Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zástupce pro Paměť

simonik2 (95)|25.1.2005 15:27
Jak udělat zástupce na ploše (Dnes) pro paměť (spuštěné programy). Tuto volbu často potřebuji k ukončení programů a proklikávání je dost úmorné. Používám cLaunch a ten tam tu volbu nemá.Jinak jsem s ním ale spokojený.
CommanderZ (1798)|25.1.2005 18:08
pouzij TascalSoft Closeall. je to parkilova utilita, ktera zavre vsechny neaktivni programy( takze treba hrajici media player ne)

nebo placeny Spb PocketPlus. jeho soucasti je plugin, ktery zbupusobi to, ze krizek opravdu zavira. je tu moznost minimalizace treba tahem.
Zdenek Malinsky (9781)|25.1.2005 18:25
A co třeba WisBar Advance? :)
simonik2 (95)|26.1.2005 15:10
To nikde není fyzicky není program Paměť (Memory) abych ne něj mohl udělat zástupce v cLaunch?
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2005 15:19
Pořád nechápu, co přesně potřebuješ. Můžeš být konkrétní? Jde Ti o zavírání běžících aplikací nebo chceš mít ikonu určitého programu v today nebo v liště?
Suoraj (704)|26.1.2005 15:29
[QUOTE="simonik2"]To nikde není fyzicky není program Paměť (Memory) abych ne něj mohl udělat zástupce v cLaunch?[/QUOTE]

Většinou haněný - mnou oblíbený SPB+:D jakýkoliv zástupce souboru či složky - či systemových měřáků:D
Mira_ce4you_oldd (192)|26.1.2005 15:30
[QUOTE="simonik2"]To nikde není fyzicky není program Paměť (Memory) abych ne něj mohl udělat zástupce v cLaunch?[/QUOTE]

Soubor v priloze rozbal v libovolnem adresari, uprav cesty (dle toho kam nahrajes CPLIcons.dll) v jednotlivych souborech a vse by melo fungovat. Asi je to trochu tezkopadne, ale funguje to.

Mira

PS: je tam mnoho dalsich ikonek
simonik2 (95)|26.1.2005 16:07
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Pořád nechápu, co přesně potřebuješ. Můžeš být konkrétní? Jde Ti o zavírání běžících aplikací nebo chceš mít ikonu určitého programu v today nebo v liště?[/QUOTE]

Jde mi o ukončení programů a chtěl jsem použít systémový nástroj Paměť (Memory). cLaunch dokáže udělat zástupce pro jakékoliv programy. Je Paměť (Memory) taky program?Kde ho najdu v průzkumníkovi ať na něj udělám odkay.Uf.
simonik2 (95)|26.1.2005 16:16
[QUOTE="Mira"][QUOTE="simonik2"]To nikde není fyzicky není program Paměť (Memory) abych ne něj mohl udělat zástupce v cLaunch?[/QUOTE]

Soubor v priloze rozbal v libovolnem adresari, uprav cesty (dle toho kam nahrajes CPLIcons.dll) v jednotlivych souborech a vse by melo fungovat. Asi je to trochu tezkopadne, ale funguje to.

Mira

PS: je tam mnoho dalsich ikonek[/QUOTE]

Tak to je přesně ono. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|26.1.2005 16:23
[QUOTE="simonik2"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Pořád nechápu, co přesně potřebuješ. Můžeš být konkrétní? Jde Ti o zavírání běžících aplikací nebo chceš mít ikonu určitého programu v today nebo v liště?[/QUOTE]

Jde mi o ukončení programů a chtěl jsem použít systémový nástroj Paměť (Memory). cLaunch dokáže udělat zástupce pro jakékoliv programy. Je Paměť (Memory) taky program?Kde ho najdu v průzkumníkovi ať na něj udělám odkay.Uf.
[/QUOTE]
Nechci Ti ho vnucovat, ale WisBar jsi zkoušel (ver.2 placená, ver. Advance 1.....free, nicméně dostačující)? Můžeš si nastavit spoustu věcí-uzavírání aplikací (jednotlivých, všech, všech kromě zakázaných(zvolených)=ActiveSync, MP3přehrávač...), přepínání mezi softy ....Jde taky nastavit, že při Tap (klepnutí stylusem na X) se aplikace minimalizuje (jako u PC shození na lištu) a Hold (podržení stylusu) ukončí.