Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

klonovani

staubein (47)|25.1.2005 11:28
Nevite nekdo nahodou, jestli jde komplet konfigurace PDA (hp 1915, PPC2002) vcetne vsech nastaveni a programu nejak naklonovat na dalsi PDA stejneho typu? Nekde jsem slysel ze by to jit melo, ale kdyz si PDA zabackupuju pres ActiveSync, tak ale uz tu konfiguraci nedostanu na jine PDA. Predem moc dik za jakoukoliv radu.
Pavel Koza (4761)|25.1.2005 11:36
Tady nabizi produkt SpriteClone. Podle popisku by snad mel umet to, co potrebujete.
st.tom_ce4you (365)|25.1.2005 11:39
[QUOTE="staubein"]Nevite nekdo nahodou, jestli jde komplet konfigurace PDA (hp 1915, PPC2002) vcetne vsech nastaveni a programu nejak naklonovat na dalsi PDA stejneho typu? Nekde jsem slysel ze by to jit melo, ale kdyz si PDA zabackupuju pres ActiveSync, tak ale uz tu konfiguraci nedostanu na jine PDA. Predem moc dik za jakoukoliv radu.[/QUOTE]

Existuje takový sw [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Ale je to beta.
jumbo_ce4you (162)|25.1.2005 15:21
Popravdě, přes ActiveSync to funguje, ale obě zařízení (tj. zdrojové i cílové) musí být nastaveny shodně co se týče Regional settings i lokalizace. S kolegou jsme mojí cihlu "naklonovali" na jeho h5550 po HR tak, že jsme (jak už jsem napsal) zkontrolovali Místní nastavení a rozsah lokalizace (malá x velká), nastavili jsme to do shody a už se jelo. Zálohoval jsem svoji cihlu, pak on připojil tu svojí k ActiveSyncu a můj soubor *.stg nastavil pro zálohování, protože jen tak lze přitáhout tento soubor pro Restore (obnovu). Po skončení Obnovy ležely na stole dvě naprosto identické cihly, jen s jinak naplněnou PIM databází. Tož takhle :D Takže šlo nejen o "klonování" konfigurace, ale vlastně všeho včetně SW (a jeho konfigurace), což je nelegální a ihned jsme to smazali :D :D :D