Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přechod Palm -> Pocket PC a náhrada Pluckeru

ZdenekP (224)|4.1.2005 06:48
Ahoj,
uvažuju o náhradě svého Palma M515 za nové PDA. Začínám uvažovat o Pocket PC. Poměrně silně uvažuji o novém Aceru n50. Ale zatím jsem nenašel náhradu za Plucker. Používám JPluck pro staření www stránek do Palma a jejich čtení offline. Jaké free řešení existuje na platformě PocketPC?
Díky
beecher (9270)|4.1.2005 11:02
[QUOTE="Cvrnda"]Ahoj,
uvažuju o náhradě svého Palma M515 za nové PDA. Začínám uvažovat o Pocket PC. Poměrně silně uvažuji o novém Aceru n50. Ale zatím jsem nenašel náhradu za Plucker. Používám JPluck pro staření www stránek do Palma a jejich čtení offline. Jaké free řešení existuje na platformě PocketPC?
Díky[/QUOTE] Můžu podrobněji vedět, co ten Plucker dělá? Ď.
zipiik (206)|4.1.2005 11:31
taky jsem resil a dlouho hledal - free reseni jsem nenasel. koupil jsem si world off-line od sunnysoftu ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]) a az na obcasne drobne vrtochy nekterych verzi vcelku bezproblemovy provoz i pres proxy v praci. pak jeste existuje moznost si konvertovat stranky do palmoveho doc formatu a prohlizet je nejakou cteckou textu (uBook reader....)
Žulda_ce4you (244)|4.1.2005 11:36
Free verze Pluckerovského prohlížeče funguje, ale jak se jen jmenuje....
Aha, VadeMecum. Osobne to ale nepouzivam, mam taky WordOffLine.
ZdenekP (224)|4.1.2005 13:30
N Pc mám JPluck, který mi konvertuje vybrané www stránky (resp. jejich PDA nebo textové verze) do formátu pro Plucker na palmu. No a při synchronizaci se mi automaticky nahrají do palma a já si je pak večer, v autobuse,... přečtu. Vše je free. Vím, že existuje Mobipocket reader, který má e-news a kdysi v době, kdy jsem měl Psiona, tak jsem ho používal obdobným způsobem, ale není free. Můžu mít nastavenou pravidelnou aktualizaci nebo i jen jednorázově.
ZdenekP (224)|4.1.2005 13:37
Díval jsem se na Sunnysoft World off-line, vypadá to zajímavě. Pochopil jsem dobře, že si můžu aktualizovat "kanál" přímo z PDA tj. bez potřeby synchronizace PC? Ty tři kila bych byl i ochotný akceptovat.
beecher (9270)|4.1.2005 14:12
[QUOTE="Cvrnda"]N Pc mám JPluck, který mi konvertuje vybrané www stránky (resp. jejich PDA nebo textové verze) do formátu pro Plucker na palmu. No a při synchronizaci se mi automaticky nahrají do palma a já si je pak večer, v autobuse,... přečtu. Vše je free. Vím, že existuje Mobipocket reader, který má e-news a kdysi v době, kdy jsem měl Psiona, tak jsem ho používal obdobným způsobem, ale není free. Můžu mít nastavenou pravidelnou aktualizaci nebo i jen jednorázově.[/QUOTE] No, ja teda MobiPocket Reader Standard pouzivam, a nesetkal jsem se s tim, ze by byl placeny. Verze Pro ta ano...
A jelikoz to pouzivam pouze na cteni knizek, tak mi ta Standard verze docela vyhovuje...
Žulda_ce4you (244)|4.1.2005 14:31
[QUOTE="Cvrnda"]Díval jsem se na Sunnysoft World off-line, vypadá to zajímavě. Pochopil jsem dobře, že si můžu aktualizovat "kanál" přímo z PDA tj. bez potřeby synchronizace PC? Ty tři kila bych byl i ochotný akceptovat.[/QUOTE]

Pokud se z PPC připojíš na inet, tak to jde v pohodě. Pak si to prohlížíš v Pocket IE, je to v pohodě použitelné, jen škoda, že v PIE nejde scrollovat tapáním na displej jako to jde u iSila (a Pluckeru myslím taky).
No, nebo bys vlastně mohl přejít na iSilo, já ho používal na Palmu.
ZdenekP (224)|4.1.2005 14:50
To becher: Mobipocket reader je free. Ale ne mobipocket creator home, která umožňuje konverzi www stránek.

To Žulda: online prohlížení jde i v Palmu, no problem, mě jde ale o offline prohlížení.
Žulda_ce4you (244)|4.1.2005 14:55
[QUOTE="Cvrnda"]To Žulda: online prohlížení jde i v Palmu, no problem, mě jde ale o offline prohlížení.
[/QUOTE]

Však jo, to je na offline, jen ten WorldOffLine používá jako viewer PIE.
beecher (9270)|4.1.2005 15:01
[QUOTE="Cvrnda"]To becher: Mobipocket reader je free. Ale ne mobipocket creator home, která umožňuje konverzi www stránek.[/QUOTE] No nevím, já mám nacvakáno asi 25 RSS/AvGO/a kdo vi čeho ještě zdrojů o PDA v MobiPocketu a ten mi zkonvertuje všechny stránky se zprávami do PDA úplně vpohodě. A pokud se nepletu, tak se tazatel ptal na e-newsy...

BTW A prosil bych beecher. Dekuji.