Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mPhone

Peca_ce4you (45)|3.3.2005 16:06
Tak jsem si stáhnul tento prográmek, vypadá dost dobře, ale:

- kontakty z mobilu se mi podařilo stáhnout jen přes infra, přes bluetooth mi to hlásilo, že není připojený
- SMSky to stahuje přes infra i bluetooth
- u těch SMSek - píše, že stahuje něco přes 90 zpráv, takže jsem myslel, že stáhne i ty odchozí, co tam jsou uložený, ale v programu jsou jen příchozí SMS. Umí to teda stahovat a zobrazit i odchozí SMS z telefonu?

A poslední dotaz - dá se to koupit v ČR? :)

Jo, jinak to zkouším s LOOXem 718 a Siemensem S55.
andrei (45)|12.3.2005 15:09
No, on Ti stiahne aj "odchozi SMS z telefonu", len si musis (po stiahnuti SMS) prepnut v mPhone malú nenapadnú zalozku v pravom hornom rohu programu z "inbox" na "sent(Phone)" .

Inak, mne to vzdy vsetko behalo bez problemov cez infrak na PPC2002 (iPAQ 3950). Nedavno som ale zakupil upgrade na WM2003, a odvtedy sa mi ani jeden telefon nechce pripojit - mam SE T300 a staru dobru "Motorku" L7089. Neviete niekto, ci to nie je nejakym nastavenim v systeme? (skusal som to aj so zaskrtnutou zalozkou RECEIVE ALL INCOMING BEAMS, aj bez nej)

Dik, ze sa niekto ozve :)

PS: mam verziu mobem mPhone 2.6
Peca_ce4you (45)|12.3.2005 15:56
[QUOTE="andrei"]No, on Ti stiahne aj "odchozi SMS z telefonu", len si musis (po stiahnuti SMS) prepnut v mPhone malú nenapadnú zalozku v pravom hornom rohu programu z "inbox" na "sent(Phone)" .[/QUOTE]

To jsem samozřejmě udělal, ale ta složka je prázdná :( Nemůže to být tím, že to je zkušební neregistrovaná trial verze?

Ještě mě napadlo, nemůže to být tím, že Siemens S55 u odchozích SMS v telefonu neukládá datum odeslání?
andrei (45)|12.3.2005 16:03
tym by to nemalo byt, pretoze ani moja T300, ani L7089 neukladaju cas odoslania SMS a fachcilo mi to v pohode....

BTW: aku mas verziu? mPhone 2.6.3? (to je posledna)