Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 SE pre MDA2

Miloš Strouhal (3997)|17.1.2005 23:57
[QUOTE="Suoraj"]
Pokud začnu psát jméno tak se tam ukážou všechny kteří vyhovují např. ka (Karel, Karolína,Katka) - klepnu- li na nápis komu tak se rozbalí seznam kde díky klávesnici, která de schodit vidím 8 kontaktů...:cool: [/QUOTE]
Sice jseš vožralej, ale pálí ti to!!!:D :D :D :yes: Hele sypu si popel na hlavu.. Na tenhle způsob zadávání toho kontaktu jsem nepřišel, a co jsem se s těma češtinama natrápil...:sarcastic: Díky za info, dneska jsem tu za totálního osla, a rozepisoval jsem se tu jen tak zbůhdarma..:? Tzn, že jestliže to lze zadávat i tímto způsobem a evidentně to lze velmi hladce a pohodlně, jen si na to holt musíme zvyknout, tak to pro mne mění celou situaci! Jdu vařit!:D Chci mít plnou lokalizaci opět přímo v ExtROM! ;) Ještě jednou díky Suoraji za skvělí postřech!!! Máš u mne pivo..;) :yes: Sem já to ale osel..!!!!!:dead:
Suoraj (704)|17.1.2005 23:59
[QUOTE="Luboš Severa"]Sice chybí ta ikonka dole, ale myslím si, že k přepínání mezi kontakty a psaním SMS stačí klepnout nahoře na slovo "Pro:" a funguje to stejně jako ta ikonka dole, tam i zpět.

PS. Nejdou mi nastavit jako vyzvánění telefonu soubory midi (.mid) a nikde jsem toto téma nenašel. Nevíte někdo co s tím? Používám verzi SE od XP, jemuž zároveň tímto za ni děkuji.[/QUOTE]

Tož a to máš čistý - bez Pocket Zen Phone?:sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|18.1.2005 00:01
[QUOTE="Luboš Severa"]Nejdou mi nastavit jako vyzvánění telefonu soubory midi (.mid) a nikde jsem toto téma nenašel. Nevíte někdo co s tím? Používám verzi SE od XP, jemuž zároveň tímto za ni děkuji.[/QUOTE]
Tady máš "dáreček".. ;) Šoupni si to klidně i do ExtROMky, a máš po starostech..:yes:
Kopecek_ce4you (91)|18.1.2005 00:05
... jenze mi s MDA II, co mame LEng IMEI protected a nemame tudiz seriove cislo si muzeme akorat tak chroupnout a provozovat W2k3SE jen v ENG.

posledni IMEI protected LEng byl v 4197 pro ROM 1.72 , nebo se pletu?
Suoraj (704)|18.1.2005 00:09
[QUOTE="Kopecek"]... jenze mi s MDA II, co mame LEng IMEI protected a nemame tudiz seriove cislo si muzeme akorat tak chroupnout a provozovat W2k3SE jen v ENG.

posledni IMEI protected LEng byl v 4197 pro ROM 1.72 , nebo se pletu?
[/QUOTE]


Počkej - ty máš MDA2 v panenský verzi?:sarcastic:
Luboš Severa (13)|18.1.2005 00:09
Super, midi vyzvánění už funguje, díky ještě jednou.
Kopecek_ce4you (91)|18.1.2005 00:13
V panensky verzi? :-) A jak jsi na to prisel?
Jo hochu, moje MDAII uz absorbovalo tolik ROMek a pokusu s nima, ze by k nemu mohly holky z E55 na prednasku...
Miloš Strouhal (3997)|18.1.2005 00:21
[QUOTE="Kopecek"]Jo hochu, moje MDAII uz absorbovalo tolik ROMek a pokusu s nima, ze by k nemu mohly holky z E55 na prednasku...
[/QUOTE]
Nápodobně :D :yes: Neexistuje ROMka jež je napsaná v ENG, nebo GER, aby se aspoň pár minut v mé cihle neohřála..:D Tedy od verze 1.52.00 směrem nahoru.. Tou jsem začínal.;)
Suoraj (704)|18.1.2005 00:29
[QUOTE="Kopecek"]V panensky verzi? :-) A jak jsi na to prisel?
Jo hochu, moje MDAII uz absorbovalo tolik ROMek a pokusu s nima, ze by k nemu mohly holky z E55 na prednasku...
[/QUOTE]

A já to zase nevidim - to to nemáš v popisku nebo... - ja s tou cihlou šlehnu:evil:
Kopecek_ce4you (91)|18.1.2005 08:30
Neslehej, bylo by ji skoda.... V podpisu to sice mam, ale asi jsem nedopatrenim odskrtl pripojovani podpisu ke zpravam. Uz to mam v rychtiku... Takze zavada neni na tvem primaci... ;)
jval (453)|18.1.2005 09:38
Jsem na tom stejně jako Kopecek.

chce to po mne serial, zkusil jsem IMEI a prd.
MaxD (33)|19.1.2005 10:40
Ahoj všichni,

prosím, mohl by mi někdo poradit, jak dát skin do intellidialeru? Nějakej jsem našel na xda.development, ale nevím, jak to tam dát.

Díky
Kopecek_ce4you (91)|19.1.2005 10:48
Panove,
tak si tak varim svoji vlastni ExtROM pro WM2003SE 2.06. SEcka vypadaj celkem pekne na moji cihle, ale napada me otazka na kterou jsem vlastne nikde neslysel odpoved.
Muze nekdo shrnout vsechny vyhody a novinky SEcek treba proti 1.72ce?

- podpora 640/480 (ta je nam XDAckarum na prd)
- Landscape (podle me asi to hlavni +, co SEcka prinasej)
- Intellipad/Intellidialer
- Moznost aktivovat dorucenky

a co dal? Doplnte me. Myslim, ze to pro vice lidi bude zajimava informace...
Miloš Strouhal (3997)|19.1.2005 10:53
Intellipad/Intellidialer by mohli chodit i na 1.72.00..ne?
MMS zakomponované v Outlooku, pokud to pro někoho je výhodou..
Možnost změny velikosti fontu..
A to je asi skoro všechno?..:)
A teď nevýhody, a těch bude zcela jednoznačně více než výhod..:?
Suoraj (704)|19.1.2005 10:59
+ řazení kontaktů podle jména i u mms, vkládání adresáta do sms a emailu...
hajekm (308)|19.1.2005 11:25
[QUOTE="Kopecek"]Panove,
tak si tak varim svoji vlastni ExtROM pro WM2003SE 2.06. SEcka vypadaj celkem pekne na moji cihle, ale napada me otazka na kterou jsem vlastne nikde neslysel odpoved.
Muze nekdo shrnout vsechny vyhody a novinky SEcek treba proti 1.72ce?

- podpora 640/480 (ta je nam XDAckarum na prd)
- Landscape (podle me asi to hlavni +, co SEcka prinasej)
- Intellipad/Intellidialer
- Moznost aktivovat dorucenky

a co dal? Doplnte me. Myslim, ze to pro vice lidi bude zajimava informace...[/QUOTE]

pro me hlavne
- zvetseni/zmenseni systemovych fontu i pro inbox
- v IE pribyla funkce zobrazit stranku jako jedna nudle a funguje celkem dobre

Milan
BroodiK (0)|19.1.2005 17:15
Ahoj lidi,

jsem tady tak trochu newbiek a měl bych jeden dotaz, asi ze mě radost mít nebudete, tak se omlouvám...

Měl jsem původně DataPhoneII od ET a momentálně se mi dostal do ruky DataPhoneIII, taktéž od ET. Je možné nasypat do starého (II) modelu ty nové Win2003SE + češtinu, které ET přibaluje k novému modelu? Bude to fungovat, nebo musí být něco upraveno? Předem děkuji za odpovědi...
Kopecek_ce4you (91)|19.1.2005 17:24
[QUOTE="xp"]Intellipad/Intellidialer by mohli chodit i na 1.72.00..ne?
MMS zakomponované v Outlooku, pokud to pro někoho je výhodou..
Možnost změny velikosti fontu..
A to je asi skoro všechno?..:)
A teď nevýhody, a těch bude zcela jednoznačně více než výhod..:? [/QUOTE]

Takze jsem to ted vyzkousel. Intellipad funguje a zle jej nainstalovat do 1.72. Intellidialer je ovsem jen pro SEcka. je tam jinak resena aktivace founu. Intellidialer v registrech zaregistruje svoji dll a wokna pak jako founovou aplikaci volaj tuhle knihovnu.

U ne-SEcek tahle volba nebyla, takze se to resilo jinym principem - rekl bych ze hakovanim systemu.

Nevim to na 100%, ale myslim, ze daleko od pravdy nebudu.

jednoduchej result>
pod 1.72 Intellipad ANO, Intellidialer NE
MaxD (33)|19.1.2005 18:11
Nazdárek,

tak jsem si konečně flashnul SE. Bylo to moje první flashování. Ext_Rom jsem si namixoval z dataphonuII od Eurotelu, z XPeovy Romky a z té australské. Prví poznatek byl, že čeština z XDAIII na dvojce způsobuje "klepání" displaye, takže jsem radši použil Leng_3995CZ.cab. Taky mi nefungovaly MMS z australské verze. Pomohlo až dohrání verze MMS_2.0.0.16_BlueAngel_WWE_1123.sa.CAB. Docela mě překvapil HR při nastavování emailového klienta. To jsem vyřešil nastavením s vypnutou češtinou a následné znovuzapnutí češtiny. Hrozně se mi líbí intellidialer. To jsem přesně potřeboval. Jinak přepínání do landscape je super.

P.S.: jak již jsem napsal bylo to moje první flashování a musím se přiznat, že moc dobře nechápu význam Ext_Rom. Nenapadlo někoho uvařit si Romku, dát ji na kartu a do Ext_Rom dát jenom config.txt a Autorun.exe. Config by odkazoval na soubory na kartě. Vzniklo by tak docela velké místo ROM paměti, která by se dala využít třeba pro instalaci programů, které si nic nezapisují do složky windows. Nebo uložiště důležitých souborů.

Nakonec bych chtěl poděkovat všem zdejším průkopníkům. Z diskůzí na stránkách ce4you.cz jsem se dost věcí naučil.

Cihlám zdar
Miloš Strouhal (3997)|19.1.2005 22:08
[QUOTE="MaxD"]P.S.: jak již jsem napsal bylo to moje první flashování a musím se přiznat, že moc dobře nechápu význam Ext_Rom. Nenapadlo někoho uvařit si Romku, dát ji na kartu a do Ext_Rom dát jenom config.txt a Autorun.exe. Config by odkazoval na soubory na kartě. Vzniklo by tak docela velké místo ROM paměti, která by se dala využít třeba pro instalaci programů, které si nic nezapisují do složky windows. Nebo uložiště důležitých souborů.[/QUOTE]
Toto jsem zkoušel již v létě, a nutno podotknout že úspěšně..;) Zkus to taky, budeš chvilku nadšen, nakonec se zase vrátíš k instalaci z ExtROM, ale za tu srandu to stojí.. Bys nevěřil, co všechno se dá za pomoci toho configu vyčarovat..:yes:
noiser_ce4you (245)|19.1.2005 23:50
Tusite nekdo, jak korektne nainstalovat IntelliDialer pri jiz funkcim systemu? Neustale mi hlasi, ze se pouziva iacontacts.dll, ze nemuze ten soubor prepsat - mam po SR, vsechny aplikace schozeny a vyple radio. Diky moc.
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 00:07
Nevím co používáš za průzkumníka, zda Total Comander nebo GSFinder, nebo Resco, ale stačí vlézt do adresáře WINDOWS, najít iacontacts.dll, kliknout na něj, a dát přejmenovat. Na cokoliv. Třeba 12345. Proveď soft reset, a v klídku instaluj..;) Proveď potom další soft reset, a vlez znovu do WIN, najdi 12345, a přejmenuj jej zpět na iacontacts.dll. Další soft reset, a je to.
noiser_ce4you (245)|20.1.2005 00:17
[QUOTE="xp"]Nevím co používáš za průzkumníka, zda Total Comander nebo GSFinder, nebo Resco, ale stačí vlézt do adresáře WINDOWS, najít iacontacts.dll, kliknout na něj, a dát přejmenovat. Na cokoliv. Třeba 12345. Proveď soft reset, a v klídku instaluj..;) Proveď potom další soft reset, a vlez znovu do WIN, najdi 12345, a přejmenuj jej zpět na iacontacts.dll. Další soft reset, a je to.[/QUOTE]

Skvele, slape! Diky. Jeste jedna vec - jde tomu IntelliDialeru nejak zmenit skin? Z toho ruzovyho TMO je mi zle :)

Odpovim si sam :)
Staci prepsat bitmapy ve \windows a v ini souboru zmenit barvy, pripadne pouzit upraveny cab odsud z xda-dev. (Na stejne adrese jsou i zminene bitmapy.) Konecny dojem je lepsi nez pri pouziti iMate cabu s IntelliDialerem, ktery dela - dle meho nazoru - celkem nevkusne ohraniceni v okne s nalezenymi kontakty.
MaxD (33)|20.1.2005 08:49
Čauves,

narazil jsem v intellidialeru na vážnou bariéru. při vyhledávání mi to ignoruje kontakty s diakritikou. Dá se s tím něco dělat??????????????

Díky za odpověď
noiser_ce4you (245)|20.1.2005 09:08
[QUOTE="MaxD"]Čauves,

narazil jsem v intellidialeru na vážnou bariéru. při vyhledávání mi to ignoruje kontakty s diakritikou. Dá se s tím něco dělat??????????????

Díky za odpověď[/QUOTE]

No, vyhoda IntelliDialeru je, ze vyhledava i kontakty, ktere maji retezec, co zadavas, uvnitr slova, takze kdyz hledas Čermák, muzes zadat "erm" a najde ti ho taky, to je tak jediny, co me krome prepsani kontaktu napada...
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 11:10
Pokud jste někdo zvědav jak by to dopadlo, kdyby jste vzali české oficiální ExtROM z T-mobile MDA III a DP III, a nahráli je do MDA/XDA II, netěšte se. V noci jsem to vyzkoušel, a neni o co stát. Nefunguje to tak jak bychom si představovali. Čeština přeloží větší část z prostředí, ale ne vše. Nastavení na operátora nefunguje zcela korektně. Proběhne, ale ne zcela. Musíte tam něco manuálně doupravovat. Jinak v DP III jsou novější verze softwaru. A to i včetně vyšší verze lengu.

Tady je muj aktuální config.txt. Obsahuje i některé použitelné caby z ExtROM DP III a MDA III. Zatim tu ExtROM testuji, jelikož neběží naprosto korektně, ale až ji odladim, a najdu co mi tam způsobuje občasné zamrzání, dám vám ji sem ke ztažení, bude-li zájem.

EXEC:\Extended_ROM\RestartRadio.exe
CPY1:\Extended_ROM\TwkCL.exe
CPY2:\Windows\StartUp\TwkCL.exe
CAB: \Extended_ROM\Album_EnableStreaming.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS_2.0.0.16_BlueAngel_WWE_1123.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Video_MMS_2.1.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearVue3.4.381WWE_0616_Ozonup.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\CallerID_wwe.CAB
CAB: \Extended_ROM\CameraB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearType_Tuner_1.0.CAB
CAB: \Extended_ROM\MIDI_Ringtone_5.6.CAB
CAB: \Extended_ROM\RegEdit_0.7.CAB
CAB: \Extended_ROM\XCPUScalar.arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\Version_OU.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\RotateSE_1.0.07.CAB
CAB: \Extended_ROM\Busytone.CAB
CAB: \Extended_ROM\activex.CAB
CAB: \Extended_ROM\WarningFix.CAB
CAB: \Extended_ROM\XP3.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\blimkeys.CAB
CAB: \Extended_ROM\GB_soft_tweak.CAB
CAB: \Extended_ROM\dorucenka.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\CprogHook.WM2003_2577.CAB
CAB: \Extended_ROM\CEFonts.CZ.arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\rar.ppc_arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\ICQppc.PPC300_ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\Cleaner_PPC.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\GSFinder.WM2003.CAB
CAB: \Extended_ROM\pnotepad.ppcarm.CAB
CAB: \Extended_ROM\notem.ppc2003_arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\betaplayer.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\loc_lite4636.CAB
MaxD (33)|20.1.2005 11:17
To jo, ale u kratších jmen s diakritikou to ztrací smysl, protože podle dvou nebo třech znaků mi to vyhledá hafo jmen.
noiser_ce4you (245)|20.1.2005 11:20
[QUOTE="MaxD"]To jo, ale u kratších jmen s diakritikou to ztrací smysl, protože podle dvou nebo třech znaků mi to vyhledá hafo jmen.[/QUOTE]

To je pravda, ja mam kontakty ulozene ve tvaru "jmeno prijmeni" a zadny "Jan Žok" :) mezi nimi neni, takze to je celkem pouzitelne, jiny napad nemam :( Nezbyva nez cekat na lepsi lokalizaci.
MaxD (33)|20.1.2005 11:23
[QUOTE="xp"]A to i včetně vyšší verze lengu.[/QUOTE]

Neklepe se ti potom, co tam nahraješ češtinu z DPIII display. Já když to zkusil, tak se na to nedalo koukat.
MaxD (33)|20.1.2005 11:25
[QUOTE="noiser"]To je pravda, ja mam kontakty ulozene ve tvaru "jmeno prijmeni" a zadny "Jan Žok" :) mezi nimi neni, takze to je celkem pouzitelne, jiny napad nemam :( Nezbyva nez cekat na lepsi lokalizaci.[/QUOTE]

Díky za snahu. Holt budu muset počkat:?
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 11:28
Neklepe. Jen v landscapu se trošku jakoby "klepe", ale to dělá i bez nainstalování jakékoliv lokalizace.. To je harwarová záležitost toho displeje, zřejmě..
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 11:31
[QUOTE="noiser"]Nezbyva nez cekat na lepsi lokalizaci.[/QUOTE]
Lepší lokalizace ale již bohužel nepřijde. Jedině že by některý z našich operátorů vydal oficiální upgrade na Second Edition pro MDA II. Ale to se nestane. A ty lokalizace z MDA/DP III už lépe na MDA II chodit nebudou. Jsou zkrátka "ušity na míru" trojkám, a to se již nezmění. Ani v jejich budoucích upgradech.
Takže se buď smiřte s těmi nedostatky, nebo použijte malou lokalizaci, tou nic nezkazíte. Ještě je tu možnost, že čeština z Compacta bude v MDA II fungovat lépe než ta z MDA III. Ale to je ještě ve hvězdách..
Suoraj (704)|20.1.2005 11:35
[QUOTE="xp"]Pokud jste někdo zvědav jak by to dopadlo, kdyby jste vzali české oficiální ExtROM z T-mobile MDA III a DP III, a nahráli je do MDA/XDA II, netěšte se. [/QUOTE]

Je jasný, že to nemůže chodit v jinym zařízení - nebo alespoň ne bez problémů. Jsou to ale příbuzní a to co je na SE - tedy MDA3 dobré to funguje. Ted už jen vyselektovat to co nema pozadavek na specifický hardware trojky a bude ;)
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 11:37
Už se stalo. Dám vám sem ke ztažení defaultní věci z ExtROMek MDA III a DP III, jež fungují i na MDA II korektně, bude-li zájem..
Arkobad (134)|20.1.2005 11:39
[QUOTE="xp"]

Tady je muj aktuální config.txt. Obsahuje i některé použitelné caby z ExtROM DP III a MDA III. Zatim tu ExtROM testuji, jelikož neběží naprosto korektně, ale až ji odladim, a najdu co mi tam způsobuje občasné zamrzání, dám vám ji sem ke ztažení, bude-li zájem.
[/QUOTE]

Squele. Urcite se tesim. Mnou pred davnem uvarena ROMka me moc nenadchnula a uz se s tim nechci morit. Takze bych byl velmi potesen, kdybys nejakou odladenou verzi nabidl ke stazeni. Nastaveni (customizace) na TMO se dela rucne, nebo pomoci CABu?
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 12:13
Ručně, bohužel. Zatim..
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 12:17
Tak a mám to!!! Kdo má MDA II, upgradované ne Windows Mobile 2003 Second Edition, a zároveň má jako operátora T-mobile, může slavit.:)
Tady jsou dva caby, jež vám nastaví GPRS a MMS na vašeho operátora T-mobile.:yes: A šup s tim do vašich ExtROMek..;)

PS: v tom beecherovým cabu je chybka, nastaví vám časové pásmo na Casablancu, tak pozor ať ráno nezaspíte, jelikož budete mít o hodinu méně..:D Mě už se to 2x stalo, chtělo by to opravit..:?
Arkobad (134)|20.1.2005 15:07
[QUOTE="xp"]Tak a mám to!!! Kdo má MDA II, upgradované ne Windows Mobile 2003 Second Edition, a zároveň má jako operátora T-mobile, může slavit.:)
[/QUOTE]

Neslo by nekam dat to cele (ROM+ExtROM)?
st.tom_ce4you (365)|20.1.2005 15:08
Flashnul jsem si do DPII prelozenou cinskou verzi 2.20.07, jake bylo me zklamani z nechutne obrovskeho fontu u start nabidky. WMP 10 je vcelku fajnovej a ani ty ctverecky by mi tak nevadily, ale ten obrovskej font je fakt hnusnej... Neprisel nekdo na to jak jej zmensit?

diky
Arkobad (134)|20.1.2005 15:08
Nebo alespo ExtROM s tim nejlepsim, nejuzitecnejsim a nejstabilnejsim - vcetne configu?
Arkobad (134)|20.1.2005 15:09
[QUOTE="st.toma"]Flashnul jsem si do DPII prelozenou cinskou verzi 2.20.07, jake bylo me zklamani z nechutne obrovskeho fontu u start nabidky. WMP 10 je vcelku fajnovej a ani ty ctverecky by mi tak nevadily, ale ten obrovskej font je fakt hnusnej... Neprisel nekdo na to jak jej zmensit?

diky[/QUOTE]

V SE se snad velikost fontu da menit, ne?
st.tom_ce4you (365)|20.1.2005 15:10
[QUOTE="Arkobad"][QUOTE="st.toma"]Flashnul jsem si do DPII prelozenou cinskou verzi 2.20.07, jake bylo me zklamani z nechutne obrovskeho fontu u start nabidky. WMP 10 je vcelku fajnovej a ani ty ctverecky by mi tak nevadily, ale ten obrovskej font je fakt hnusnej... Neprisel nekdo na to jak jej zmensit?

diky[/QUOTE]

V SE se snad velikost fontu da menit, ne?[/QUOTE]

To ale jen funguje na today, mail atd.. ne na start.:no:
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 15:12
[QUOTE="Arkobad"]Nebo alespo ExtROM s tim nejlepsim, nejuzitecnejsim a nejstabilnejsim - vcetne configu?[/QUOTE]Ještě se v tom trochu pohrabu, ať vám sem nedávám nějaký paskvil..:? Narozdíl od některých jedinců chci zveřejňovat práci jež je již otestovaná, a zbavena většiny nedostatků.. Aby mi pak nikdo z vás nemohl nadávat.;) Tak jako nádávám občas já..:D :D :D
Suoraj (704)|20.1.2005 15:36
[QUOTE="xp"]Narozdíl od některých jedinců chci zveřejňovat práci jež je již otestovaná, a zbavena většiny nedostatků.. Aby mi pak nikdo z vás nemohl nadávat.;) Tak jako nádávám občas já..:D :D :D [/QUOTE]

A tak to ma byt - potom jen dat puvodního spravce mms (mimo outlook) a je to
:D
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2005 15:38
Což ale vyhovuje jen někomu, a jak víš, trošku se to hádá v registrech..:?
Suoraj (704)|20.1.2005 15:45
[QUOTE="xp"]Což ale vyhovuje jen někomu, a jak víš, trošku se to hádá v registrech..:? [/QUOTE]

Já s tím problém nemám ale je dobré vědět, že tam něco je...:cool:
Arkobad (134)|20.1.2005 17:22
Nene, veskery messaging integrovany v outlooku!
Jeste by to v outlooku chtelo videt threadovanou historii pokecu v ICQ a MSN Messengeru, FAXy, atd...
A hlavne vsechno mit moznost pohodlne zalohovat do PC :-(
jiri.cech (151)|20.1.2005 19:23
Proč si od T-Mobile CZ nestáhnete oficiální update WM2003SE pro MDAII z jejich technické podpory ? Dnes ho zveřejnili !
Ne ne dělám si srandu ... ale jako vtip je to dobrý ne ?

S LEng v. 4573 full na WM2003SE také mj. blbne aplikace "foťák" - nejde nastavit formát a velikost fotky ... zkoušel jsem snad všechny dostupné verze Cameraxxxxx.CAB-ů

Všimli jste si, že ftp://ftp.moravia-consulting.cz zeje prázdnotou ? Buď se pro nás něco chystá nebo nám utrhli tipec s daun-louděním ...
Suoraj (704)|20.1.2005 20:23
[QUOTE="Arkobad"]Nene, veskery messaging integrovany v outlooku!
Jeste by to v outlooku chtelo videt threadovanou historii pokecu v ICQ a MSN Messengeru, FAXy, atd...
A hlavne vsechno mit moznost pohodlne zalohovat do PC :-([/QUOTE]

Nevim jak ty ale já každý den pošlu kolem 5-15 MMS a tak 8 jich dostanu. Do toho tak 5 mailů + 30 z ce4you,20 odeslaných a 25 přijatých sms, takže nastartovat potom outlook je o nervy. Navíc zcela zásadní výhoda izolovanýého správce mms. Pokud komponuji mms a vkládám fotky z digiťáku (kolem dvou mega), na konci dam fotky automaticky přizpusobit maximální velikosto mms a je to;) Tohle ten outlokovej neumí.:mad:
Arkobad (134)|20.1.2005 22:18
[QUOTE="Suoraj"

Nevim jak ty ale já každý den pošlu kolem 5-15 MMS a tak 8 jich dostanu. Do toho tak 5 mailů + 30 z ce4you,20 odeslaných a 25 přijatých sms, takže nastartovat potom outlook je o nervy. Navíc zcela zásadní výhoda izolovanýého správce mms. Pokud komponuji mms a vkládám fotky z digiťáku (kolem dvou mega), na konci dam fotky automaticky přizpusobit maximální velikosto mms a je to;) Tohle ten outlokovej neumí.:mad: [/QUOTE]

Tak tohle ja nedelam. Muj fotak v plnem rozliseni dela fotky asi 7 megabajtu velke (tedy pokud fotim do JPEGu - TIFF ci RAW je samozrejme jeste vetsi), takze to bych asi v MDA nerad resizoval. Kdyz tak si rovnou nastavim ve fotaku rozliseni 640x480 a nejvetsi kompresi - pak to jde do MMS v pohode.