Bear Software.[/QUOTE]

zkuste použít tuhle utilitu a ta by Vám měla najít "záškodníka" - neb jak vidno i wisbar si občas ukládá nějaké informace, které po sobě ale "neuklidí" :evil:

jinak zde je odkaz na původní diskuzi o odinstalování XPUSCALAR
Kair (32)|23.3.2005 14:19
podařilo se díííík;)