Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

přihlašování na webových stánkách

vacinek (4)|10.1.2005 08:50
Zdravím všechny,
mám FSC loox 410 a používám ho hlavně v práci a internetu. Když chci spustit jednu stránku (tu nejdůležitější pro mou práci), tak se musím přihlásit přes svoje uživatelské jméno a heslo (jako kdekoliv jinde) a stisknout potvrdit. Na PC to je v pohodě. Vyplním login a heslo a stisknu potvrdit. Jenže na PDA vyplním login a heslo, pod tím je tlačítko potvrdit, jenže je neaktivní. Prostě nejde stisknout. Nevím co s tím. Je to pro mě dost důležitý. Bez toho mi je pda prakticky k ničemu (kromě hraní her:D ) Dík za pomoc. Vacinek
Pavel Koza (4761)|10.1.2005 15:39
Tipuji to na to, ze na tom tlacitku je povesen nejaky JavaScript, se kterym si Pocket PC neporadi. Pokud neni mozne s tim nechat neco udelat (proste to tlacitko neni TYPE=Submit), tak zkuste Net Front.
blue_ce4you (42)|11.1.2005 10:56
tak s tim taky souhlasim,neda se s tim nic delat nez pouzit jiny prohlizec ktery java scripty podporuje,viz odesilani sms na oskarove strance
vacinek (4)|12.1.2005 08:49
díky za rady, s tím Net Frontem to funguje. Nevíte náhodou, jestli neexistuje nějaký prohlížeč, který je freeware?
Sanyn (27)|12.1.2005 08:58
Taky bych bral nějakej free. :cool:
Pavel Koza (4761)|12.1.2005 15:40
Nevim o zadnem plnohodnotnem, krome toho NetFrontu je par nadstavem Pocket IE (ktere vsak problemy podobneho charakteru neresi). Drzte palce Opere:)