Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 SE pre MDA2

Arkobad (134)|5.2.2005 20:06
[QUOTE="xp"]V tom případě nám ji najdi, uděláš nám tím velkou radost! ;o)[/QUOTE]

No moc by se mi do toho nechtelo. Pokud bychom vedeli, jak ten Er2003Edit pozna, ze je klic spravny, pak by nemel byt problem pouzit "brute force" - ten klic je relativne kratky a vyzkouset vsechny moznosti by pocitaci nemelo trvat priliz dlouho. Takze otazka zni, jak programove poznat, ze je klic spravny?
Suoraj (704)|5.2.2005 20:09
To znám:D Zhubl sem kvůli tomu pár kilo. Stejná diagnoza a po cca 30 minutach ta svi.. normálně fachčí a jsou v ní všechny data! Hr to v mrtvolnym stavu IGNOROVALO!
Miloš Strouhal (3997)|5.2.2005 20:13
:) No, to asi nepůjde.. Už ve vedlejší diskusi jsem psal, že ER2003Edit je pro ROMky MDA III a zřejmě i MDA IIi nepoužitelný. Ačkoliv zadáš správné heslo, zahlásí ti to chybu, a neotevře to nic. Je to děláno na míru dvojce..
Miloš Strouhal (3997)|5.2.2005 20:20
[QUOTE="Arkobad"]Nesviti mi nikde nic. Proc by melo svitit USB, nebo Serial? Nikdy jsem nic takoveho nevidel...
[/QUOTE]
Ty nevíš co je to bootloader ?.. Ty flešuješ, a v životě jsi neviděl bootloader..?:O
Arkobad (134)|5.2.2005 20:53
[QUOTE="xp"]Ty nevíš co je to bootloader ?.. Ty flešuješ, a v životě jsi neviděl bootloader..?:O [/QUOTE]

Jejda, to me nenapadlo! Jaka ze kombinace klaves je pro vstup do nej?!?! To jsem ale jelen ;-)
Arkobad (134)|6.2.2005 10:09
Tak ta bestie rano nabehla!
Ale mam to uz zase nejake pomale a zaplacane. Az bude ROMka uvarena na zaklade XDA2i , tak budu zase flashovat ;-)
Suoraj (704)|6.2.2005 10:24
[QUOTE="Arkobad"]Tak ta bestie...[/QUOTE]
Sem to říkal:D Kolik si zhubl? Z íčka? Co bude jiné?
Morte_ce4you (261)|6.2.2005 13:41
nevite kde se da sehnat anglicka verze romky 2.20 na xda dev. ten odkaz nefunguje.dik
Arkobad (134)|6.2.2005 14:18
[QUOTE="Suoraj"][QUOTE="Arkobad"]Tak ta bestie...[/QUOTE]
Sem to říkal:D Kolik si zhubl? Z íčka? Co bude jiné?[/QUOTE]

Ja jen tak nezhubnu ;-) Ale je to cele nejake podelane - nefunguje mi zadne (X) na zavirani aplikaci a ani nefunguje ten zlutej vykricnik taskmanageru (co to je vubec zac?).

Co bude v icku jine? Fakt nevim. Ze by treba funkcni Widcomm, WMP10, atd...? Skvele by taky bylo, kdyby tam byl ten originalni WiFiManager a kdyby fungoval i se SandiskSDIO. Ale to tedy nevim... ;-)
Miloš Strouhal (3997)|6.2.2005 14:29
Co jsi vyjmenoval je ale všechno součístí ROM "íčka", a to do našich dvojek nenacpem, stejně jako nemůžem nikdy použít ROM určenou pro MDA III. Můžem akorát použít caby obsažené v ExtROM "íčka".. Až to někdo odemkne.;)
Arkobad (134)|8.2.2005 11:48
XP: Tak jak se mi podelao to MDA, tak jsem to pak vsechno obnovil a myslel jsem si, ze je vse OK. Ale evidentne mi nechodej SMSky! Takze budu flashovat a vse znovu nastavovat a reinstalovat :-( Jaka verze tady v te diskusi je nejaktualnejsi? ar stranek zpatky byla jednak cela ROMka a pak jeste samostatne ExtROM CABy. Pak jsi ale neco rikal o dalsich zmenach. Je to tak, ze ten download (cele i ExtROM) je prubezne aktualizovan, takze nejnovejsi stahnu o tech par stranek zpet? Staci doplnit customizacni CABy a je dovareno? Dik moc.
Miloš Strouhal (3997)|8.2.2005 12:41
Dej tam ten kompletní upgrade, jež je k mání pár stránek zpět. Ten příspěvek s těmi caby jež je hned za tím, je to samé, ale je to pouze obsah ExtROM. Doporučuji to flešnout tím celým upgradem. Jinou verzi v diskusi nenalezneš, všechny předchozí průběžně mažu.. Novější zatím není, to co tvořím teď je ještě silně nedodělané, a hádá se to, mrzne to, budu to ještě nějakou dobu dolaďovat, a jelikož teď veškerý čas věnuji přeflešování a úpravě MDA III, bude to trvat trochu déle.. Takže pokud tam šoupneš to co je tady, nic nezkazíš, chodilo mi to dobře.:yes: Jinak také čekám, až přijdou klíče k XDA IIi, to to zdržuje..:?
Arkobad (134)|8.2.2005 12:48
[QUOTE="xp"]Dej tam ten kompletní upgrade....[/QUOTE]
Diky
Feel_ce4you (45)|9.2.2005 01:02
Tak jsem dneska koukal na XDA-Developers a objevila se tam nová verze spojené ROM 2.02.t1WWE a ROM 2.06.00WWE, pričemž by to mělo ve výsledku eliminovat neduhy a vytvořit tak "nejstabilnější" kombinaci. SIN odvedl fakt skvělou práci! Nejen, že se to dá kompletně stáhnout, ale jsou tam i na 2 strany rozebrané jednotlivé aplikace v ExtRom + návod jak si to všechno upravit k obrazu svému a jak zálohovat. Úžasný, hned zítra jdu do toho! Pokud to pojede ok, mohlo by to snad ukončit věčné dilema, kterou verzi flashovat, a jak co upravit :yes: Najdete to ZDE.
yasmeene2 (794)|9.2.2005 18:13
[QUOTE="Feel"]Tak jsem dneska koukal na XDA-Developers a objevila se tam nová verze spojené ROM 2.02.t1WWE a ROM 2.06.00WWE....[/QUOTE]

Jen chci říct že nejsem zastáncem takovéhoto, pře-přeflešování kdy tudruhou rom přezálohujete tou první, příjde mi to jako dost prasárna :)) , může to způsobit celkovou nestabilitu sytému, ale samozřejmě proti gustu...

Stejný názor sem získal i na port bt stacku od widcommu.... je to jako snažit se nacpat krávu do kurníku :D
Miloš Strouhal (3997)|9.2.2005 18:23
[QUOTE="yasmeene2"]Jen chci říct že nejsem zastáncem takovéhoto.... [/QUOTE]Tak nějak..:)
[QUOTE="Feel"]...a objevila se tam nová verze...[/QUOTE]
Nová? Vždyť je tam už od začátku prosince.. A zhruba v té době jsem to i zkoušel, ale nějak mne to neuchvátilo..:?
Kopecek_ce4you (91)|9.2.2005 18:43
Jo, jo.. Presne. Nacpat kravu do kurniku. Tohle je uz cunarna na n-tou. A nove to tedy rozhodne neni. Tenhle postup je na xda-dev. dost dlouho...
Feel_ce4you (45)|9.2.2005 19:16
Tak to jste mě chlapci moc nepotěšili :) Ale co, tváří se to stabilně, zatim to tam nechám ;) BTW: Je to tam už dost dlouho, to máte pravdu, ale tohle je ta nová verze 2.0 (Feb 08, 2005).
Tugof (79)|9.2.2005 19:37
Pár věcí z tamnější ExtRom mě přišli dost dobrý, dal jsem je do cihly a by z toho HR:((

Ale především je tam CAB, kterej umí naučit pracovat MDA II s Handsfree na profilu HANDSFREE a ne jako ubohej Headset. A to je to co mi opravdu cbybelo, když mi parrot v autě na display neukázoval kdo mi volá.Testoval jsem to jen krátce, ale vypadá že to funguje, akorát GPS musím zapnou dřív než nastartuju, pak funguje obojí.S tím by se dalo žít. Ale ještě to musím pořádně otestovat.
zatka13 (10)|10.2.2005 13:12
[QUOTE="Tugof"]Pár věcí z tamnější ExtRom mě přišli dost dobrý, dal jsem je do cihly a by z toho HR:((

Ale především je tam CAB, kterej umí naučit pracovat MDA II s Handsfree na profilu HANDSFREE a ne jako ubohej Headset. A to je to co mi opravdu cbybelo, když mi parrot v autě na display neukázoval kdo mi volá.Testoval jsem to jen krátce, ale vypadá že to funguje, akorát GPS musím zapnou dřív než nastartuju, pak funguje obojí.S tím by se dalo žít. Ale ještě to musím pořádně otestovat.[/QUOTE]


mam take parota a rad bych tu novou rom vyzkousel ale nejak tam chybi link na stahnuti ? Je tam super popis extra rom ale take chybi link pro stazeni

muzes ho sem dat?

diky
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|10.2.2005 14:16
[QUOTE="zatka13"] nejak tam chybi link na stahnuti ? Je tam super popis extra rom ale take chybi link pro stazeni

diky[/QUOTE]

Pokud budes zaregistrován a přihlášen, tam hned budeš vidět linky na všechny soubory. ;)
lika (23)|10.2.2005 14:56
Tugof (79)|10.2.2005 16:54
Musí se ale nainstalovat i ten druhej, dal jsem to do nový diskuse, aby mě někdo nenapomínal že tady je diskuse o SE, nebo mi zas nemazali příspěvky...

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5840
chobott (5)|11.2.2005 14:04
Cau vsichni, pred asi tydnem jsem si do meho MDAII nahral WM2003SE 2.0.600WWE, tusim ze link daval XP, od te doby se mi stava ze chodi lidem SMS 2x, a kdyz lezu na Today tak dlouho trva nacteni polozky SMS zprav, jinak vse funguje jak ma, ale ty SMS me stvou.
madamare (167)|11.2.2005 14:54
S tými SMS nie si prvý, pozri sem: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5611
Ak by si prišiel na to prečo ,daj vedieť:D
Pavel S (20)|18.2.2005 21:19
Pomoc ! Při flešnutí se mi display zhasnul.Poté se napsal na display serial to bylo vpoho a za pár sekund zhas a už nenaběhl.Co se dá dělat? Servis nebo KOŠ.Je to v prrrrrr....
Miloš Strouhal (3997)|18.2.2005 21:28
Tohle je má aktuální ExtROM. Je tam jen něco málo úprav, ale jsou to úpravy k lepšímu.. Někteří z vás ji již v zařízení mají, dal jsem vám ji na srazu. Změny poznáte především na svém Today screen. Jinak asi ne. Každopádně mam ji v cihle už 14 dní a šlape jak hodinky.[CODE]EXEC:\Extended_ROM\RestartRadio.exe
CPY1:\Extended_ROM\TwkCL.exe
CPY2:\Windows\StartUp\TwkCL.exe
CAB: \Extended_ROM\Album_EnableStreaming.CAB
CAB: \Extended_ROM\CallerID_wwe.CAB
CAB: \Extended_ROM\CameraB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\WarningFix.CAB
CAB: \Extended_ROM\MIDI561.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS_2.0.0.16_BlueAngel_WWE_1123.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\VideoMMS.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearVue3.4.381WWE_0616_Ozonup.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\activex.CAB
CAB: \Extended_ROM\betaplayer.arm_ce3.CAB
CAB: \Extended_ROM\ICQppc.PPC300_ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\pnotepad.ppcarm.CAB
CAB: \Extended_ROM\Cleaner_PPC.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\GSFinder.WM2003.CAB
CAB: \Extended_ROM\XP3.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\DSP.CAB
CAB: \Extended_ROM\rar.ppc_arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\notem.ppc2003_arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearType_Tuner_1.0.CAB
CAB: \Extended_ROM\CEFonts.CZ.arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\blimkeys.CAB
CAB: \Extended_ROM\dorucenka.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\GB_soft_tweak.CAB
CAB: \Extended_ROM\RegEdit_0.7.CAB
CAB: \Extended_ROM\Version_OU.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Today_BT_profile_plugin.CAB
CAB: \Extended_ROM\BL_BT_Icon_service.CAB
CAB: \Extended_ROM\o2plus01310105.CAB
CAB: \Extended_ROM\dktoday_CAB.CAB
CAB: \Extended_ROM\loc_lite_dp3.CAB[/CODE]

Všechny předchozí verze mé ExtROM jež byly na předchozích stránkách této diskuse jsem smazal. Stačí vždy ta nejnovější verze, která má vždy méně chyb a much než ta předchozí.:yes:
Oproti zvyklostem sem dávám celý "flesh", včetně ROM a Rádia. To kvůli tomu, aby mi chodilo méně Soukromých Zpráv na téma: jak přeflešovat MDA II., a kde že se dá sehnat "ta australská"..:D :D :D
Odpověď je jednoduchá, tady jí máte! Včetně klíčů, návodu, ER Editu a věcí potřebných na zálohování původního systému pro případ reklamace.

Opět opakuji, že je pouze na vás co s tím vším provedete. Zkušenější si to jistě snadno upraví k obrazu svému. A nemusí to v následujících příspěvcích komentovat ve stylu: proč tam máš tohle, to je uplně nanic, já jsem si to vyndal, a je to úplně super! Mam to tam protože mi to tak vyhovuje, komu se to tam nelíbí, ať si to upraví, vymaže co tam nechce, a přidá co tam chce, a není co řešit, rozhodně to tu již nemusí více komentovat:!: ;)


ExtROM neobsahuje nastavení na žádného operátora. Je na vás, jaké Customize Caby si tam doplníte. Zde naleznete vše potřebné. Přečtěte si však celou diskusi, ať tam nestrčíte něco co tam nepatří..

Pokud někdo naleznete v upgradu či v ExtROM nějaké nedostatky, chyby a nefunkčnosti, prosím vás aby jste to sem co nejrychleji napsali. Budu se snažit to urychleně opravit. Bohužel i já dělám chyby..:?
Děkuji


[CODE]!!! Přílohy byly smazány vzhledem k nabytí platnosti nových pravidel pro vkládání příspěvků na tomto webu !!![/CODE]

Pavel S (20)|18.2.2005 21:32
Nedělá to vůbec nic.Jen tma.
dort (1212)|18.2.2005 21:49
4 Pavel S - bůh s Tebou a MDA

4 XP - díky za download a hlavně za spoustu ušetřeného času a možná i nervů :yes:
Miloš Strouhal (3997)|18.2.2005 21:51
Proveď opakovaně Hard Reset. Pak třeba vytáhni i baterku, nech ji venku. Po pár minutách ji vrať. Pokud se situace nezmění, a na displeji se nic nezobrazí, odpálil jsi při flešování desku. Ale není mi jasné jak jsi to dokázal..:O
dort (1212)|18.2.2005 21:56
A ještě mně napadlo, zda by to nebylo dobré vystavit jako článek, respektive technickou podporu i s upozorněním na ztrátu záruky a další komplikace?

Neb takové shrnutí v kostce by bylo super pro nováčky, a možná by i spoustě pomohlo ......................... :?: samozřejmě myšleno i s linky na ROM :-)

Toť taková LAMA myšlenka :-)

P.S- 4XP - ale už alespoň vím co je Landscape a ClearType :D, a raději jsem si pořídil jen MDA II, abych tolik nebrečel až mi ty pokusy jednou nedopadnou

:((
Miloš Strouhal (3997)|18.2.2005 22:05
[QUOTE="dort"]A ještě mně napadlo, zda by to nebylo dobré vystavit jako článek, respektive takové shrnutí v kostce by bylo super pro nováčky, a možná by i spoustě pomohlo.. [/QUOTE]
Když vlezeš na titulní stranu ce4you, najdeš tam mimo jiné članek: Jak přeflešovat MDA II.. Shrnuje to nejpodstatnější co by každý měl přd započetím upgradu znát a umět. Vše tu již bylo řečeno..
Resp. jinak. Pokud by byl název této diskuse: Jak přeflešovat MDA, určitě by tu nechybělo to o čem mluvíš.. Ale tady je to jen o Second Editionu. A pokud bych tu jako nováček narazil na nějaký update, dal bych se okamžitě do prohledávání diskusí, případně bych založil novou, abych nejprve zjistil jak s tím updatem naložit.. To že to někdo dělá obráceně..to už je jiná věc..:?
dort (1212)|18.2.2005 22:09
[QUOTE="xp"]
Když vlezeš na titulní stranu ce4you, najdeš tam mimo jiné članek: Jak přeflešovat MDA II.. Shrnuje to nejpodstatnější co by každý měl přd započetím upgradu znát a umět. Vše tu již bylo řečeno..[/QUOTE]

ano, takový malý "otčenáš" pro flash, to jest pravda, četl jsem ho několikrát a držel se ho jako klíště, tak snad jen přidat aktuální verzi ROM navíc jako bonus? :?:

neb v ní je komplet vše :yes:
sabak_ce4you (59)|20.2.2005 21:18
Tak jsem nainstaloval 2.06 SE z tohoto fora, sloow nabeh ze standby zmizel-to je super, ale zaregistroval jsem drobnou, ale neprijemnou vlastnost.. pokud mi nekdo zavola a behem chvile(odhad tak 3-5 minut) zavola znova, pripadne nekdo jiny, tak to nezvoni hned, ale az po 3-7 zazvoneni -tj. pristroj se vzbudi, ikona nahore na liste ukazuje volani,ale okno se zvonenim, nevyskoci. PDA neni zasekly, normalne s nim delat jde, kdyz zmacknu zeleny cudlik tak ten hovor prijmu.. :-( Mate taky tento problem?
Dik za info
Adam
sabak_ce4you (59)|20.2.2005 21:23
Hmmm,tak ted se to tvari uplne v pohode, i kdyz predtim to blblo i po restartu....
Snad je to teda OK.
Adam
Miloš Strouhal (3997)|20.2.2005 21:37
Hmm,to je zvlastni,me se to za tech 14 dni nestalo snad ani jednou.. Kazdopadne toto byla ma posledni prace v oblasti flesovani MDA 2, jelikoz jsem jej pred hodinou nadobro prodal.. :sarcastic:
ciselko (68)|20.2.2005 21:46
to XP: to si musel predavat mda 2? to si budem musiet ten compact kupit aj ja... kolko stoji :D
Capekv (17)|21.2.2005 10:16
ach jo, hlavní tahoun na MDA2 a on to prodá ...

jen bych se ještě zeptal, v poslední verzi ROM jsou 2 CABy k BT.
mám HF SuperTooth, v originál ROM od T-mobile jsem ji rozchodil
za pomoci BTHTools1100,
tiše jsem doufal, že 2003SE to zvládne bez další podpory,
bohužel nahraná tvá poslední verze tento HF nenajde ani po nahrání
BTHTools1100,
co jsou ty 2 CABy zač, jen abych správně směroval hledání jejich náhrady.
(snad se neptám blbě, mám MDA2 2 měsíce ..)

(jen ještě dotaz, kdesi byla zmínka o doplňku, který na MDA2
umožní v "telefonu" hledat "písmenky" jako na klasickém mobilu,
nemohu to ale najít ...)

díky za radu

noiser_ce4you (245)|21.2.2005 12:10
[QUOTE="Capekv"](jen ještě dotaz, kdesi byla zmínka o doplňku, který na MDA2
umožní v "telefonu" hledat "písmenky" jako na klasickém mobilu,
nemohu to ale najít ...)
[/QUOTE]

Jestli myslis hledani v kontaktech, tak to je intelliDialer.
Miloš Strouhal (3997)|22.2.2005 11:11
[QUOTE="Capekv"]ach jo, hlavní tahoun na MDA2 a on to prodá ...

jen bych se ještě zeptal, v poslední verzi ROM jsou 2 CABy k BT.
mám HF SuperTooth, v originál ROM od T-mobile jsem ji rozchodil
za pomoci BTHTools1100,
tiše jsem doufal, že 2003SE to zvládne bez další podpory,
bohužel nahraná tvá poslední verze tento HF nenajde ani po nahrání
BTHTools1100,
co jsou ty 2 CABy zač, jen abych správně směroval hledání jejich náhrady.
(snad se neptám blbě, mám MDA2 2 měsíce ..)
[/QUOTE]
Ty dva caby tam jsou jen na změnu vzhledu ikon BT na Today screen, a k odstranění nedostatku kterým bylo občasné mizení ikony profilu. BTHTools na Windows Mobile 2003 Secon Edition nefunguje. Jinak mě Headset běhal bez problémů, ale měl jsem BlueTreka G2..
Capekv (17)|22.2.2005 15:21
díky
ty dva CABy jsem odstranil,
místo nich dal BTHTools1100 a zatím to chodí
(tedy od včerejška - uvidíme)
Miloš Strouhal (3997)|22.2.2005 15:34
BTtools nejsou vytvořeny pro WM 2003 Second Edition, já to opakovaně zkoušel, a vůbec mi to nefungovalo.. Takže nechápu.


Jinak:
Pro ty z vás, kteří chtějí nadále experimentovat s vařením ExtROM přikládám ke ztažení ExtROM z anglického XDA IIi. Je třeba zjistit, které caby jsou z toho použitelné i pro MDA II.. Já vám již bohužel nepomůžu, už dvojku nemam..

Pro nováčky: toto není ExtROM pro MDA II, ne aby jste totam šouply celé, a čekali že to bude 100% fungovat!:D XDA IIi je hardwarově jemně odlišné zařízení oproti MDA II, pujdou tedy použít jen některé caby..

[CODE]EXEC:\Extended_ROM\TPDisable.exe
CAB: \Extended_ROM\AudioGW.CAB
CAB: \Extended_ROM\BA_cm_rm_map_o2_v3.CAB
CAB: \Extended_ROM\BackpackDriver.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Caller_ID_Alpine_Generic_WWE_RC16.CAB
CAB: \Extended_ROM\CV2.41.386_wwe.CAB
CAB: \Extended_ROM\Delete_shortcut.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\SmartDialing_Alpine_Generic_WWE_RC13.CAB
CAB: \Extended_ROM\PhonePad_Alpine_Generic_WWE_RC11.CAB
CAB: \Extended_ROM\JMM101257_wwe_1004.CAB
CAB: \Extended_ROM\O2UK_removeACCEPT_12212004.CAB
CAB: \Extended_ROM\VideoMMSB22.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\O2UK_Connection_Setting.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\O2UK_PIE_homepage.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\O2UK_Regional_TimeZone.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\O2UK_RingTone.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\wap.CAB
CAB: \Extended_ROM\Patch.CAB
CAB: \Extended_ROM\BT3900.CAB
CAB: \Extended_ROM\version.CAB
EXEC:\Extended_ROM\TPEnable.exe
CAB: \Extended_ROM\install.ARM.CAB
[/CODE]


[CODE]!!! Přílohy byly smazány vzhledem k nabytí platnosti nových pravidel pro vkládání příspěvků na tomto webu !!![/CODE]
Capekv (17)|23.2.2005 11:11
máš pravdu, má radost byla předčasná,
pod SE + BTHTools1100 jsem rozchodil jen HF sadu
ActiveSync končí chybou error 608 :(

Kopecek_ce4you (91)|23.2.2005 11:25
Zdar.
Zkousel jsem SE 2.20CHS -> WWE. Docela se mi libilo, ze kdyz jsem zapnul BT HF Logitech (ktere jsem pred tim sparoval), tak mi to hodilo ikonu do listy nahoru. Bylo pak pekne videt, ze MDAII o HF vi a ze hovor bude presmerovan.

Mam BT GPS (serial profile) a BT HF (Headset profile). ActiveSync mam pres USB,takze me netrapi. Vim, ze Widcomm umi presmerovat audio in/out kompletne do Headsetu, takze se pak da treba }v mizerne kvalite) poslouchat muzika, nebo v mem pripade poslouchat prikazy hlasove navigace (kdyz rve radio nebo vezu svoji drahou polovicku ;-) ).

Zkousel jsem BT stack od Widcommu, ale tam nejede HF, pak BT z 2.01t1, 2.06, 2.20 a pak i pokusy s Toshiba BT stackem. Vse, krome MS stacku se podarilo rozchodit jen z casti (vetsinou neslo vubec HF nebo to padalo).

Nejsou nejake utilitky pro MS BT stack? Ten jakztakz funguje, jen nema takovou funkcnost - neumi treba prenest to komplet audio) BTHTols byl super, jen kdyby chodil i na necem vys, nez 1.60.

Nevi nekdo o reseni nebo tipu jak na to?
Wayne_ce4you (199)|28.2.2005 20:59
Zdravim, poradil by mi někdo s mím problémem?
Udělal jsem Upgrade mého MDA II na SE ROM v.2.06. Ale chci si něco přidat do ExtROM, proto bych si ji chtěl upravit. To je můj problém. Chci si ji upravit tak, aby se mi nainstalovali i caby z MMC karty.
Marně se pokouším upravit cesty v "Config.txt". Poradí někdo co tam mám vložit aby se to načítalo i MMC karty?

Zkouším tohle, ale instaluje se pouze Extended_ROM

CAB: \Storage Card\Absolutist_Bubble_Shooter.cab

Pokud to již bylo řečeno tak se omlouvám, asi mi to uniklo.

Předem děkuji za rady.
ElSoft (1244)|2.3.2005 17:48
[QUOTE="Wayne"]Zdravim, poradil by mi někdo s mím problémem?
Udělal jsem Upgrade mého MDA II na SE ROM v.2.06. Ale chci si něco přidat do ExtROM, proto bych si ji chtěl upravit. To je můj problém. Chci si ji upravit tak, aby se mi nainstalovali i caby z MMC karty.
Marně se pokouším upravit cesty v "Config.txt". Poradí někdo co tam mám vložit aby se to načítalo i MMC karty?

Zkouším tohle, ale instaluje se pouze Extended_ROM
................................
Předem děkuji za rady.[/QUOTE]
Samozrejme uz to tu nekde je ;)
Problem je v mezere mezi Storage Card,
zkus to dat do zavorek, treba(asi) takto[CODE]CAB: "\Storage Card\Absolutist_Bubble_Shooter.cab"[/CODE]
Wayne_ce4you (199)|6.3.2005 15:34
Nevíte někdo jak to vypdá s tim překladem SE ROM 2.20.07. Kdy se může očekávat 100% překlad?:sarcastic:
Tugof (79)|6.3.2005 16:41
já tam 2.20.07 čínskou mám, a nic v čínštině nevidím. Je ale pravda, že tu a tam (windows, documents...) je sem tam nějakej prázdnej adresář pojmenovaný čtverečkama a nejde smazat.
Wayne_ce4you (199)|6.3.2005 16:47
Já ale nemůžu zaboha tu čínskou a z 80 procent přeloženou do svého přístroje dostat. Po flashnutí mám přístroj prázdný. Nepomáhá ani flash několikrát po sobě . Proto bych uvítal tu anglickou. Snad ta mi půjde.;)
Capekv (17)|9.3.2005 20:05
před chvílí jsem tam měl SE 2.20CHS -> WWE
(+Radio 1.18.0 ExtROM 2.06.100a)
ale nenaběhla mi malá čeština, tak jsem vycouval na 2.06
ale ještě to brzo zkusím ...
(jinak těch adresářů s čtverečky je tam poměrně hodně ..)

zde je něco k BT - http://207.153.195.134/ozbt.html
nezkoušel jste to někdo ?

Compatibility list so far (as reported by users):
Widcomm (BTTrayCE): iPaq hx470x, 221x, 415x, 631x, rx371x, Loox 470, 720
Microsoft BT (SDK): XDA II
WiFi: iPaq hx470x, 415x, rx371x, Loox 720 - Fully supported.