Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aky task manager pre Phone Edition poradite?

milex_ce4you (28)|7.3.2005 01:49
Zdravim,

kedze potrebujem rychlu pomoc a nema cas na precitanie vsetkych prispevkov, vopred sa ospravedlnujem, ak sa pytam uz davno zodpovedane.
Mohol by mi niekto poradit, ake su moznosti ohladne task managera podporujuceho wm phone edition? Cital som nieco o novej verzii Wisbaru, ktora je v alpha testovani. Nejake ine napady? Dakujem.
Miloš Strouhal (3997)|7.3.2005 01:58
Pocket Nav, v jednoduchosti je sila! Nakopiruj do slozky: WINDOWS/START UP, a proved Soft Reset. A mas hotovo..:)
beecher (9270)|7.3.2005 08:53
Bud co psal XP, nebo SPB Pocket Plus ci Omega Battery Pack Pro a nebo tu alpha verzi Adv. WisBaru pro Ph. Ed..
Je to o tom si to vyzkouset, zjistit co ktery umi a pak se rozhodnout. To rozhodnuti, co budete pouzivat je na vas.
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2005 14:14
V naší sekci Freeware si možná vybereš. Všechno je free. Ale jak psal Beecher, chce to vyzkoušet. Co vím, dost lidí s phone edition (MDA,XDA,DP atd.) používá Magic Button. Možná by stál za vyskoušení IcBar, GigaBar, vBar. Nebo to, co psali XP a Beecher.
milex_ce4you (28)|8.3.2005 00:06
vsetkym dakujem, pocketNav je PRESNE to, co som chcel :)
kidoolb (31)|8.3.2005 12:58
ja pujdu jeste dal a zeptam se :

nejaky task switcher/manager, ktery jde namapovat na jedno z funkcnich tlacitek tak, aby jeho stisknuti prepinalo mezi bezicimi aplikacemi (jako alt-tab ve woknech) ?

Zatim jsem nasel akorat Go! .... nejaky napad ? Dix ....
Zdenek Malinsky (9781)|8.3.2005 13:21
iTask-je v každém iPAQu. Tedy v 4150 určitě. :D

Zkus v sekci free-je jich tam snad ke 20, možná něco vyhoví.
MrMarkus_ce4you (45)|8.3.2005 13:36
Používám freeware Magic Button. Umí nejen přepínat mezi aplikacemi, ale také umožňuje stisknutím křížku v okně aplikace:

1) hide - standarní chování mobilních oken

2) close - zavře aplikaci, chování běžné u stolních oken

3) při dlouhém zmáčknutí se přepne horní lišta - má dva stavy - buď vypadá jako původní (hodí se kvůli různým notifiikacím apd. které nezvládá Wisbar - třeba Connection) nebo jako lišta co přinesl Magic Button - malé ikonky aplikací, ikonka domečků s dalšími funkcemi
Zdenek Malinsky (9781)|8.3.2005 16:02
Pokud jsem Tě pochopil dobře, tak Tebou uvedené věci WisBar umí, jen to chce umět nastavit.
;)
kopec_ce4you (236)|11.3.2005 17:34
[QUOTE="xp"]Pocket Nav, v jednoduchosti je sila! Nakopiruj do slozky: WINDOWS/START UP, a proved Soft Reset. A mas hotovo..:) [/QUOTE]
Taky se rika ze "V jednoduchosti je krasa", ale to se o PocketNav rict neda, proto pouzivam SPB Pocket Plus, ktery necha vse jak je, jen kdyz podrzite (X) krizek tak vyleze menu s otevrenymi aplikacemi a dalsimi volbami jako Close All a tak. kdyz (X) krizek vezmu a stahnu ho jako dolu (gesture down), tak se mi aplikace minimalizuje, proste parada ;)))))
David_ce4you (199)|11.3.2005 17:47
[QUOTE="kidoolb"]...jako alt-tab...[/QUOTE]

PHM Keys a jeho Task Switch.
Superbobo (121)|13.3.2005 16:17
[QUOTE="xp"]Pocket Nav, v jednoduchosti je sila! Nakopiruj do slozky: WINDOWS/START UP, a proved Soft Reset. A mas hotovo..:) [/QUOTE]

Presne to je ono. Zkousel jsem skoro vsechno a nic mi nefungovalo v poradku, sekalo se to, spatne se to zobrazovalo, vytezovalo strasne system, Vcetne WisBaru, ktery jsem pouzival na Loox 600 - kde jel relativne vpohode ale taky jsem tam mel starsi system, ale zase mi to hodne zpomaloval. Nicmene tohle je naprosto postacujici, a zatim parada. Diky xp!
Miloš Strouhal (3997)|13.3.2005 18:02
No pouzivam Pocket Nav vic jak rok a pul,a jsem s nim naprosto spokojen. Libi se mi i pro svou jednoduchost, a malou velikost. Umi presne to co potrebuji aby umel, a nic navic. Fungoval mi bezchybne na MDA I, II, III, a ted i na Compactovi. Jsem zvedav, jaka utilitka jej u mne jednoho dne dokaze nahradit..:)