Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze SPB Pocket Plus 2.5

Falco_ce4you (311)|15.2.2005 10:43
Ti z Vás, kteří pravidelně spouští aplikace nainstalované na PDA, již určitě přišli na to, že je mnohem výhodnější umístit si "někam" na desktop ikonku na spouštění a nelovit zástupce někde v hlubinách systému. A což takhle mít na desktopu stav baterie, paměti, paměťové karty? Není problém? A co třeba aktuální stav účtu v bance, či předpověď počasí na další 3 dny? Pokud Vás předchozí slova zaujala, možná Vám přijde vhod následující recenze.



Přečtěte si celou recenzi.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.2.2005 11:10
Paráda, já jen připomínám, že David provedl doplnění svého překladu předchozí verze do češtiny, tzn. že překlad verze 2.5 najdete TADY.
hajekm (308)|15.2.2005 12:06
Jen maly dotaz: jak pridam mezi indikatory storage a storage card? Vidim tam jen baterky a podsviceni. Verze mam ted posledni.
Milan
Medved_ce4you (200)|15.2.2005 12:16
[QUOTE="hajekm"]Jen maly dotaz: jak pridam mezi indikatory storage a storage card? Vidim tam jen baterky a podsviceni. Verze mam ted posledni.
Milan[/QUOTE]
Asi nepridas. Na MDAckach neumi najit Storage a Storage Card, takze ji tam nemuzes nijak dostat.
solory (201)|15.2.2005 13:17
MDA1 s PPC2002 to umí a novější ne? to je nějaké divné (teda jen storage card - storage nemá)
solory (201)|15.2.2005 13:31
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Pinochio (424)|15.2.2005 14:45
Chtělo by to dát do recenze odkaz, kde stáhnout.
Dík.
Šeba_oldd (1184)|15.2.2005 15:13
Pinochio az se dockas toho Compactu tak [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Falco_ce4you (311)|15.2.2005 15:57
[QUOTE="hajekm"]Jen maly dotaz: jak pridam mezi indikatory storage a storage card? Vidim tam jen baterky a podsviceni. Verze mam ted posledni.
Milan[/QUOTE]

Mělo by to jít standardní cestou:
-Tapnou a podržet na záložce (v oblasti ikon)
-Add/Remove Items
-Category-Indicators
-Vybrat Storage Card x Indicator
-potvrdit

Bohužel nemám k dispozici MDA, ale na Looxikovi to funguje OK.
hajekm (308)|15.2.2005 16:46
Hmmm, takze asi nejaka nekompatibilita s phone edition :-( ja tam mam jen tohle:
00048787_Clipboard01_qpaL.jpg
Medved_ce4you (200)|15.2.2005 17:25
No dyt sem to psal o nekolik radku vyse :-) Kdesi sem to cetl (ale ted si za boha nevzpomenu kde, mozna XDADevelopers). Je to obecny problem zarizeni HTC a PocketPlus. Delala to i predchozi verze...
Falco_ce4you (311)|15.2.2005 18:21
[QUOTE="hajekm"]Jen maly dotaz: jak pridam mezi indikatory storage a storage card? Vidim tam jen baterky a podsviceni. Verze mam ted posledni.
Milan[/QUOTE]

"No nepotěšil ste mne, študente ... no ani já vás nepotěším!"

Tady je oficiální vyjádření SPB:

The current build of XDA II ROM contains a bug that can cause a hard-reset when a program reads data from a storage card. Due to the bug in ROM, accessing storage cards may cause complete data loss on XDA2 compatible devices. More often it happens with programs that access a storage card in a timer (like Spb Pocket Plus). There are no known solutions for this problem so we have had to disable the showing storage cards indicators on XDA II. We'll enable this feature when HTC fixes this bug in their ROM.

Takže poděkujte HTC. :?

David_ce4you (199)|10.3.2005 11:49
[QUOTE="hajekm"]...jak pridam mezi indikatory storage a storage card?[/QUOTE]

... řešení jsem popsal v této diskuzi.
dort (1212)|13.5.2005 21:50
pánové co si odpustit OT

a přečíst si pravidla?

Jinak vyjádření že WISBAR je na dvě věci bych si také "strčil za klobouk", neb mně třeba vyhovuje a používám ho. A v poslední době bohužel už nepoužívíám SPB PLUS :-( neb můj DELL ho trošku nekouše, ostatně stejně jako LOOX

TheMelin (1642)|13.5.2005 22:32
[QUOTE="dort"]pánové co si odpustit OT

a přečíst si pravidla?

Jinak vyjádření že WISBAR je na dvě věci bych si také "strčil za klobouk", neb mně třeba vyhovuje a používám ho. A v poslední době bohužel už nepoužívíám SPB PLUS :-( neb můj DELL ho trošku nekouše, ostatně stejně jako LOOX

[/QUOTE]

Mám Wisbar a i SPB Pocket Plus a jede to na Looxi v pohodě.Asi s tím děláš psí kusy :cool:
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 22:40
[QUOTE="TheMelin"]Mám Wisbar a i SPB Pocket Plus a jede to na Looxi v pohodě.Asi s tím děláš psí kusy :cool: [/QUOTE]

Je jedno co s tím kdo dělá, ale má pravdu...na hádání zde není místo.
Osobně jsem se nechtěl hádát. Jestli to tak vypadalo...omlouvám se :)... chtěl jsem jen říci, že zadáčo není dnes skoro nic. Bohužel :mad:
dort (1212)|13.5.2005 22:47
vím, že pokud se naisnstaluje SPB Plus hned po lokalizaci a teprve pak se instaluje OzVGA tak by to mělo chodit ?! ale v mím případě se to povedlo jen s LOOX 720, ale u DELLa nepomohlo ani to

jo jinak u LOOX 720 se mi stejně ve finále SPB "potácelo" do věčných lovišť, neb dle mého pocitu bylo vinákem "tuhnutí" PDA :mad: a následovně léčivých SR ;)

OT - stejně funkční produkt a navíc ZADARMO - cLaunch :yes: /OT

Miloš Strouhal (3997)|13.5.2005 22:51
Pokud ukládám kontakt z výpisu volání v MDA Compact, SPB Plus vždy při této procedůře totálně vytuhne, a s nim celé MDA. Pomůže jen Soft Reset. Testováno na čistém zařízení, s několika různými verzemi ROM, problém se vždy opakuje.. Takže SPB udělalo pá, pá, Compacte, pá, pá..:?
Tomiboy22 (1)|27.1.2007 21:49
Ahoj Prave som si stiahol Spb Pocket Plus. A som s nim zatial spokojny aj ked sa len teraz s nim zoznamujem a je to super vec. A chcel by som ta poprosit ako si ju regystrujem aby som program nemal len na 15 dni. Dakujem ti za kladne vybavnie. Pozrav zo Slovenksa
ElSoft (1244)|27.1.2007 22:32
stačí zaplatit, buď přímo na webu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
eLKa_ce4you (189)|3.5.2007 06:44
Jdou nějakým způsobem zvětšit ouška záložek? Když nemám po ruce stylus, dost blbě se tam nehtem trefuje. Napadlo mě zkusit mu předhodit vyšší ikony.