Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak asociovat(?) soubory s programy

Kája_oldd (759)|17.1.2005 18:40
Promiňte mi ten nadpis, já nevěděl jak to říct a pak mě napadlo toto, i když přiznávám, že ačkoli to tzní zajímavě, nemá tušení co to znamená. No nic, k věci. Když například nainstalujete přehrávač, vyberete, které typy souborů (koncovek) má automaticky otvírat (tj v exploreru na ně kliknete a sám se rovnou spustí onen program. Některé programy mají možnost výběru oněch souborů v menu, nebo při instalaci, avšak některé ne. Nevíte, kde se dá nastavit přednostný přehrávač, tabulkový editor....pro různé koncovky? Třeba v registrech:D
PavelR. (2184)|17.1.2005 18:43
... zkus PocketTweak ...

PavelR.
BigOne (18)|4.2.2005 21:44
ehm problém ... v PTweak nastavím asociaci na WinamPAQ ve formatu "\Program Files\WinamPAQ.exe" %1 no a při otevření asociovaného souboru se WinamPaq otevře ale nic nepřeharaje jakto? Dík

Pavlucha (1496)|4.2.2005 22:53
[QUOTE="BigOne"]ehm problém ... v PTweak nastavím asociaci na WinamPAQ ve formatu "\Program Files\WinamPAQ.exe" %1 no a při otevření asociovaného souboru se WinamPaq otevře ale nic nepřeharaje jakto? Dík

[/QUOTE]


A jaký soubor chceš přehrát?
BigOne (18)|5.2.2005 09:09
[QUOTE="Pavlucha"]
A jaký soubor chceš přehrát?[/QUOTE]
mp3...
Pavlucha (1496)|5.2.2005 09:18
A když si ho otevřeš Z aplikace, tak hraje?
BigOne (18)|5.2.2005 09:53
ano, všchno jde až na tohle :((
když jsem změnil v Ptweak vychozí program na wmediaplayer a zadal asociaci ve stejném formátu s "..." %1 tak to šlo, zkusil jsem winampaq.exe přemístit do win adresáře a nic...

není to způsobené tím že WinamPAQ není nainstalovaný v pravém smyslu slova, ale pouze copied exe?
Kája_oldd (759)|7.2.2005 02:32
NKupodivu, nefungje Pocket Twek z karty (aspoň mě), tak jsem ho musel šoupnout na RAMku :D
PavelR. (2184)|7.2.2005 07:59
... ne to opravdu nefunguje :) Jeho nejdůležitější část (ptweak.cpl nebo tak nějak) musí být ve složce Windows na PDA.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 12:18
[QUOTE="BigOne"]ehm problém ... v PTweak nastavím asociaci na WinamPAQ ve formatu "\Program Files\WinamPAQ.exe" %1 no a při otevření asociovaného souboru se WinamPaq otevře ale nic nepřeharaje jakto? Dík[/QUOTE]

...on to take musi podporovat ten program. Pokud ten program nepocita s tim, ze mu nekdo pri spusteni da nejaky soubor jako parametr, tak tohle nepomuze. Reseni neni, tedy krome pouziti jineho programu.