Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uzamknutí PDA

Radek Novák (309)|29.12.2004 00:20
Jde mi o to, že můj LOOX 720 má celkem vystouplé tlačítko na vypínání a tak se často v kapse zapne a zbytečně sežere baterii :sarcastic: .. Rád bych uvítal nějaký software, který PDA uzamkne nějakou kombinací tlačítek a po uzamčení ať se zmáčkně cokoli, tak PDA zůstane pořád vyplé. Spustila by ho pouze kombinace tlačítek, nebo soft(hard)reset... Nikde jsem nic takového nenašel :( :oops:
Suoraj (704)|29.12.2004 00:44
Používám aplikaci 1-pass což byla součást Battery Packu. Funguje tak, že dám-li "Lock Device" tak se pocket ochrání heslem, které je paralelně buď kombinace tlačítek nebo vyťukání kódu na displeji. Ovšem podsvícení musim zrušit podržením poweru. Je to také jediné tlačítko,které funguje...;)
Pavel Koza (4761)|29.12.2004 08:56
To by musel byt dost brutalni hack sity na miru primo danemu zarizeni... Co nastavit ztmaveni podsviceni na 10s a vypnuti na 1 min? To sice neni uplne reseni, ale za tech 10s se moc baterky nevyplaca a za zbylych 50s bez podsviceni jeste min...
Radek Novák (309)|29.12.2004 09:11
[QUOTE="Pavel Koza"]Co nastavit ztmaveni podsviceni na 10s a vypnuti na 1 min?[/QUOTE]

To je dosti neprakticke pokud jsem na internetu, neco ctu a kazdych 10 vterin se mi vypne podsviceni a nebo se pak PDA samo vypne :sarcastic: .
Suoraj (704)|29.12.2004 09:27
Je to malinkatej CABíček (utilitka), který je i pro SE a není ho třeba nějak "ukecávat" aby fungoval...
CommanderZ (1798)|1.1.2005 18:46
[QUOTE="Pavel Koza"]To by musel byt dost brutalni hack sity na miru primo danemu zarizeni... Co nastavit ztmaveni podsviceni na 10s a vypnuti na 1 min? To sice neni uplne reseni, ale za tech 10s se moc baterky nevyplaca a za zbylych 50s bez podsviceni jeste min...[/QUOTE]

Jsem na nervy i z kombinace 1min/2min:evil: Ja mam spis problem s tim ze PDA zapomenu vypnout nebo se vypne jenom podsviceni.