Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket informat 5.6

kutil_ce4you (39)|17.1.2005 05:52
Velmi povedený balíček informací. Bohužel Tryal na 16 dní . Vřele doporučuji vyzkoučet. V testu časopisu Pocket PC magazine je to vítěz za rok 2004 a myslím, že právem. Zde je odkaz
Má někdo nějaké z kušenosti s tímto prográmkem?:yes:
honzikc (22)|17.1.2005 08:57
Ja ho pouzivam a vrele doporucuji je to zatim ten nejlepsi kalendar, budik, upominac a organizer ktery jsem nasel .....
Suoraj (704)|17.1.2005 08:57
Fakt jo - a je super? No bomba:) Tady každej používá standardní kontakty a kalendář. Zkušenosti? To tu nikdo asi nemá:D Dej si do vyhledávání "informant" a možná...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|17.1.2005 09:51
Pánové, trochu hledat, je to i v češtině... najdete TADY
Suoraj (704)|17.1.2005 09:56
myslím, že Kutil pochopil a pokud by opravdu zadal "informant" do hledání tak najde i tu češtinu. Mimochodem je kvalitní...;)
kutil_ce4you (39)|17.1.2005 10:23
[QUOTE="honzikc"]Ja ho pouzivam a vrele doporucuji je to zatim ten nejlepsi kalendar, budik, upominac a organizer ktery jsem nasel ..... [/QUOTE]
Jestli to dobře chápu,máš full version? Dá se někde získat full i u nás, nebo jen od výrobce softu? Vidím trochu problém s placením v $ když mám jen korunové konto:D Klidně bych se dohodl na ceně i s někým tady:cool:
kutil_ce4you (39)|17.1.2005 10:24
[QUOTE="Jarouš"]Pánové, trochu hledat, je to i v češtině... najdete TADY[/QUOTE]
čeština už funguje. Super:-) díky. Jen ta registrace:-(na neomezenou verzi:(
Suoraj (704)|17.1.2005 10:54
[QUOTE="kutil"][QUOTE="Jarouš"]Pánové, trochu hledat, je to i v češtině... najdete TADY[/QUOTE]
čeština už funguje. Super:-) díky. Jen ta registrace:-(na neomezenou verzi:( [/QUOTE]

Pokud čekáš, že ti sem někdo protizákoně napíše registrační kód tak jsi na omylu. O tom tenhle server není. Pokudjde o placení softu tak i na stránkách odkud jsi PI stáhl je určitě link na oficiálního distributora. Virtuální platební kartu ti vystaví tvá banka. V tom by ti poradil Jarouš - ten někde psal, že jí používá.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|17.1.2005 11:12
[QUOTE="kutil"]... Vidím trochu problém s placením v $ když mám jen korunové konto:D Klidně bych se dohodl na ceně i s někým tady:cool: [/QUOTE]
To, že máš jen korunové konto, to nevadí, banka provede platbu v $ a tobě to naúčtuje v korunách dle aktuálního kurzu, jinak je asi bezpečnější a je doporučováno nezadávat při platbách číslo normální plastové karty, ale nech si k účtu v bance vystavit virtuální kartu, tzv. e-kartu, více ti řeknou v bance, kde máš účet... u KB vystavení e-karty trvalo asi týden...
kutil_ce4you (39)|17.1.2005 12:12
Samozřejmě, že je mi jasný, že to sem nikdo nenapíše. Jen je pro mě mnohem rychlejší a jednodušší se s někým třeba domluvit a zaplatit to u nás, než vyřizovat nějakou kartu atd, to zase tak nutně mít nemůsím, i když je to fakt super program.:cool:
strojvudce (390)|17.1.2005 12:33
Zkus třeba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
honzikc (22)|17.1.2005 15:05
[QUOTE="Suoraj"][QUOTE="kutil"][QUOTE="Jarouš"]Pánové, trochu hledat, je to i v češtině... najdete TADY[/QUOTE]
čeština už funguje. Super:-) díky. Jen ta registrace:-(na neomezenou verzi:( [/QUOTE]

Pokud čekáš, že ti sem někdo protizákoně napíše registrační kód tak jsi na omylu. O tom tenhle server není. Pokudjde o placení softu tak i na stránkách odkud jsi PI stáhl je určitě link na oficiálního distributora. Virtuální platební kartu ti vystaví tvá banka. V tom by ti poradil Jarouš - ten někde psal, že jí používá.[/QUOTE]

Souhlasím s tím to názorem o tomhle tento server není, ale existuje jiná cesta jak získat ser. číslo .... kdo hledá ten najde ... internet je "neomezené" studnice seriových čísel .... a jelikož né každý z nás má tak vysoký plat aby mohl utrácet za software a každý upgrade musí se prostě naučit hledat.... nic víc ti neporadím