Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MMS pro Pocket PC...existuje něco takového ????

milennium (336)|17.9.2002 16:25
Nazdar.
Mám dotaz zda existuje nějaká aplikace podporující posílání a přijímání MMS (multimediální zprávy) na Pocket PC ( speciálně XDA) ? Vím,že je nějaký PIXER,ale ten není moc dobrý. Taky vím,že se připravuje EZOS 2.5 ale kde nic,tu nic...Taky vím,že MMS klien EZOS 2.5 se dává k Jornade HP 928,tak pokud ho někdo tak mi dejte vědět. Pokud někdo ví ještě o nějakém jiném MMS klietovi nebo ho má,tak ho rád koupím...
Mám ještě další dotaz. Scháním slušný FAX program pro XDA. Zkoušel jsem KSE,ale ten na XDA neposílá ani nestahuje faxy... Takže rád koupím opravdu něco funkčního...
Děkuji,Jarda.
hybo (3107)|17.9.2002 16:32
je potreba si uvedomit, ze XDA jako takove, je jeste novinka a SW na nej moc neni. Je to jen otazka doladeni aplikaci (spristupneni komunikaciho kanalu PDA to GSM v XDAcku), ale i to chce cas. ale kdyz uz to u nem mluvime. Vice, jak MMS me zajima sim toolkit. nemit moznost delat s eBankou mi tedy zadelava na peknou depku, ale kalkulacku ani nic jine nechci. no mozna jeste certifikat, ale ten v pIE asi nepujde.
milennium (336)|17.9.2002 16:45
Ano máš pravdu. Mám taky eBanku a SIM Toolkit mi chybí. Ale dá se s tím žít,alespoň v mém případě (ještě jsem si stejně nevyměnil starou SIM kartu Oskara za novou). Ale,že se ještě jednou ptám... Nevíte někdo o MMS a FAX aplikaci pro XDA ???
Díky...
Mik_ce4you (9)|18.9.2002 13:55
Slysel jsem, ze pry eBanka pripravuje moznost pripojeni pres XDA/PDA+mobil.
Jeste se poptam, znamy u nich dela IT.

hybo (3107)|18.9.2002 13:58
jo, taky jsem to slysel. myslim, ze melo jit o SW generator. urcite zjisti a napis co nejvice.
milennium (336)|18.9.2002 14:04
Jó tak to by bylo super !!!! Zjisti a napiš...
Zdar...
Medved_ce4you (200)|19.9.2002 15:09
No ja osobne eBanku prudim tak jednou mesicne, jestli jim uz nco podobneho funguje. Porad se vymlouvaji na nezajem ze strany klientu. Mozna by to chtelo nejaky dopisek hromadne podepsany (nebo treba anketu [:)] )

Jinak jednineco maji je www.ebanka.cz/pda. Obcas funguje i neco navic, ale celkem vzato je to hdne ubohy. Napr finty se na iPAQu zobrazuji skoro necitelne a pod. [:(]
zigzag (226)|20.9.2002 09:37
tak je du ted hned taky vyprudit [:D]
zigzag (226)|20.9.2002 14:12
Vazeny pane,
preji Vam hezky den. Dovolte, abych reagovala na Vas dotaz.

V soucasne dobe eBanka pripojeni prostrednictvim PDA zarizeni nepodoporuje a v nejblizsi dobe o tom neuvazujeme.

V pripade jakychkoliv dalsich dotazu nas nevahejte opet kontaktovat a to na klientske lince 0800 124200 nebo na e-mailove adrese klient@ebanka.cz.

S pozdravem

Pavla Placha
Klientsky servis
eBanka
Mik_ce4you (9)|25.9.2002 15:57
[QUOTE]Slysel jsem, ze pry eBanka pripravuje moznost pripojeni pres XDA/PDA+mobil.
Jeste se poptam, znamy u nich dela IT.

[/QUOTE]


Hm, tak jsem asi slysel blbe. Znamej o tom nic nevi. Takze ta stranka eBanka.cz/pda je asi vytvorem aktivniho webmastera, kterej to udelal dopredu pro vsechny pripady ;)

Mik
Mik_ce4you (9)|27.2.2003 13:19
http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=104294

[:D]
null (0)|28.2.2003 12:28
konecne :)
null (0)|3.3.2003 18:52
Bohuzel ta PDA.eBanka.cz je uplne na prd:
1) Je potreba neustale zadavat overovaci klic, tudiz to cas nesetri, ale naopak uzira
2) Klic je potreba generovat SIMToolkitem (nebo kalkulackou) - a to je ten nejvetsi problem. Idealnim zarizenim pro takove aplikace je MDA/XDA. Proste vezmu MDA, pustim PocketIE, otevru bookmarky a vyberu eBanku. Jenze jakmile to chce kod, jsem v pr..... : MDA nema SimToolkit. A mit MDA a jeste k tomu telefon, to uz je docela schiza, to bych nepotreboval MDA a tahal bych se s iPAQem+Nokii6310i, pravidelne bych se (neuspesne) snazil navazovat BT spojeni, nebo provadel cviky se smerovanim Ir portu. To je proste blbost, MDA je tu od toho, abych mel jedno idealne integrovane reseni a ne dva polokompatibilni kramy.
Ve svete je uz verze XDA firmware, ktera obsahuje SimToolkit a dalsi veci, ale tady mi T-Mobile rekl, ze to bude "v horizontu trech mesicu". Prima. Par bastliru to nabizi na netu, ale nechci riskovat upgrade "na kolene". A tak se mozna nastvu a zkusim prejit na Ericsson P800, i kdyz me nijak nezaujal (zejmena prave ten browser), neni na nej moc softu a hlavne ponekud prestrelili s cenou - takovou si mozna netroufna nasadit ani Nokia s komunikatorem 9310!
zsadek (156)|3.3.2003 21:37
Není nutné ihned vše zatracovat. Dneska jsem to zkusil a iPaq 3760+Nokia 6310i spojeno přes GPRS a Bluetooth funguje super. Nezapomeňte, že ještě nedávno by jste stáli ve spořitelně frontu na příkaz a otylá nepříjemná paní za přepážkou by dávala najevo že se blíží 15:30 a to je zavíračka. Myslím, že e-banka udělal zase krok kupředu. Tři měsíce na update pro sim toolkid není zase až tak moc.

Zdeněk
milennium (336)|4.3.2003 12:27
Bohužel NEMÁŠ PRAVDU !!! A to ve všem.
To co udělala eBanka je opravdu super !!!Vše funguje jak má a to mám XDA.Ve světě je už minimálně 2 měsíce nová verze ROM pro XDA která má jak SIM Toolkit tak GPRS Suspend !!!Pokud nejsi líný tak si ji můžeš normálně stáhnout a sám si upgradovat XDA (nebo MDA).Tvoje tvrzení,že upgrade se děje na koleně je hodně,hodně skreslený a zcestný !!!! Vše je naprosto jednoduché a pokud dodržíš postup tak i bezpečné.A nepotřebuješ k tomu nic než dodávaný USB kabel se stojánkem...To,že český a Německý T-Mobile zpřístupní verzi se SIM Toolkitem až za 3 měsíce,je jeho věc a je to k smíchu...
P.S. Podle posledních informací by během března měl vyjít nový upgrade XDA (jak GPRS tak ROM) a měl by obsahovat nový WAP browser,MMS klient a odstraňovat některé chyby...Myslím,že se máme na co těšit...
VanJ_ce4you (57)|13.3.2003 15:31
Rad by som sa vratil k MMS, ak dovolite. Je vobec mozne aby som pouzival MMS klienta na PocketPC spojenom s telefonom, ktory MMS sam nepodporuje? (i3850+T39m)