Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IDOS pro PPC na Chip CD 2/2005

Jawet (9)|1.2.2005 16:16
V novém čísle časopisu Chip je zadarmo plná verze programu IDOS jak pro stolní PC tak pro Pocket PC. Když jsem se ale pokoušel to nainstalovat do cihly, tak to při rozbalování archívu IPPC chtělo po mě heslo a nemůžu ho nikde najít. Tak nevím jestli jsem ho přehlédl, nebo tam fakt není. Nezkoušel to někdo? Možná dělám něco špatně. Podařilo se mi akorát nainstalovat jednotlivé moduly (*.ttz - busy, vlaky apod.), ale samotná aplikace mi nejde.
Kato_ce4you (970)|1.2.2005 18:03
heh - takovej blbej detajl - kazdopadne kdyby se ti to podarilo rozjet, tak dej vedet - byl by to duvod ke koupi Chipu po dlouhe dobe :cool:
Kája_oldd (759)|1.2.2005 19:39
Nó, nevim nevim, ale nikde přímo nepsali o plné pro ppc..nemýlím-li se snad?
lubosd (60)|1.2.2005 20:00
Chip jsem procetl, heslo nikde ..... to zamrzi, uz jsem jim dnes posilal mejla, zatim bez odpovedi.
karlic (707)|1.2.2005 20:36
Telefonicky mi z Idosu sdelili, ze tam pro PPC nic neni.
Kato_ce4you (970)|1.2.2005 21:50
Skoda - v tom pripade si Chip zase radsi prectu od nekoho jineho :D
Kája_oldd (759)|1.2.2005 22:24
Sakra lidi, co tu řešíte? Neumíte snad číst? Jasně tam bylo napsáno, že verze pro chip lze spouštět jen s chip CD, což vcelku asi nebude případ ppc. Absolutně nechápu kam na to chodíte. Ano, verze pro ppc tam byla umístěna, ale nikoli jako plná, ale jako ta, co lze stáhnout ze stránek idosu. Vzdejte to heslo, prostě tam-není-stačí si vše pořádně pročíst!
lubosd (60)|2.2.2005 16:30
[QUOTE="Kája"]Sakra lidi, co tu řešíte? Neumíte snad číst? Jasně tam bylo napsáno, že verze pro chip lze spouštět jen s chip CD, což vcelku asi nebude případ ppc. Absolutně nechápu kam na to chodíte. Ano, verze pro ppc tam byla umístěna, ale nikoli jako plná, ale jako ta, co lze stáhnout ze stránek idosu. Vzdejte to heslo, prostě tam-není-stačí si vše pořádně pročíst![/QUOTE]


A kdepak jsi se docetl, ze tam verze pro PPC neni ? Proc by Chip umistoval na sve CD aplikaci, kterou je mozno pouzivat pouze po zakoupeni a ne jako demo ?

Ano POUZE S CHIP CD !, ale to je v sekci Idos pro PC, dole je odkaz APLIKACE PRO POCKET PC, tim se ale dostanu na stranku jinou, venovanou verzi pro PPC, nikde tu nepisou, ze si musim produkt zakoupit, ani, ze jde spustit jen s Chip CD.
Kája_oldd (759)|4.2.2005 02:31
To chce ale závěrečné shrnutí:D: Na chipu není plná verze IDOS pro pocket pc, ale jen pro stolní PC. Co se týče ppc verze, je tam sice, ale jen zaheslovaná-stejná, která jde stáhnout od výrobce. Nu, to zamykáme ne?;)
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 15:05
Tak jsem to tady trochu procistil a cast prispevku smazal. Jestli nekdo pouziva warez verze jen jako prodlouzene trialy a pak je maze nebo kupuje nebo s nimi dela buh-vi-co, je to jeho vec. Ale v diskuzich na ce4you je warez proste tabu, at uz jsou vase pohnutky jakkoliv slechetne. :!: