Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software na výpočet hladiny alkoholu

jeenik_ce4you (375)|7.2.2005 09:22
Má někdo tip na software na měření hladiny alkoholu? Objevil jsem na webu BACGraph, je to program dle mých představ, ale nevím jak jej zaregistrovat, odkaz na stránky je nefunkční (handapps.hypermart.net).
bobo.4150.sk (176)|7.2.2005 09:27
Je libo? ...

Asi to síce na PDA fungovať nebude, ale pomôže :D

Dzejkob (286)|7.2.2005 10:24
[QUOTE="bobo.4150.sk"]Je libo? ...

Asi to síce na PDA fungovať nebude, ale pomôže :D

[/QUOTE]

No nebude to fungovat na 100%, to bys chtel po chudakovi Pocket excelu moc :D .Na PC je to sice dobry, ale neco na PDA by s urcite siklo.
jeenik_ce4you (375)|7.2.2005 13:20
jen tak pro ilustraci - zde je zkusebni verze BACgraphu
birkoff_ce4you (128)|7.2.2005 13:54
Pekna zalezitost, jeste kdyby se dal prevest do CZ... :o)
Šeba_oldd (1184)|7.2.2005 20:46
S cestinou by asi nebyl problem - ale za 17 US to si dam radeji nejakou tu lahvinku a pockam az to ze mne vyprcha.:D
jeenik_ce4you (375)|7.2.2005 21:30
[QUOTE]S cestinou by asi nebyl problem - ale za 17 US to si dam radeji nejakou tu lahvinku a pockam az to ze mne vyprcha. [/QUOTE]

to jo, ale jak dlouho čekat řekne právě ta aplikace...:D
jeenik_ce4you (375)|9.2.2005 08:54
BACgraph nabízejí na www.handango.com
jsec (42)|9.2.2005 12:33
Ten chlastaci plan v XLS lze zprovoznit na PDA.
Staci stahnout Spread CE - naprosto suprova aplikace na EXCELovske dokumenty (od te doby jiz nepouzivam nic jineho) a funguje vse i vcetne vykreslovani grafu. Pouzivam to jiz delsi dobu a zadny problem jsem zatim nenasel.

Link na Spread CE:
http://www.byedesign.freeserve.co.uk/

jsec
Dzejkob (286)|9.2.2005 17:18
[QUOTE="jsec"]Ten chlastaci plan v XLS lze zprovoznit na PDA.
Staci stahnout Spread CE - naprosto suprova aplikace na EXCELovske dokumenty (od te doby jiz nepouzivam nic jineho) a funguje vse i vcetne vykreslovani grafu. Pouzivam to jiz delsi dobu a zadny problem jsem zatim nenasel.

Link na Spread CE:
http://www.byedesign.freeserve.co.uk/

jsec[/QUOTE]

To vypada na dobry tip :yes:.A to uz sem myslel, ze me v oblasti PDA programu nemuze nic radikalne prekvapit, jak vidim mylil jsem se ;) :)
jsec (42)|9.2.2005 18:09
[QUOTE="Mightywizard"][QUOTE="jsec"]Ten chlastaci plan v XLS lze zprovoznit na PDA.
Staci stahnout Spread CE - naprosto suprova aplikace na EXCELovske dokumenty (od te doby jiz nepouzivam nic jineho) a funguje vse i vcetne vykreslovani grafu. Pouzivam to jiz delsi dobu a zadny problem jsem zatim nenasel.

Link na Spread CE:
http://www.byedesign.freeserve.co.uk/

jsec[/QUOTE]

To vypada na dobry tip :yes:.A to uz sem myslel, ze me v oblasti PDA programu nemuze nic radikalne prekvapit, jak vidim mylil jsem se ;) :) [/QUOTE]

Aby ne. Od doby co jsem to nainstaloval jsem se k Pocket Excelu od MS nikdy nevratil - neni duvod.

jsec
bobo.4150.sk (176)|9.2.2005 19:31
No tak ten softík vyzeral vcelku pekne. Ale povie mi niekto prečo mi nechce otvoriť obyčajné PocketExcel files? Snaží sa ich akože otvoriť, vynadá mi do neregistrovaných kópií :cool: a potom zamrzne. Skúšal som to so všetkými PocketExcel súbormi (prikladám PrintScreen) a to isté. Na normálne excel súbory to zatiaľ funguje...
00047870_Capt0001_Kb3m.jpg
Dzejkob (286)|9.2.2005 19:43
[QUOTE="bobo.4150.sk"]No tak ten softík vyzeral vcelku pekne. Ale povie mi niekto prečo mi nechce otvoriť obyčajné PocketExcel files? Snaží sa ich akože otvoriť, vynadá mi do neregistrovaných kópií :cool: a potom zamrzne. Skúšal som to so všetkými PocketExcel súbormi (prikladám PrintScreen) a to isté. Na normálne excel súbory to zatiaľ funguje...[/QUOTE]

Asi to shareware verze neumi, jen plna, kdyz si to koupis nebo z toho proste udelas full verzi, tak to bude behat bez problemu (aspon myslim nemam neovereno).
bobo.4150.sk (176)|9.2.2005 19:48
No to je práve to, či si chcem kúpiť niečo, čo mi zjavne na prvý pokus nefunguje :?:
Šeba_oldd (1184)|9.2.2005 20:11
Chlapi tady řešte chlast ne excel:D
jsec (42)|10.2.2005 10:00
Me to nezatuhava - ale je mozne, ze mam nejakou jinou verzi. Zkus verzi co je v priloze.

Jinak u te verze co je v priloze ti akorat vyskakuje hlaska pri otevirani souboru a ukladani. Ale nema zadne omezeni - vse funguje a bez casoveho omezeni.

jsec
Dzejkob (286)|10.2.2005 19:22
[QUOTE="jsec"]Me to nezatuhava - ale je mozne, ze mam nejakou jinou verzi. Zkus verzi co je v priloze.

Jinak u te verze co je v priloze ti akorat vyskakuje hlaska pri otevirani souboru a ukladani. Ale nema zadne omezeni - vse funguje a bez casoveho omezeni.

jsec[/QUOTE]

Jo funguje to huste ten soubor s Cestinou, jedine omezeni shareware verze je asi ta hlaska, ktera se objevuje pri otvirani souboru, ale jinak kam se hrabe Pocket excel :yes: