Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 SE pre MDA2

kokin_ce4you (23)|21.12.2004 11:29
[QUOTE="David"]
Postup dělám na 2.06 (australské). A jak vypadá dialog na com5? Takový malý okýnko, zda chci port vytvořit nebo ne. Jinak jiný dialogy mi nevyskakují. A přes task manažera ten dialog není vidět. Až se dostanu k pc s bt, můžu udělat obrazového průvodce.[/QUOTE]

Já nevím proč, ale podezřívám tu čínskou verzi z nějaké nekalosti. Že by nám rudí bratři vypustili žertovnou verzi ?:D

Každopádně dialog na COM5 se mi nezobrazí.
Ale na druhou stranu mám COM5 v obrazovce BT AS settings - tj. v Settings /System / BT Settings, tak dole je
Inbound COM port: COM4 (dostupný a zaškrtnutý)

a pod ním
Outbound COM port: COM5 (dostupný a zaškrtnutný)

Když "odpáruju" PC, tj. vymažu ze seznamu spárovaných, tak se Outbound COM5 deaktivuje.
Při novém správoání s PC se pak nabídne jako ta položka v těch 3 dialozích po spárování (byť je dostupná jenom v tom druhém).

Asi to bude chtít přeplácnout co nejrychleji nějakou novější 2.20 ale anglickou originál...
vjj (42)|21.12.2004 14:41
[QUOTE="mmambo"]Šli byste do 2.20 z 2.06? Vyplatí se tento upgrade?[/QUOTE]
Přesně to jsem udělal. Jakmile jsem objevil anglickou verzi 2.20, hned jsem ji plácnul do cihly místo 2.06. A protože byla bez ExtROM, tak tu jsem nechal úplně stejnou jako pro 2.06. A myslím si, že skutečně 2.20 spojuje přednosti obou předchozích verzí (2.02 a 2.06).
vjj (42)|21.12.2004 14:47
[QUOTE="kokin"]
Já nevím proč, ale podezřívám tu čínskou verzi z nějaké nekalosti. Že by nám rudí bratři vypustili žertovnou verzi ?[/QUOTE]
Taky se bojím věcí z východu, ale v tomhle případě si myslím, že to je z HTC pro Čínu a ne z velké rudé Číny. I když, pro puntičkáře, HTC je na Thajwanu a Thajwan sám sobě taky říká Čína (alespoň tak nás to před sto lety učili ve škole)
vjj (42)|21.12.2004 15:09
[QUOTE]David a Kokin: tři dialogy s radiovými klnoflíky vs. malý dialog pro vytvořeni COM portu[/QUOTE]
Každý z vás má v ExtROM jiný cab pro BT. Ten malý dialog je starší verze. Ten dialog s volbami COM, Active Sync, ... má správně naskočit jen jednou.
Na 2.06 mi naskakoval dvakrát, na 2.20 už funguje správně, tj. naskočí jen jednou.
kokin_ce4you (23)|21.12.2004 15:14
[QUOTE="vjj"]Každý z vás má v ExtROM jiný cab pro BT. Ten malý dialog je starší verze. Ten dialog s volbami COM, Active Sync, ... má správně naskočit jen jednou.
Na 2.06 mi naskakoval dvakrát, na 2.20 už funguje správně, tj. naskočí jen jednou.[/QUOTE]

Aha - to by odpovídalo.
A jaký je ten "správný", resp. funkční - šel by uploadnout sem?
vjj (42)|21.12.2004 15:38
Jó to bych taky rád věděl, která verze je TA SPRÁVNÁ. Asi to bude ta z budoucí skutečně ostré verze SE.
Jo a vlastně to hlavní pro BT je přímo v ROM a ne v ExtROM, takže hlavně rozdílné verze SE způsobovaly, že se vaše dialogi neshodovaly, takže se omlouvám. V ExtROM už pro BT bývají jen malé úpravy. Právě 2.02 tam měla exe a cab Run_BTTrayCE_10 (v tomhle pořadí !?).
Moje "minimální" ExtROM teď vypadá takhle:

[CODE]EXEC:\Extended_ROM\RestartRadio.exe
EXEC:\Extended_ROM\TPDisable.exe
CAB: \Extended_ROM\Default_Caller_ID_WWE_RC10.cab
CAB: \Extended_ROM\CameraB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS15024_WWE_Hima_OzUp.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearVue3.4.381WWE_0616_Ozonup.sa.CAB
EXEC:\Extended_ROM\TPEnable.exe
CAB: \Extended_ROM\IntelliDialer_Blue_1.0.cab
CAB: \Extended_ROM\ExtendedROMUnlocker.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\XCPUScalar_2.85.cab
CAB: \Extended_ROM\TMCZCustomize.cab
CAB: \Extended_ROM\LEng.cab
[/CODE]

A v tom už nic pro BT nevidím, ale neprohlížel jsem detailně všechny CABy
st.tom_ce4you (365)|21.12.2004 15:46
Je ta 2.20 cela anglicka, nebo jsou tam jeste nejake cinske znaky? Cestinu nepouzivam, tak by se mi rozsypany caj moc nelibil. Diky.
vjj (42)|21.12.2004 16:56
Už jsem to tu někde jednou psal, vše co potřebuju je anglicky. Je možné objevit pár adresářů a souborů pojmenovaných čínsky, ale vypadá to, že mammaich pro ně vytvořil anglicky pojmenované funkční kopie, takže ty čínské nejsou potřeba, i když některé z nich nelza jako systémové smazat.
jirkanezval (28)|22.12.2004 19:34
Tak ty MMS pořád nechodí. Ta oprava v registerch sice umožní editovat nastavení v MMS seting ale to je tak všechno. MMS se připojí , ale nezačne se odesílat.Pomoc.
kokin_ce4you (23)|22.12.2004 19:58
Ještě jedna drobnost k čínské verzi SE a BlueTooth:
- když připojím BR headset, tak se zobrazí v horní liště ikona headsetu
- ale nekoresponduje to s ikonou BT headset profilu v Today

To BT je v tý rudý verzi nějaký na draka...
beecher (9270)|22.12.2004 22:19
Tazko kdy na mda.epot.cz budou updates s SE, kdyz ja uz jsem bez DP2...
Ja chapu, ze ty updates odtamad byly popularni, ale ty ROMky proste do Delliho nenaflashuji, ani kdybych se... No vite co...
Nemluve o tom, ze v Delli uz SE jsou od vyroby, ze...
DaBa (78)|22.12.2004 22:22
Tak ja si taky prihodim, uz jsem zpatky na 1.60 Rozchodit GPS BT na SE byl pro me nadlidsky ukol a mizejici today me taky moc nebralo. A mimo jine uz ho nemusim nabijet tak casto jako s SE. Jedine co me ted stve, je spousteni BT pri prijmu hovoru. To je ale jina kapitola.
Suoraj (704)|22.12.2004 22:32
[QUOTE="jirkanezval"]Tak ty MMS pořád nechodí. Ta oprava v registerch sice umožní editovat nastavení v MMS seting ale to je tak všechno. MMS se připojí , ale nezačne se odesílat.Pomoc. [/QUOTE]Máš nainstalovaný počasí? Používáš GB-Soft Tweak ?
vjj (42)|23.12.2004 00:29
[QUOTE="kokin"]
- když připojím BR headset, tak se zobrazí v horní liště ikona headsetu
- ale nekoresponduje to s ikonou BT headset profilu v Today
.[/QUOTE]
Však on taky nikdo netvrdil, že by měly mít stejný význam.
Ta v horní liště asi informuje o tom, že headset je v dosahu, ale přesněji to je asi napsáno v čínském návodu (každý z nás si jistě rád počte, nejen Jirka Hejma :D ). Význam ikony BT Profile už jistě každý zná z českého návodu.
vjj (42)|23.12.2004 00:43
[QUOTE="jirkanezval"]Tak ty MMS pořád nechodí. Ta oprava v registerch sice umožní editovat nastavení v MMS seting ale to je tak všechno. MMS se připojí , ale nezačne se odesílat.Pomoc. [/QUOTE]
V MMS Settings by měla z té malé modré zeměkoule ukazovat do prava malá červená šipka označující defaut server a mělo by jít stisknout tlačítko Set As Default. Pak může být chyba ještě samozřejmě v hodnotách nastavení MMS a GPRS pro tvůj Eurotel, ale ty já nemám po ruce.
jirkanezval (28)|23.12.2004 06:15
z té mdré kuličky vystupuje červená šipka a jde to nastavit jako default. jediný co v nastavení nemám je port number.Respektive tam mám nulu.
kokin_ce4you (23)|23.12.2004 08:38
[QUOTE="vjj"]
Však on taky nikdo netvrdil, že by měly mít stejný význam.
Ta v horní liště asi informuje o tom, že headset je v dosahu, ale přesněji to je asi napsáno v čínském návodu (každý z nás si jistě rád počte, nejen Jirka Hejma :D ). Význam ikony BT Profile už jistě každý zná z českého návodu. [/QUOTE]

Tak to je jasný, když já tak nerad čtu manuály :sarcastic:
Ale co se dá dělat - k Ježuchovi si holt poručím česko - čínský slovník :D
kokin_ce4you (23)|23.12.2004 08:40
[QUOTE="beecher"]Tazko kdy na mda.epot.cz budou updates s SE, kdyz ja uz jsem bez DP2...
Ja chapu, ze ty updates odtamad byly popularni, ale ty ROMky proste do Delliho nenaflashuji, ani kdybych se... No vite co...
Nemluve o tom, ze v Delli uz SE jsou od vyroby, ze...[/QUOTE]

Já to chápu, ale doufám že se najde následník :cool:
Jinak co se testů týká, tak ty současný SE mně tak pijou krev, že jsem ochoten testování věnovat čas - takže když by mi někdo řekl co mám otestovat, tak stačí poslat a udělám :))
noiser_ce4you (245)|23.12.2004 10:00
[QUOTE="jirkanezval"]z té mdré kuličky vystupuje červená šipka a jde to nastavit jako default. jediný co v nastavení nemám je port number.Respektive tam mám nulu. [/QUOTE]

Tam musis mit port 9201.
Kato_ce4you (970)|26.12.2004 20:24
[QUOTE="beecher"]Tazko kdy na mda.epot.cz budou updates s SE, kdyz ja uz jsem bez DP2...
Ja chapu, ze ty updates odtamad byly popularni, ale ty ROMky proste do Delliho nenaflashuji, ani kdybych se... No vite co...
Nemluve o tom, ze v Delli uz SE jsou od vyroby, ze...[/QUOTE]

Ti cihlu klidne na tyden pujcim, muzes mi ji zupgradeovat a zaktualizovat mda.epot.cz :D :cool:
beecher (9270)|26.12.2004 20:45
[QUOTE="Kato"]Ti cihlu klidne na tyden pujcim, muzes mi ji zupgradeovat a zaktualizovat mda.epot.cz :D :cool: [/QUOTE] Závisláci... :D
Já nejsem proti, ale tak nějak ještě navíc to nevidím dobře časově, takže jedině až tak kolem 15.1., a navíc jsem to už tak nějak nesledoval, takže nemám přehled, jakýže to ty ROMky jsou a která je použitelná...
kokin_ce4you (23)|26.12.2004 21:29
[QUOTE="vjj"]
Však on taky nikdo netvrdil, že by měly mít stejný význam.
Ta v horní liště asi informuje o tom, že headset je v dosahu, ale přesněji to je asi napsáno v čínském návodu (každý z nás si jistě rád počte, nejen Jirka Hejma :D ). Význam ikony BT Profile už jistě každý zná z českého návodu. [/QUOTE]

Tak opravdu nějaké "čínské" - vypnu ikonou GT headset profile a přesto při příchodu hovoru to zvedne headset :sarcastic:
Prostě je to BT v čínské SE verzi na kočku :dead:
karlic (707)|2.1.2005 13:27
[QUOTE="noiser"][QUOTE="Riki"]Měl jsem podobné problémy, ale pak jsem si všiml, že při "klasickém" nastavování sysnchronizace na PDAII (SE) se mi zobrazovalo okno pro zapnutí bluetooth a zapnutí ve zjistitelném modu. Tak jsem zjistitelný mód na PDAII zapnul a na WINXP SP2 jsem ho nechal najít. Spároval jsem je a v activesync jsem nastavil nalezený ser. port. Od té doby vše funguje. Zkuste to možná, že Vám to taky půjde. Jen pro jistotu mám minulý týden stažený activesync. Riki[/QUOTE]

Take jsem mel trosku problemy, ale pri dodrzeni TOHOTO (treti prispevek odspod) postupu jede vse korektne. Dulezite je napriklad parovat z MDA a mit zaskrtnuto "Authentication (Passkey) required", bez toho to nefunguje.[/QUOTE]

Ještě bych dodal, že po veškerém nastavení je vhodné udělat restart PC i MDA2. Po restartu ActiveSync přes Bluetooth opravdu funguje.
karlic (707)|2.1.2005 13:44
Avantgo

Po upgrade na W2003 SE jsem zjistil nefunkčnost Avantgo. Řešení zde:

1. Po synchronizaci zvolit v Activesync Avantgo.
2. Po další synchronizaci vlezeme do Tools/Options/Avantgo/Settings
3. Najedeme na Avantgo Server a dáme Properties
4. Smažeme Username a vše zavřeme OK
5. Uděláme synchronizaci - při této synchronizaci se již korektně natáhnou přes Internet z sync.avantgo.com všechny DLL a programy a Avantgo se stane funkčním.
6. Skočíme opět v Activesync do nastavení Avantgo a dáme tam platný Username pro Avantgo.

Řešení problému mi zabralo několik hodin, tak snad někomu pomůže.
karlic (707)|2.1.2005 13:58
MDA2 jako bezdrátový modem

Děje se mi zajímavá věc.
Ve WM2003SE funguje modemové připojení přes Bluetooth i bez spuštěného programu "Wireless Modem"

Je to normální?

Dále jsem zjistil jednu pozitivní věc. Dříve pokud jsem s originál WM2003 používal bezdrátový modem a někdo mi volal. Tak se volajícímu ozýval vyzváněcí tón, ale MDA ani necinklo.

Nyní je to s Second Edition takto:
Pokud datujete a tečou data, tak volajícímu se ozve, že jste nedostupní.
Kdo má nastaveno zasílání SMS o zmeškání hovoru, tak se dozví, že mu chtěl někdo volat.
Pokud datujete a v daném okamžiku žádná data netečou, telefon normálně zazvoní a je možno uskutečnit hovor.
Pro mě je to velké plus, protože dříve jsem měl dost zmeškaných hovorů a vůbec jsem o nich nevěděl.
Miloš Strouhal (3997)|2.1.2005 14:08
[QUOTE="karlic"]MDA2 jako bezdrátový modem

Děje se mi zajímavá věc.
Ve WM2003SE funguje modemové připojení přes Bluetooth i bez spuštěného programu "Wireless Modem"

Je to normální?[/QUOTE]
Ano, je to normální. Mě to takhle funguje už odjakživa, ještě když jsem v létě měl oficiální T-mobile ROM,tak jsem už nepoužíval vůbec wireless modem.. :)

[QUOTE="karlic"]
Dále jsem zjistil jednu pozitivní věc. Dříve pokud jsem s originál WM2003 používal bezdrátový modem a někdo mi volal. Tak se volajícímu ozýval vyzváněcí tón, ale MDA ani necinklo.

Nyní je to s Second Edition takto:
Pokud datujete a tečou data, tak volajícímu se ozve, že jste nedostupní.
Kdo má nastaveno zasílání SMS o zmeškání hovoru, tak se dozví, že mu chtěl někdo volat.
Pokud datujete a v daném okamžiku žádná data netečou, telefon normálně zazvoní a je možno uskutečnit hovor.
Pro mě je to velké plus, protože dříve jsem měl dost zmeškaných hovorů a vůbec jsem o nich nevěděl.[/QUOTE]

Tak jak popisuješ že ti to funguje teďka, tak to mě fungovalo už dávno, i se starou dobrou 1.60.00;)
karlic (707)|2.1.2005 17:18
Funguje na SE Battery Pack a Journal Bar?

Zkoušel jste někdo na SE Battery Pack a Journal Bar ať netestuju otestované?

http://www.omegaone.com/batterypack/default.htm
karlic (707)|2.1.2005 17:24
Lze nějak rozchodit "autorizovaný" WAP

Nikdy se mi nepodařilo dostat na Eurotel-Live WAP stránky, kde jsou např. jízdní řády.
Lze to nějak rozchodit?
Problém je zřejmě v tom, že MDA neumí předat telefonní číslo klienta přes GPRS.
Přes HSCDS to zřejmě půjde, ale to nechci platit, když mám GPRS nonstop.
Díky za případný TIP.
Suoraj (704)|2.1.2005 18:01
[QUOTE="karlic"]Lze nějak rozchodit "autorizovaný" WAP

Nikdy se mi nepodařilo dostat na Eurotel-Live WAP stránky, kde jsou např. jízdní řády.
Lze to nějak rozchodit?
Problém je zřejmě v tom, že MDA neumí předat telefonní číslo klienta přes GPRS.
Přes HSCDS to zřejmě půjde, ale to nechci platit, když mám GPRS nonstop.
Díky za případný TIP.[/QUOTE]

Ale to už mají všichni tři a podle mé zkušenosti je naprosto jedno, kterou máš v telefonu;)
jval (453)|3.1.2005 07:21
[QUOTE="karlic"]Funguje na SE Battery Pack a Journal Bar?

Zkoušel jste někdo na SE Battery Pack a Journal Bar ať netestuju otestované?

http://www.omegaone.com/batterypack/default.htm[/QUOTE]

Batterry Pack Pro jede v poho, Journal jsem nezkoušel.
karlic (707)|3.1.2005 12:40
[QUOTE="jval"][QUOTE="karlic"]Funguje na SE Battery Pack a Journal Bar?

Zkoušel jste někdo na SE Battery Pack a Journal Bar ať netestuju otestované?

http://www.omegaone.com/batterypack/default.htm[/QUOTE]

Batterry Pack Pro jede v poho, Journal jsem nezkoušel.[/QUOTE]

Tak mně to nejede. Nebo lépe řečeno jede, ale vytuhává a je to strašně pomalé. Navíc tam chybí např. tato funkce:

Using Power Buttons
Power Buttons allows you to assign two programs to each of the hard keys on your Pocket PC. For example on the Calendar button a short tap could launch the Calendar, and a long tap could launch the Solitaire game.

To edit the Power Button settings select Start, Settings, Power Buttons. Select the button to edit, then select the program to use with the program from the list.

To turn the Power Buttons feature on or off, check or uncheck the Power Buttons check box in the Power Adjust settings screen. See the Power Adjust section for more information.

Power Buttons allows you to not only set programs for button presses, but also settings applet, documents and "special" commands found as links in Program Bar, like soft resetting the device.

Note, certain operations cannot share a button press, but must take over the whole button to operate correctly. These include the Record (Voice Command) program, and any operation in <> marks (e.g. ).

If you have problems with the Record program not working correctly after editing Power Button settings, soft reset your device
jval (453)|3.1.2005 12:52
Mě Battery Pack mě jede, dokonce i ty zmíněné funkce, u kterých se dají navolit dvě funkce pro každé funkční tlačítko.

Mám nastaveno třeba:

krátký stisk Record = Rotate Screen
dlouhý stisk Record = Record

atd.
Suoraj (704)|3.1.2005 13:06
[QUOTE="karlic"]Funguje na SE Battery Pack a Journal Bar?

Zkoušel jste někdo na SE Battery Pack a Journal Bar ať netestuju otestované?

http://www.omegaone.com/batterypack/default.htm[/QUOTE]

Já sem ho měl a funkčně bez problémů ;)
Miloš Strouhal (3997)|3.1.2005 13:15
Já bych tohle téma přesunul raději sem, ať tu v tom nemáme až takový nepořádek..;) Už teď je to strašný, pročítat diskusi jež má přes 40 stran..
karlic (707)|3.1.2005 15:48
TaskManager

Potřebuju pro SE nějaký Task Manager, abych mohl shazovat procesy.
Co doporučujete?

Díky a sorry, že to házím sem, ale nevím kam jinam :-o
kokin_ce4you (23)|3.1.2005 16:07
[QUOTE="karlic"]TaskManager

Potřebuju pro SE nějaký Task Manager, abych mohl shazovat procesy.
Co doporučujete?

Díky a sorry, že to házím sem, ale nevím kam jinam :-o[/QUOTE]

No v ExtROM od CH verze Se jeden byl, ale titulky neozbrazuje (asi bere jenom čínský :-))
karlic (707)|4.1.2005 12:16
Eurotel Data Phone 3

Mám v ruce oficiální distribuci Eurotel Data Phone 3.
Vykopíroval jsem z něj zatím Extendet ROM. Může být k něčemu užitečná?
Může nám být cokoliv z tohoto stroje užitečné?
Mám ještě něco vykopírovat? Popř. co a jak?
Je to verze:
ROM 1.22.00 WWE
ROM date: 10/22/04
Radio: 1.06.00
Protocol: 1337.38
ExtRom: 1.22.753 WWE
Miloš Strouhal (3997)|4.1.2005 12:20
Já ji nutně potřebuji!:D Prosím o její zaslání po částech na tento mejl:
milos.strouhal@centrum.cz
Děkuji!;)
Suoraj (704)|4.1.2005 12:50
tady se bude kuchtit něco mmmmmm dobrého:D
karlic (707)|4.1.2005 12:59
Eurotel Data Phone 3 obrazovky
Posílám nějaké obrazovky. Nevím jak na to, tak jestli to dopadne blbě, tak poraďte jak sem nacpat obrázek :-)
Miloš Strouhal (3997)|4.1.2005 13:17
[QUOTE="Suoraj"]tady se bude kuchtit něco mmmmmm dobrého:D [/QUOTE]

Ne-ne, to nakopíruji hezky do MDA3, ne do MDA2..;)

To karlic: díky, přišlo mi to..
Suoraj (704)|4.1.2005 13:24
[QUOTE="xp"][QUOTE="Suoraj"]tady se bude kuchtit něco mmmmmm dobrého:D [/QUOTE]

Ne-ne, to nakopíruji hezky do MDA3, ne do MDA2..;)

To karlic: díky, přišlo mi to..[/QUOTE]

Ty už si přezbrojil? Nevěřim - ale ve vizitce ..... nemáš nic....
Miloš Strouhal (3997)|4.1.2005 13:28
Už několik týdnů píšu příspěvky a kritky týkající se MDA3.. To tak málo čteš diskuse?;) PS: některé caby z té DP3 ExtROM lze použít v MDA2, tudíž se dnes bude skutečně kuchtit pro MDA3 i MDA2..;)
ciselko (68)|4.1.2005 18:04
no ja by som sa len chcel pripojit k postrehu od XP, MDA 3 je hrozne zariadenie no a okrem ineho sa mi po 3 dnoch pouzivania odpalil reproduktor, tak uz ho mam v servise...
tie 3 dni som pouzival aj jedno aj druhe zariadenie, co bolo mozno na skodu, lebo som sa rozhodol, ze sa vratim k MDA 2
Arkobad (134)|4.1.2005 20:12
[QUOTE="ciselko"]no ja by som sa len chcel pripojit k postrehu od XP, MDA 3 je hrozne zariadenie no a okrem ineho sa mi po 3 dnoch pouzivania odpalil reproduktor, tak uz ho mam v servise...
tie 3 dni som pouzival aj jedno aj druhe zariadenie, co bolo mozno na skodu, lebo som sa rozhodol, ze sa vratim k MDA 2[/QUOTE]

Tak tak. Cim vice stiznosti na MDA3 bude, tim drive uvedou MDA4 ;-)
Akorat ze povesti o nem utichly. Kdysi se vsude psalo, ze bude mit rychlejsi CPU, VGA displej a UMTS. Od te doby ticho. Ja stale verim, ze UMTS automaticky znamena i EDGE(v ramci GPRS), stale doufam v USB host a take v inteligentnejsi reseni VGA a TV vystupu (nez BackPack). Ale zadne dalsi informace se uz dlouho neobjevili. MDA3 je tu s nami jiz hodne dlouho, aby uz byly k dispozici vicemene hodnoverne informace o nastupci. Doufam, ze se potvrdi, ze je rozumne MDA3 preskocit, ze mezi MDA2 a MDA4 ale uz bude natolik podstatny rozdil, ze se upgrade vyplati.
Mimochodem - kolik PDA uz ma displej s vice jak 64k barvami? Na jinych platformach uz se pomalu pocita se 4x vetsi barevnou platformou.

2.mimochodem - asi pred hodinou se mi zresetovalo MDA2 s WM2003SE (troufale jsem v totalcommanderu doubleclicknul na nejaky WAV). Vse krome MMS mi tam chodilo OK, tak asi jen obnovim 3 hodiny starou zalohu, ale kdyby uz nekde byla ta kompletni TMO instalace (ala MDA.EPOT.CZ), tak bych se nezlobil ;-)
karlic (707)|5.1.2005 12:01
[QUOTE="karlic"][QUOTE="jval"][QUOTE="karlic"]Funguje na SE Battery Pack a Journal Bar?

Zkoušel jste někdo na SE Battery Pack a Journal Bar ať netestuju otestované?

http://www.omegaone.com/batterypack/default.htm[/QUOTE]

Batterry Pack Pro jede v poho, Journal jsem nezkoušel.[/QUOTE]

Tak mně to nejede. Nebo lépe řečeno jede, ale vytuhává a je to strašně pomalé. Navíc tam chybí např. tato funkce:

Using Power Buttons
Power Buttons allows you to assign two programs to each of the hard keys on your Pocket PC. For example on the Calendar button a short tap could launch the Calendar, and a long tap could launch the Solitaire game.

To edit the Power Button settings select Start, Settings, Power Buttons. Select the button to edit, then select the program to use with the program from the list.

To turn the Power Buttons feature on or off, check or uncheck the Power Buttons check box in the Power Adjust settings screen. See the Power Adjust section for more information.

Power Buttons allows you to not only set programs for button presses, but also settings applet, documents and "special" commands found as links in Program Bar, like soft resetting the device.

Note, certain operations cannot share a button press, but must take over the whole button to operate correctly. These include the Record (Voice Command) program, and any operation in <> marks (e.g. ).

If you have problems with the Record program not working correctly after editing Power Button settings, soft reset your device
[/QUOTE]

Tak vyřešeno. Je to sériovým číslem. Některé aktivují Power Buttons a jiné ne.
Miloš Strouhal (3997)|5.1.2005 12:38
[QUOTE="karlic"]Eurotel Data Phone 3

Mám v ruce oficiální distribuci Eurotel Data Phone 3.
Vykopíroval jsem z něj zatím Extendet ROM. Může být k něčemu užitečná?
Může nám být cokoliv z tohoto stroje užitečné?
Mám ještě něco vykopírovat? Popř. co a jak?
Je to verze:
ROM 1.22.00 WWE
ROM date: 10/22/04
Radio: 1.06.00
Protocol: 1337.38
ExtRom: 1.22.753 WWE[/QUOTE]

Chci ušetřit případným badatelům práci, už jsem to vše otestoval sám, tady je výsledek, config z ExtROM originálního Dataphonu 3

EXEC:\Extended_ROM\TPDisable.exe....už máme
CAB: \Extended_ROM\BA_Album_WWE.CAB....k ničemu
CAB: \Extended_ROM\CallerID_wwe.cab....už máme
CAB: \Extended_ROM\MIDI561.CAB....už máme
CAB: \Extended_ROM\ClearVue2.4.381WWE_withoutBP_OzUp.sa.CAB....už máme
CAB: \Extended_ROM\Java_V10.1.2.49_BA_WWE_0901_unremovable.CAB....lze použít i v MDA2
CAB: \Extended_ROM\KSE_Fax_v2.09_BA_WWE_0720_unremovable.CAB....lze použít i na MDA2
CAB: \Extended_ROM\MMS_2.0.0.16_BlueAngel_WWE_1123.sa.CAB....k ničemu, na MDA2 nechodí
CAB: \Extended_ROM\Eurotel_Button9+Version.CAB....k ničemu
CAB: \Extended_ROM\OEM_WWE_122_04120701.sa.CAB....k ničemu
CAB: \Extended_ROM\041129_Customize.sa.CAB....pokud jste šikovní, tak v tomhle cabu najdete dáreček...:)
EXEC:\Extended_ROM\TPEnable.exe....už máme
RST: Reset....už máme
noiser_ce4you (245)|5.1.2005 13:01
Je nekde ta ExtROM DP3 ke stazeni? Diky.
karlic (707)|5.1.2005 16:58
[QUOTE="xp"]
Chci ušetřit případným badatelům práci, už jsem to vše otestoval sám, tady je výsledek, config z ExtROM originálního Dataphonu 3

CAB: \Extended_ROM\041129_Customize.sa.CAB....pokud jste šikovní, tak v tomhle cabu najdete dáreček...:)
[/QUOTE]

Myslíš češtinu nebo ještě něco ?
karlic (707)|5.1.2005 17:02
Lze nějak dostat do MDA2 Bluetooth Manager z MDA3 ?