Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SunnySoft Backup - co s tím??

mad2707 (70)|6.12.2004 16:09
Při nastavení backupu na automatické zálohování v 02:00 se mi zobrazuje hláška "Zadaný adresář nebyl nalezen". Adresář BackUp je vytvořen na SD. Myslel jsem si, že problém bude v odezvě karty po probuzení iPAQu a zjistil jsem, že posuvníky "Odpočet" nejsou vůbec funkční. Co s tím?
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2004 20:19
Ja ho mám v PDA a to samé. Automatické zálohování nefunguje:mad: Dostal jsem od Kleida vyšší verzi na otestování-prý zálohuje i karty. Jenže nejde to přeinstalovat, ani staré odinstalovat a nové nainstalovat. Tak jedu na starou verzi a zálohuju těmahle svejma rukama. :D :D :D
Vůbec, všechny programy SS drží v cihle jak židovská víra. :? :mad:
Kleid (213)|11.12.2004 21:20
Problem s deinstalaci byl u verzi do 3.1, u 3.1 je to upravene, ono se nejednalo o problem, ale bylo potreba pred deinstlaci provest mekky reset, a dat odinstalovat. Pokud byl pred pokusem o deistalaci spusten BM tak zustaly nektere z knihoven v pouziti.

Co se tyce problemu s timerem, posilam to vyvojarum at se na to mrknou. Vim jen, ze na modelu h2210 byl problem s probouzenim zarizeni obecne.

K hlasce: muze to byt
1) neni inicalizovana karta (malo energie),
2) je jiny nazev SD karty (pokud prohodite karty zmeni se nazev napr na SD card 2 - potom puvodni cesta pro zalohovani neexistuje
3) jiny problem :)

Zdenek Malinsky (9781)|12.12.2004 16:17
1. Já i mad2707 máme 4150
2. Vždycky, když je problém, je to vadná obsluha, že ;)
3. V pátek na srazu v Praze mluvil Šeba o nějakém zálohovacím softu, co má od výrobce v cihle Loox 720? (VGA). Má i MDA a vyzkoušel několik zálohovacích programů, ale žádný neuměl co tento = po HR obnovit data tak, aby se nemuselo už nic nastavovat-časké prostředí, datum atp.

Nová výzva pro Tix :D :D :D tedy Sunnysoft.

4. Mad2707 se ptal na automatické zálohování v určitou dobu. Na srazu mi říkalo více lidí, že jim to zazálohuje po nastevení automaticky jen 1x a dost.