Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zaplatte si freeware

empiK (137)|9.12.2004 14:43
Pri brouzdani na netu, jsem objevil jednu stranku (zamerne ji neuvadim), kde je moznost si za poplatek stahnout hry a programy pro PDA. Spousta softu, ktery si muzete u nich "koupit" je ale free, ktery si muzete stahnout jinde. Zkusmo sem si objednal par free programku s dotazem na cenu. Funguje to tak, ze jim poslete kredit na urcite mobilni cislo. Na dotaz, proc maji i i soft, ktery je free, mi uz odpoved neprisla.
Takze pro ty, co se snazi najit cesticku, jak usetrit (nejsem vcerejsi, takze je mi jasny, ze ne vsichni kupuji originalni software (i kdyz pri dnesni cene za $...): Aby ste nakonec neutratili vic penez nez za nakupu originalnich veci.
Varf (20)|9.12.2004 14:52
pravde podone vim o kterych strankach mluvis i kdyz na netu je to povice ale nejak jsem prehledl ze by nabizeli neco co je free a pokud ano hmtak je to smutny :oops:
empiK (137)|9.12.2004 14:56
Napr macromedia flashplayer
ArnieX (272)|9.12.2004 16:21
myslim že vim jaký stránky myslíš podívám se tam jak to tam je :(
ArnieX (272)|9.12.2004 16:48
pokud myslim tu stejnou stránku tak jsem našel toto

Winamp
pocketrar
ICQ
star trek pocketOC interface
macromedia flash player 6
betaplayer

a mnoho dalšího :(
a to sem tam chtěl zrovna něco kupovat už nebudu :(
Varf (20)|9.12.2004 17:10
mas pravdu je toho tam po vic co co je free a maji to v seznamu nasel jsem jeste navic my phone to je taky free ale k nekterym tem programkum maji i CZ tak mozna pro to to maji v nabidce ale kazdopadne tam je nastesti mnoho jineho co uz free neni :D ps psal jsem jim proc to tak je a cekam odpoved ;) tak uvidime:cool:
ArnieX (272)|9.12.2004 17:20
kdo vi treba napíšou a když ne tak jim napíšu taky a treba už to nevydrzej tak radeji odepíšou:D
Kato_ce4you (970)|9.12.2004 17:35
heh - myslim, ze vsichni na tomto foru vi, o jake stranky se jedna :D Taky jsem se pozastavoval nad tim, ze tam maji freeware... Ale kdyby nahodou mel nekdo cestinu k BetaPlayeru, tak sem s ni ;)
A kdyz uz pominu, ze se jedna o warez, tak mi k tomu nejde to, ze to je placene, ale kdyz to vsechno jeste preziju, tak nemam naprosto zadnou duveru k placeni formou dobijeni kreditu...
Wuffi (1599)|9.12.2004 17:40
Mno ja to napriklad nevim ale ani me to netrapi. Jen se divim jak se tu v dnesnich pomerech NEKTERI NENAPRAVITELNI opet vraci ke svemu oblibenemu tematu a rozsiruji je o sve verejne priznani ze by zaplatili za warez.

IMHO si toto tema rika o odstraneni.
Kato_ce4you (970)|9.12.2004 17:50
[QUOTE="Wuffi"]Mno ja to napriklad nevim ale ani me to netrapi. Jen se divim jak se tu v dnesnich pomerech NEKTERI NENAPRAVITELNI opet vraci ke svemu oblibenemu tematu a rozsiruji je o sve verejne priznani ze by zaplatili za warez.

IMHO si toto tema rika o odstraneni.[/QUOTE]

IMHO nikdo se nepriznal - pouze nekteri naznacili :D
Btw. co treba nejakej Linux do MDA II? Ani bych se moc nezlobil... (resp. jsem slysel aspon o prikazove radce (to by mi bohate stacilo - holt linux nemusi byt graficky :) - i kdyz neco jako PDE (muj vymysl - Pocket Desktop Environment :D - proc ne)
Wuffi (1599)|9.12.2004 17:58
[QUOTE="Kato"][QUOTE="Wuffi"]Mno ja to napriklad nevim ale ani me to netrapi. Jen se divim jak se tu v dnesnich pomerech NEKTERI NENAPRAVITELNI opet vraci ke svemu oblibenemu tematu a rozsiruji je o sve verejne priznani ze by zaplatili za warez.

IMHO si toto tema rika o odstraneni.[/QUOTE]

IMHO nikdo se nepriznal - pouze nekteri naznacili :D
Btw. co treba nejakej Linux do MDA II? Ani bych se moc nezlobil... (resp. jsem slysel aspon o prikazove radce (to by mi bohate stacilo - holt linux nemusi byt graficky :) - i kdyz neco jako PDE (muj vymysl - Pocket Desktop Environment :D - proc ne)[/QUOTE]

Oki, mno me to ostatne muze byt jedno:) Tak Vam jen drzim palce aby u CE4YOU nesedela nejaka individua s videokazetami a igelitovym pytlem ;) :D
beecher (9270)|9.12.2004 18:16
Jakožto moderátor tématu o SW tuto diskuzi zamykám. Je úplně off-topic.
Vše řečené již bylo...