Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft a problémy s jeho softwarem

Martin Trucker (18)|16.3.2005 18:47
Používám PDA POCKET LOOX 610 BT s češtinou od MORAVIE a různé programy převážně od Vás tedy z Vašich stránek fungují perfektně. Pokud, ale někde najdu program od SUNNYSOFTU tak pokaždé vznikne nějaký problém: Např.: Před dokončením instalace mě program ohlásí, že není určen pro tento typ systému jenž je na PDA (ale podle popisu u programu je to v pořádku), pokud se program nainstaluje a podaří se ho zprovoznit tak dělá další nesnáze: dochází k padání, zatuhnutí PDA (odblokování SOFT Reset). Nakonec mi nic jiného nezbývá než program odinstalovat. Co s tím. Máte někdo podobné problémy. Prostě zatím jsem neměl jediný program od Sunnysoftu, který by fungoval bez problému.
Wuffi (1599)|16.3.2005 21:05
Mno, musim se SS zastat. Co drbu je jejich cestina a jeji technicka podpora, ale co se tyce ostatnich aplikaci, jsou na tom myslim celkem slusne.
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2005 22:13
Většina jejich aplikací jde odinstalovat pouze HR :( Zkoušel jsem několik, co byly na CD u PDA s lokalizací. :no:

SS Backup Manažer(zdarma ke kartě zakoupené u SS v Kotvě)-nenašel jsem důvod, proč používat. Prakticky stejný jako iPAQ Backup (pouze v Č), SS B neumí provést automatickou opakovanou zálohu v zadaný čas, resp.pouze 1x. Tento problém neřeší ani další verze-viz.příspěvky Mad2707 ve fóru SS.

SunnyDays, velká i malá čeština, SW klávesnice (včetně VGA) - darmo mluvit, bylo toho zde napsáno velmi.


Jako nováček jsem nechápal, proč a co mají lidé proti Sunnysoftu. Tak už to vím na vlastní oči. :sarcastic: :? :(