Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s MS Readerem

johny_ce4you (57)|14.3.2005 17:16
Dobry den,
mam nasledujici problem s MS Readerem: pokud ctu nejakou knihu a zarizeni vypnu (nebo se vypne samo po timeoutu) a pote znovu zapnu, po nekolika strankach (pocet je ruzny) se objevi chybova hlaska "Microsoft Reader is no longer able to access the book.". Mam Pocket Loox 410 (puvodni OS) a SD kartu Pretec 512 MB (mimochodem ma hrozne pomaly zapis). Kniha je ulozena na SD karte. Bezprostredne po zakoupeni se to nedelo, po nejake dobe to zacalo, chyba se objevuje s MS Readerem verze 2.2 (v ROM) i 2.3. Zkousel jsem i hard reset a pote obnoveni systemu z doby, kdy vse spolehlive fungovalo. Zkousel jsem i format SD karty a jeji check pomoci Pocket Mechanic, bohuzel nic nefungovalo.
Ma otazka zni - je problem na strane zarizeni (tedy ctecky) nebo SD karty? Pokud jde o kartu, pomohla by jeji vymena? (V soucasne dobe jinou nemam, ale mozna bych si nejakou mohl pujcit.) Je to duvod k reklamaci karty?
Dekuji
00054120_Screen001_3nkd.png
jval (453)|15.3.2005 06:58
Tak zkus nakopcit tu knihu do zarizeni a pokud to delat nebude, tak to vypada na chybu te karty. Pokud by to delalo i tak, tak vydim chybu v Readeru a nebo konkretnim souboru.
johny_ce4you (57)|15.3.2005 08:42
To mne napadlo hned jak jsem to vcera odeslal :)
Pokud je kniha v pameti, tak se to nedeje. V souboru chyba taky asi nebude, protoze se to ze zacatku (po zakoupeni) nedelo a na starem zarizeni s CF take ne.
Asi budu muset zkusit jinou kartu...