Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozvrh hodin

Kato_ce4you (970)|6.2.2005 23:16
Existuje nejaka aplikace pro Pocket PC, kde by byl rozvrh hodin? Cas od do, predmet (popr. vyucujici), ucebna atd. - to by myslimn mohlo stacit - takova byla krasna aplikace pro Palm OS (delal ji tusim nejaky student CVUT). Jestli o necem takovem vite/dokazete udelat, tak sem s tim ;) Diky
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 11:24
Neco je napriklad tady, ale je to uzpusobene US skolstvi...
Kato_ce4you (970)|7.2.2005 11:40
Diky - zkusim alespon tohle. To co jsem rikal predtim o tom studentovi CVUT jsem se sekl hned dvakrat - za prve neni z CVUT, ale ze SPSZL a za druhe to neni student, ale vyucujici :D - to jen tak naokraj a ten programek ma na adrese http://www.spszl.cz/~vascak/modules/mydownloadp/, ale jak jsem uz rikal - bohuzel pouze pro Palm OS. A ke vsemu je to navic freeware - no co - vyzkousim aspon tohle - diky
;)
limon (148)|7.2.2005 11:42
[QUOTE="Kato"]Diky - zkusim alespon tohle. To co jsem rikal predtim o tom studentovi CVUT jsem se sekl hned dvakrat - za prve neni z CVUT, ale ze SPSZL a za druhe to neni student, ale vyucujici :D - to jen tak naokraj a ten programek ma na adrese http://www.spszl.cz/~vascak/modules/mydownloadp/, ale jak jsem uz rikal - bohuzel pouze pro Palm OS. A ke vsemu je to navic freeware - no co - vyzkousim aspon tohle - diky
;) [/QUOTE]

To je fakt skoda, ze to je jen na palma. Neco takovyho by se mi taky hodilo
Zdenek Malinsky (9781)|7.2.2005 12:07
Proč nepoužiješ vestavěný Calendar nebo lepší (ale placené) Pocket Informant či Agenda Fusion? Myslím, že je tam dost místa na předmět, učebnu, vyučujícího atp. Uděláš si 1 týden a dáš opakování týdenní s ukončením např. 30.6.nebo kdy končí semestr. Když si to při zadávání barevně označíš, máš to pak v měsíčním přehledu přehlednější (P Informant).
V nejjednodušším případě by možná stačila Excel tabulka, což jsem také u někoho viděl v Pze v tramvaji. Prý mu to tak stačí. :?
Kato_ce4you (970)|7.2.2005 12:15
Pocket Informant, stejne jako Agenda Fusion jsou zbytecne komplikovane - chci jednoucelovej programek aneb v jednoduchosti je sila.. A ten vestavenej Calendar mi na tohle proste nesedi..
Wyrgy (40)|7.2.2005 21:54
Já jsem nejdříve využíval exelovskou tabulku, a teď, od té doby co mám PDA to mám normálně v kalendáři. Do poznámek se ti vše vejde- vyučující, učebna atd. Mě to osobně vyhovuje nejvíce.
Pinochio (424)|7.2.2005 21:57
[QUOTE="Kato"]Pocket Informant, stejne jako Agenda Fusion jsou zbytecne komplikovane - chci jednoucelovej programek aneb v jednoduchosti je sila.. A ten vestavenej Calendar mi na tohle proste nesedi..[/QUOTE]
Taky mám ten názor a nakonec jsem skončil s malým papírkem na zadním krytu PDA :D .
limon (148)|7.2.2005 22:01
Taky mam pocit, ze tak skoncim. Pred tydnem se mi PDAcko kompletne vybilo a cely rozvrh je fuč.....zaloha taky neni
CommanderZ (1798)|8.2.2005 15:29
chytri lide si ho ukladaji do ROM:D mam ho v excelu a vadi mi na tom jedine - ze ho zapnu a je vyselectovana nejaka bunka kus od kraje, takze musim vytahovat stylus a rolovat zpatky:no:
Pinochio (424)|8.2.2005 20:58
[QUOTE="CommanderZ"]chytri lide si ho ukladaji do ROM:D mam ho v excelu a vadi mi na tom jedine - ze ho zapnu a je vyselectovana nejaka bunka kus od kraje, takze musim vytahovat stylus a rolovat zpatky:no: [/QUOTE]
Chtel bych to bez stylusu na jedno zmacknuti tlacitka bez rolovoani... a na to te papir je optimalni.
Pepa7 (110)|12.2.2005 15:52
Jelikož jsem potřeboval nedávno řešit problém rozvrhu, tak jsem zvolil nejjednodušší řešení a to jak je psáno výše tabulkový procesor. Vytvořil jsem si v Pocket Exelu tabulku s rozvrhem. Tu jsem pak zkopíroval do Windows/Start Menu/Programs ( to proto abych ji mohl přiřadit k tlačítku). Na PDA jsem zvolil Nastavení / Tlačítka. Na jedno jsem nastavil při dlouhém stisku (Windows 2003SE !!) otočení obrazovky a na to samé tlačítko otevření tabulky s rozvrhem při krátkém stisku, takže na dva stisky tlačítka je rozvrh na obrazovce.:yes:
limon (148)|12.2.2005 19:09
Tak to je gooooooooood.....