Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wisbar2 a spb gprs monitor

diddle (20)|11.3.2005 12:41
zdravím..
Když pustím gprs monitor, tak se mi objeví ikona.. potud správně.. :o)

Nicméně v mém témátku ve wisbar 2.0.1.10 se mi místo ikonky objeví jenom bílý čtvereček..

potřeboval bych vědět jak upravit bud tu ikonu aby se zobrazovala, nebo vědět jak pustím tu informační bublinu z GPRS monitoru (abych ji dal pod něco jiného ve wisbaru..)

Za konstruktivní rady děkuji.. :o)
Žulda_ce4you (244)|11.3.2005 12:42
[QUOTE="diddle"]zdravím..
Když pustím gprs monitor, tak se mi objeví ikona.. potud správně.. :o)

Nicméně v mém témátku ve wisbar 2.0.1.10 se mi místo ikonky objeví jenom bílý čtvereček..

potřeboval bych vědět jak upravit bud tu ikonu aby se zobrazovala, nebo vědět jak pustím tu informační bublinu z GPRS monitoru (abych ji dal pod něco jiného ve wisbaru..)

Za konstruktivní rady děkuji.. :o)[/QUOTE]

Zkus poslední verzi WB 2.0.1.18, je na fóru u Lakeridge.
jumbo_ce4you (162)|11.3.2005 13:11
Trochu lepší řešení i pro stávající "stabilní" verze WA je popsáno v tomto fóru. Jde o to, že se jako položka vybere cokoliv (třeba Custom 2), nepřiřadí se k této položce žádná funkce a potom se ikona GPRS Monitoru ručně přesune na toto místo (vlastně tu nefunkční položku překryje). Jak je v diskusi napsáno, není to čisté řešení, ale funguje to :D Za tento nápad díky! :yes: Ze stejné diskuse vyplývá, že ani poslední beta nepodporuje ikonu Monitoru.
diddle (20)|11.3.2005 13:27
tohle řešení je nejenže (jak sám píšeš - a nejen ty) né zrovna čisté ale navíc i dost na kočku .. :)

když to udělám tak gprs monit. mi překreslí tím bílým čtverečkem tu ikonu custom takže si tam klidně můžu nechat jenom ten bílý čtvereček i bez ikonky custom :) :)

spíš by mne v tom případě zajímalo jak odstartovat tu info bublinku GPRS monitoru a tenhle příkaz přiřadit k ikonce custom ve wisbaru..
jumbo_ce4you (162)|11.3.2005 13:42
[QUOTE="diddle"]tohle řešení je nejenže (jak sám píšeš - a nejen ty) né zrovna čisté ale navíc i dost na kočku .. :)

když to udělám tak gprs monit. mi překreslí tím bílým čtverečkem tu ikonu custom takže si tam klidně můžu nechat jenom ten bílý čtvereček i bez ikonky custom :) :)

spíš by mne v tom případě zajímalo jak odstartovat tu info bublinku GPRS monitoru a tenhle příkaz přiřadit k ikonce custom ve wisbaru..
[/QUOTE]

Taky jsem ikonu monitoru zkoušel přiřadit k Custom, ale WA to prostě neumí (a taková fce se ani nepřipravuje, viz testování poslední bety 18). Já mám těch ikonek ve WA víc, kdybych dal ikonu monitoru až před ně (jinak mi zakryje nějakou jinou, funkční), nezbyde mi místo na ikony spuštěných aplikací, resp. bublinka monitoru bude vyskakovat jinde (jsem estét, štvalo mě to :D ).
TheMelin (1642)|11.3.2005 14:12
Mě to ve wisbaru funguje,vedle gprs monitoru mám i ikonu xcpuscalar a vše běží.Používám realVGA, takže místa tam mám dost.
Zdenek Malinsky (9781)|11.3.2005 14:14
Otázkou je, k čemu ten gprs monitor používáte a zda musí být ikona nutně na horní liště?
diddle (20)|11.3.2005 14:28
nejde mi ani tak o tu ikonku jako o tu informační bublinu...

a tu můžu přiřadit jakékoliv jiné ikoně.. jde jen o to vědět jaký proces ji vyvolává...

teda pokud to vůbec jde..

PS: co se týče vlastního zobrazování, tak jde i nejde.. na některých místech a v některých tématcích jede OK v jiných včetně toho mého používaného je to jen bílý čtvereček.. řekl bych že na tmavších pozadích jede a na světlejších nee ale to je jen můj dohad
Zdenek Malinsky (9781)|11.3.2005 15:25
U WisBaru je (byl) problém, že nezobrazoval ikonu síly signálu u MDA. S GPRS monitorem nevím, už ho nepoužívám-mám tarif unlimited, takže nesleduji ani rychlost připojení ani stažená data. Nevím, co potřebuješ sledovat nebo zda se ti jedná jen o "gombík" na připojení nebo odpojení se k netu. Pokud Ti v tomto WisBar nevyhoví, vyzkoušej třeba Magic Button, ten je hodně MDAčkáři používán.
diddle (20)|11.3.2005 15:53
VLastně mi jde jenom a jenom o tu bublinu .. je v ní připojit.. statistika přenosů, intenzita podsvětlení i stav baterie.. :) škoda se toho vzdávat když je to tak pokupě..
TheMelin (1642)|11.3.2005 17:51
[QUOTE="Žulda"][QUOTE="diddle"]zdravím..
Když pustím gprs monitor, tak se mi objeví ikona.. potud správně.. :o)

Nicméně v mém témátku ve wisbar 2.0.1.10 se mi místo ikonky objeví jenom bílý čtvereček..

potřeboval bych vědět jak upravit bud tu ikonu aby se zobrazovala, nebo vědět jak pustím tu informační bublinu z GPRS monitoru (abych ji dal pod něco jiného ve wisbaru..)

Za konstruktivní rady děkuji.. :o)[/QUOTE]

Zkus poslední verzi WB 2.0.1.18, je na fóru u Lakeridge.[/QUOTE]

Nainstaloval jsem WB 2.0.1.18 přes WB 2.0.1.17 a stále mi to v about píše verzi WB 2.0.1.17 :(

Nevíte co s tím?
Žulda_ce4you (244)|11.3.2005 20:42
[QUOTE="TheMelin"]Nainstaloval jsem WB 2.0.1.18 přes WB 2.0.1.17 a stále mi to v about píše verzi WB 2.0.1.17 :(

Nevíte co s tím?[/QUOTE]

Resetni to a nainstaluj znovu, jednou se mi to taky stalo...