Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 SE pre MDA2

Šeba_oldd (1184)|9.3.2005 20:15
[QUOTE="Capekv"]
zde je něco k BT - http://207.153.195.134/ozbt.html
nezkoušel jste to někdo ?
Compatibility list so far (as reported by users):
Widcomm (BTTrayCE): iPaq hx470x, 221x, 415x, 631x, rx371x, Loox 470, 720
Microsoft BT (SDK): XDA II
WiFi: iPaq hx470x, 415x, rx371x, Loox 720 - Fully supported.
[/QUOTE] Je zde o tom cela diskuze:) Ale nemyslim ze by jse to zrovna tykalo MDA II.
Capekv (17)|9.3.2005 20:36
o diskuzi jsem nevěděl ... díky
nicméně XDAII je na kompatibility listu :?:
Wayne_ce4you (199)|10.3.2005 16:48
Víte někdo co dělá ten \Delete_shortcut.sa.CAB ?
mmambo (118)|14.3.2005 12:09
Nemohu najít cab s nastavením na Oskara. Nevíte, kde bych ho našel nebo mi na něj dejte link. Díky za odpověď.
mmambo (118)|17.3.2005 13:22
A, uz jsem to našel:
http://ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4431
Capekv (17)|17.3.2005 13:31
vy co máte 2.20.07,
zkouším ji na MDA2
co tam mám dát jako češtinu abych měl českou klávesnici ?

díky
.::Richmond::. (48)|20.3.2005 14:40
tak jsem po dlouhem rozmysleni flashnul SEcka (viz https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4757&dd=0&fi=680) no a reknu vam od ty doby zmeny jen k horsimu. po hr co na me vybehlo vokynek :O ... no nic ale naprat do ext rom takovyhle sileny programy je u me zvrhlost - no ale budiz, kazdej si muze udelat customize po svem. ale k problemu - od ty doby co tam jsou SEcka tak mi mda nejde nabit :mad: pres usb kablik (kolibku nemam, tu mi rozkousal pes). uz jsem zkousel snad vsechno - vypnou podsviceni, radio, vypnout celej pristroj ale nic nepomaha, vzdy ukaze 0% a muzu se postavit treba na hlavu. to mam asi za to ze jsem byl s neSEcka celkem spokojenej, ale chtel jsem vic. mozna neco delam spatne tak me kdyztak usmernete tim spravnym smerem...nebo s tim smejdem fakt uz trisknu o zed :evil:
edit: po hr to ted ani nenabehne, hned za 2. splashscreenem se to resetne nebo nekdy vytuhne a takhle porad dokola! paneboze vzdyt je to horsi nez windows95 :cool:
Miloš Strouhal (3997)|20.3.2005 14:57
No, mě jedině těší, že z tvého názoru si nemusím nic dělat, vzhledem k tvým evidentně nízkým znalostem v oboru MDA, a flashování MDA. Ty jsi nám předvedl právě svým podivováním se nad vyskakováním velkého množství okýnek po Hard Resetu..;) :D Neboj, tohle byl poslední update mnou zveřejněný pro MDA II, a do budoucna i pro MDA Compact, a snad MDA IV. Hodlám totiž již pouze soukromničit, jen ať se každý hezky namáhá sám..:yes:

[QUOTE=".::Richmond::."]..mozna neco delam spatne tak me kdyztak usmernete tim spravnym smerem..[/QUOTE]
Žádný z problémů jež zde popisuješ nesouvisí s updatem na Second Edition. Jsi vedle jak ta jedle.. Chyba bude zřejmě v tvém zařízení, jelikož já používal Second Edition na svém MDA II víc jak dva měsíce, a to bez jakýchkoliv komplikací. S žádným problémem jež zde popisuješ jsem se NIKDY! nesetkal. A řekl bych, že nejen já.;) Takže hledej šmudlo.
.::Richmond::. (48)|20.3.2005 15:06
no jestli jsem te urazil tak promin, s tema okynkama sem s tim tak trochu pocital a k tomu mnozstvi dodam ze jsem napsal ze kazdej si muze rom upravit k obrazu svemu a ne vsichni mame radi stejne aplikace - ale to je jasny i me, lame. to ze jsi presel dalsi mda nas asi bude vsehny mrzet (vzdyt kazdy druhy prispevek je tady tvuj, takze o tvych znalostech neni pochyb) kazdopadne to neresi muj problem :sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|20.3.2005 15:13
Zkus to přeflešovat znovu na celé Second Edition. Pokud se situace nezmění, a pokud máš správnou verzi bootloaderu 1.02, zkus zařízení přeflešovat zpět na nějaký ne-Second Edition update. Třeba 1.60, nebo 1.72. Nebo to cos tam měl. Pokud se situace nezmění ani v tomto případě, třískni svou cihlou opravdu o tu zeď, zřejmě bude problém v Hardwaru..:?
.::Richmond::. (48)|20.3.2005 15:17
[QUOTE="xp"]Žádný z problémů jež zde popisuješ nesouvisí s updatem na Second Edition. Jsi vedle jak ta jedle.. Chyba bude zřejmě v tvém zařízení, jelikož já používal Second Edition na svém MDA II víc jak dva měsíce, a to bez jakýchkoliv komplikací. S žádným problémem jež zde popisuješ jsem se NIKDY! nesetkal. A řekl bych, že nejen já.;) Takže hledej šmudlo.[/QUOTE]

....tohle jsem chtel slyset, jestli je to ciste muj problem nebo jestli se to stalo vic lidem. pred flashem to behalo normalne a pak uz ne takze jsem logicky myslel ze to bude vina SEcek. snad to mdacko jeste rozdejcha abych stacil zmenit nazor na SEcka (zatim jsem to stacil jen omrknout)
Miloš Strouhal (3997)|20.3.2005 16:15
Jo, jo, SÉčka jsou v tom nevinně. ;) V podobě jež jsi si tam flešnul běhají všem lidem již téměř bezchybně. Buď je chyba v proběhnutém upgradu, v tom případě by se popisované "závady" měli odstranit opakovaným přeflešováním, a nebo je chyba přímo v zařízení, což zjistíš když to flešneš zpět na Premium Edition jež jsi tam měl, a zjistíš že popisované problémy nezmizely.. A pro jistotu ještě testni ten kabílek, taky nemusí být 100% v pořádku, člověk nikdy neví..
plachow_ce4you (159)|20.3.2005 18:25
Nemátě někdo problém s hlasitostí na MDA2/SE v2.06? Já děsnej! Jakýkoliv přijatý či vytočený hovor děsně řve. Zkusil jsem už úplně všechno, ale pořád... Při hovoru musím nejdřív slider hlasitosti posunout kamkoliv (třeba i nahoru!!!) a zvuk se dostane do normálu... Nevíte čím by to mohlo být? Děkuju :-)
.::Richmond::. (48)|20.3.2005 18:41
[QUOTE="xp"]Jo, jo, SÉčka jsou v tom nevinně. ;) V podobě jež jsi si tam flešnul běhají všem lidem již téměř bezchybně. Buď je chyba v proběhnutém upgradu, v tom případě by se popisované "závady" měli odstranit opakovaným přeflešováním, a nebo je chyba přímo v zařízení, což zjistíš když to flešneš zpět na Premium Edition jež jsi tam měl, a zjistíš že popisované problémy nezmizely.. A pro jistotu ještě testni ten kabílek, taky nemusí být 100% v pořádku, člověk nikdy neví..[/QUOTE]
ukazuje mi to 0% hlavni a 50% zalozni baterky, ale nekdy to skoci na 75% coz je docela divny...
a jeste takova lamerska: muzu to flesnout ikdyz se ta baterka chova takhle divne? a druha: flashuju to bez sim a bez karty - je to spravne nebo to nema vliv?
edit:...takze to bylo spatnym flashem, ale na potreti se to podarilo (pri druhym flashi tady vylitly pojistky - bral sem to jako znameni) takze hazeni o zed (zem) ted odkladam na dobu neurcitou :)
btw jak vyhodim PocketNav? nejak sem ho nenasel
...a stema prispevkama - tvuj je fakt kazdej druhej ;)
Laca (154)|21.3.2005 00:48
[QUOTE="xp"]... Neboj, tohle byl poslední update mnou zveřejněný pro MDA II, a do budoucna i pro MDA Compact, a snad MDA IV. Hodlám totiž již pouze soukromničit, jen ať se každý hezky namáhá sám..:yes: [/QUOTE]
Škoda, přeškoda.
Jako uživatel "best XP" MNOHOKRÁT DÍKY :!: a doufám, že soukromničit nebudeš :D
Miloš Strouhal (3997)|21.3.2005 01:10
[QUOTE=".::Richmond::."]btw jak vyhodim PocketNav?[/QUOTE]Jdi do složky Windows/StartUp a tam najdeš jeho zástupce. Odmaž ho, a po soft resetu tě již Pocket Nav nebude obtěžovat. A nebo ještě lépe, pokud umíš editovat ExtROM, vyhoď si z ní cab XP3.ARM.CAB. A k instalaci Pocket Navu po HR vůbec nedojde.
.::Richmond::. (48)|21.3.2005 13:56
[QUOTE="xp"][QUOTE=".::Richmond::."]btw jak vyhodim PocketNav?[/QUOTE]Jdi do složky Windows/StartUp a tam najdeš jeho zástupce. Odmaž ho, a po soft resetu tě již Pocket Nav nebude obtěžovat. A nebo ještě lépe, pokud umíš editovat ExtROM, vyhoď si z ní cab XP3.ARM.CAB. A k instalaci Pocket Navu po HR vůbec nedojde.[/QUOTE]
jj, na to uz jsem prisel - mas v tom cabu takovy usefull-program-pack :) (chvalim cabinst :yes: )... extrom editovat samozrejme umim, ale to snad umi kazdej kdo jeste pamatuje na dos :) (ze bych nebyl uplna lama? btw ja pamatuju jeste zx spectrum, xt-cka a podobny ne-pc) a ted se vrhnu na caby, protoze mam v extrom samy CPY :sarcastic:
btw soukromnici to maji v dnesni dobe dost tezky tak nam prosimte neutikej ;)
edit: nevis jestli maji SEcka taky problemy kdyz jim prekopes start-menu? me to minuly wokna vzdycky sestrelilo do tydne...
Jan Svoboda (91)|21.3.2005 23:49
Fajn diskuze,
nezkousel nekdo kombinaci E DP2+WM 2003 SE+SPB Time?Ja mam v 1.1.0.Zkousel jsem WakeUp Tweak,ale neni to ono. Dik za odp.
Morte_ce4you (261)|8.4.2005 21:06
Nemohl by sem někdo hodit funkcni odkaz na romku 2.20 tu prelozenou díky nemuzu to nikde najit na xda-dev.
díky
Wayne_ce4you (199)|9.4.2005 05:37
[QUOTE="Morte"]Nemohl by sem někdo hodit funkcni odkaz na romku 2.20 tu prelozenou díky nemuzu to nikde najit na xda-dev.
díky[/QUOTE]

Nediv se...musíš se zaregistrovat...stejně jako tady (zdarma).
Pak se ti ukážou všechny ty odkazy, které nevidíš
.::Richmond::. (48)|9.4.2005 10:39
[QUOTE="Wayne"][QUOTE="Morte"]Nemohl by sem někdo hodit funkcni odkaz na romku 2.20 tu prelozenou díky nemuzu to nikde najit na xda-dev.
díky[/QUOTE]

Nediv se...musíš se zaregistrovat...stejně jako tady (zdarma).
Pak se ti ukážou všechny ty odkazy, které nevidíš[/QUOTE]
...link by se fakt hodil a usetri i cas straveny hledanim :sarcastic:
Wayne_ce4you (199)|9.4.2005 17:36
[QUOTE=".::Richmond::."]...link by se fakt hodil a usetri i cas straveny hledanim :sarcastic: [/QUOTE]

Ach jo...WM2003SE 2.20.07CHS - Translated
.::Richmond::. (48)|9.4.2005 18:34
[QUOTE="Wayne"][QUOTE=".::Richmond::."]...link by se fakt hodil a usetri i cas straveny hledanim :sarcastic: [/QUOTE]

Ach jo...WM2003SE 2.20.00CHS - Translated[/QUOTE]
danke ;)
Capekv (17)|9.4.2005 18:35
co je to tamtéž za verzi ?
Himalaya_WM2003SE_2.20.07_Upgrade.zip
Wayne_ce4you (199)|14.4.2005 16:26
Jak se vůbec hýbe ten překlad? Víte to nekdo? Už je přeložená komplet ta verze 2.20?
Jewelsoft_ce4you (88)|15.4.2005 11:07
[QUOTE="Capekv"] BTHTools na Windows Mobile 2003 Secon Edition nefunguje. Jinak mě Headset běhal bez problémů, ale měl jsem BlueTreka G2..[/QUOTE]
Tak nevim, mam 2.06 a BTHTools chodi jak z praku. Miluju na nich, ze se zapne BT pri prichozim hovoru.
Capekv (17)|15.4.2005 11:41
zde na straně 70 XP - uvedl:
"BTtools nejsou vytvořeny pro WM 2003 Second Edition, já to opakovaně zkoušel, a vůbec mi to nefungovalo.. Takže nechápu."

a tamtéž jsou i mé zkušenosti, takže pokud ti BTHTools na 2.06 chodí -
jsi šťastný člověk, ale moc tomu nevěřím.

Já tam mám nyní 2.20.00 - ale nic moc,
BT musím zapínat pokud chci použít HF v autě a VYPNOUT ho, pokud chci HF nepoužít. (i když vytočím hovor přímo z MDA, HF si ho stejně převezme a MDA je hluché)

asi vycouvu z 2003SE a vrátím se někam, kde BTHTools pracují
Jewelsoft_ce4you (88)|15.4.2005 17:58
[QUOTE="Capekv"]zde na straně 70 XP - uvedl:
"BTtools nejsou vytvořeny pro WM 2003 Second Edition, já to opakovaně zkoušel, a vůbec mi to nefungovalo.. Takže nechápu."

a tamtéž jsou i mé zkušenosti, takže pokud ti BTHTools na 2.06 chodí -
jsi šťastný člověk, ale moc tomu nevěřím.

Já tam mám nyní 2.20.00 - ale nic moc,
BT musím zapínat pokud chci použít HF v autě a VYPNOUT ho, pokud chci HF nepoužít. (i když vytočím hovor přímo z MDA, HF si ho stejně převezme a MDA je hluché)

asi vycouvu z 2003SE a vrátím se někam, kde BTHTools pracují[/QUOTE]
No ver tomu, proc bych kecal. Mam nejlevnejsi sluchatko z Lidlu (SilverCrest za 999,-), na PC MSI donkl a sobema to fakt chodi. Po sparovani nenastavuju pouziti Handsfree v systemu ale jen v BTTools, profil ve WM vypnut. Prijde hovor, zapne se BT, mluvim se sluchatkem, po minute se MDA vypne ale BT bezi dal (je fakt, ze se mi parkrat stalo ze to tiplo hovor), skoncim hovor a pokuz je MDA zapnuty, tak se BT vypne za minutu, pokud je mezitim uz MDA vypnuty, vypne se BT hned. Co vic si prat, ja jsem spokojen.
Capekv (17)|15.4.2005 18:25
já tam zkoušel - BTHTools1100cab.zip
verze datovaná 12.04.2004,
nemáš jinou verzi ?
Jewelsoft_ce4you (88)|16.4.2005 11:30
Verzi mam tu samou,novejsi ani neni. Podstatne je myslim vypnout HF v e WM a nepouzivat profil HF.
Vachunek David (14)|27.4.2005 19:55
Dobrý den,
pánové přivítal bych odkaz na odzkoušený WM2003 SE,CZ leng,konfigurační caby operátorů.Prokousal jsem se již několikrát diskuzemi a nemám vůbec jasno.Jsou tu i takoví, kteří chtějí jen stáhnot instalovat a pracovat.
Děkuji za Vaši práci
Šeba_oldd (1184)|27.4.2005 20:07
Nejradeji bych ti napsal www.ce4you.cz ale vzhledem ze je to tvuj prvni prispevek - tak zkus. tohle - chodi spolehlive. Konfiguracni caby najdes v diskuzi - jsou od pana Beechera a cestinu - pokud se porozhlednes najdes take.
jurist (5)|8.5.2005 20:17
Dobry den, nahral jsem do meho MDA posledni ROMku od XP a od te doby se mi nedari zapnout infra port. Proste tam uplne chybi ctverecek na zapnuti IRDA. Nevite nekdo co s tim???
Miloš Strouhal (3997)|8.5.2005 20:19
Fakt?.. Zajímavé, toho jsem si tenkrát vůbec nevšiml.. Nedohrával jste tam ještě navíc nějakou jinou lokalizaci než je ten Leng_lite umístěný přímo v ExtROMce? Má ještě někdo podobný problém?..
jval (453)|9.5.2005 06:35
Mám tuto Extrom a tento problém nemám.
speto (1)|9.5.2005 23:21
Dobry den. Chcel by som urobit upgrade mojho MDA II na SE. Mam tam ROM 1.52.00, cestina je LEng 3243. Ak urobim Flash podla ROM od XP /ktora udajne funguje velmi dobre/, znamena to, ze pridem o uplnu cesku lokalizaciu? Budem ju musiet zakupit? Sorry za totalne amaterske otazky. Vdaka.
ElSoft (1244)|10.5.2005 00:09
Z 1.52 na cokoliv (1.60 or 2.06), co se tyce lokalizace tak tu nikdo neprelozil(pro MDA II), takze ji nejde ani koupit, pouziva se z podobnych zarizeni na ktery se standartne dodava, ale z osobni zkusenosti nedoporucuji plnou lokalizaci (me to vzdy delalo bordel a byl to duvod DownGrade na 1.60), takze jen Leng_lite, ktery je jiz soucasti ExtRom(from XP).

PS: pred chvili jsem taky flashnul na SE, tak snad vse pojede tak jak ma:yes:
ElSoft (1244)|10.5.2005 00:17
1. Hned prvni vec, nedeste se nic destruktivniho, jen mi vadi ze po SR mi to nezustane vistest na zadani PIN codu, ono to najede a uz se neprihlasi, kdybych si toho nevsim tak se mi nikdo nedovola(ono po pulnoci to je asi i lepsi :sarcastic: ), da se s tim neco delat nebo se s tim musim smirit:?:
carbik_ce4you (132)|10.5.2005 08:11
[QUOTE="speto"]Dobry den. Chcel by som urobit upgrade mojho MDA II na SE. Mam tam ROM 1.52.00, cestina je LEng 3243. Ak urobim Flash podla ROM od XP /ktora udajne funguje velmi dobre/, znamena to, ze pridem o uplnu cesku lokalizaciu? Budem ju musiet zakupit? Sorry za totalne amaterske otazky. Vdaka. [/QUOTE]

Chci jen reagovat na prispevek od "ElSoft". Mam taky ROM 2.06.00 WWE a na ni cestinu, co mel v baliku XP (alepson si myslim, ze to ma tak) a cestinu mam naistalovanou celou, ne jen Lite. A nemam s tim problem. Sem tam neco prelozeno neni, ale drtiva vetsina ano. Cestinu mam LEng build 4573.
osch (1330)|10.5.2005 18:24
[QUOTE="ElSoft"]1. Hned prvni vec, nedeste se nic destruktivniho, jen mi vadi ze po SR mi to nezustane vistest na zadani PIN codu, ono to najede a uz se neprihlasi, kdybych si toho nevsim tak se mi nikdo nedovola(ono po pulnoci to je asi i lepsi :sarcastic: ), da se s tim neco delat nebo se s tim musim smirit:?: [/QUOTE]

ahj. mám tu samou zkušenost. Sice maličkost, ale je pravda, že jsem si takovéhoto stavu "mé nepřipojenosti" už také párkrát nevšiml. Připojuji se tedy k otázce "co stím"
jurist (5)|10.5.2005 23:49
[QUOTE="xp"]Fakt?.. Zajímavé, toho jsem si tenkrát vůbec nevšiml.. Nedohrával jste tam ještě navíc nějakou jinou lokalizaci než je ten Leng_lite umístěný přímo v ExtROMce? Má ještě někdo podobný problém?..[/QUOTE]

Ano, nahral jsem tam cestinu od sunnysoftu. Muze byt problem tomto mem reseni. A pokud ano, jakou verzi cestiny a od koho doporucujete. Moc dekuji.
Miloš Strouhal (3997)|11.5.2005 00:03
Aha. Chyba je samozřejmě v češtině od SunnySoftu. Češtinu nedoporučuji žádnou, nejlépe jen malou lokalizaci od Moravie.
Miloš Strouhal (3997)|11.5.2005 00:03
Aha. Chyba je samozřejmě v češtině od SunnySoftu. Češtinu nedoporučuji žádnou, nejlépe jen malou lokalizaci od Moravie.
jurist (5)|11.5.2005 12:21
Tak jem odinstaloval tu cestniu a bohulzel nic.:-( . Jen se chci ujistit, ze delam vse dobre. Dam volbu settings, connections a potom kliknu na beam. No a tam je jen moznost zaskrtnout volbu receive all incoming beams. Nic jineho... :-(
carbik_ce4you (132)|11.5.2005 12:47
Nic jineho tam ani mit nebudes a to at mas cestinu nebo ne ;) , protoze prave toto policko vypina/zapina Infra port.
Miloš Strouhal (3997)|11.5.2005 12:54
A co jiného si představuješ že by tam mělo ještě být..:?
Martin Nenička (25)|11.5.2005 18:39
Dobrý den pánové, jsem v současnosti pouze čtenářem diskusí, no nic méně než si dovolím dotaz -
Mám MDA II ( od T-Mobilu běžící s Oskarem), ROM 1.72.00 WWE, ExtROM 1.72.777, Radio 1.17.00 (uvařil pan Beecher) - prostě nemám odvahu to sám flešnout na SE :sarcastic:
a teď ten zmíněný dotaz -
sehnal jsem a nainstaloval IntelliDialer ( *.CAB z MDAc) - změnil se skin telefonu - našel jsem v ho registerech ( v Odstranit programy není) - ale IntelliDialer nefunguje ( v Nástroje u obrazovky telefonu prostě volba IntelliDialer není).....
Poz.-zkoušel jsem to i HR a instalace na čistý systém - "to samé v bledě modrém"
Díky za Vaše názory
osch (1330)|12.5.2005 11:51
[QUOTE="Martin Nenička"] prostě nemám odvahu to sám flešnout na SE :sarcastic:
[/QUOTE]

ahj. A mohl by si upřesnit odkud si? možná by sme se mohli domluvit a zkusit ten tvůj "chytré pléšek" flashnout :-)
Martin Nenička (25)|12.5.2005 14:48
To bych byl velmi rád, kdy by se "chytré pléšek" povedlo flešnout na SE. :D
Jsem z okolí Ostravy ( Nový Jičín), bývám i poměrně často v Brně. V podstatě jsem na volné noze, takže se přizpůsobím (velmi rád). Nabídka zní - občerstvení v nějakém příjemném restauračním jde za mnou.
A teď zpět k mému dotazu - myslím si, že Intelli Dialer je sice regulérně nainstalován, nic méně se jedná o SW "na zakázku" pro MDAc běžící pod W SE a zde bude "vola aká bitka" mezi W2003 a W2003 SE. Toť můj názor laika - takže mi stejně asi moc možností než to flešnout nezbývá :?
yasmeene2 (794)|12.5.2005 15:16
[QUOTE="Martin Nenička"]
sehnal jsem a nainstaloval IntelliDialer ( *.CAB z MDAc) - změnil se skin telefonu - našel jsem v ho registerech ( v Odstranit programy není) - ale IntelliDialer nefunguje [/QUOTE]

Intellidialler funguje jen pod SE