Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Virtualni klavesnice na psani jednou rukou

Kato_ce4you (970)|29.11.2004 16:54
Kdysi jsem tady (nebo nekde jinde) zahledl peknou virtualni klavesnicku, ktera byla urcena na ovladani jednou rukou - stejne rozvrzeni, jak je tomu u normalniho mobilu. Myslim, ze byla dokonce i skinovatelna. Nevite, jak se jmenovala? Nasel jsem tedka akorat SMS writer 1.6, ktery mi vubec nesedi :(
Dik
Šeba_oldd (1184)|29.11.2004 17:14
Pan Beecher jsem daval cab , ale jak jse to jmenovalo - hledej v jeho diskuzich tak 14 dní vzad bylo to hned po setkání v Upe tam ho vytvori.Na tuty to ma taky XP.
Kato_ce4you (970)|29.11.2004 17:47
[QUOTE="Šeba"]Pan Beecher jsem daval cab , ale jak jse to jmenovalo - hledej v jeho diskuzich tak 14 dní vzad bylo to hned po setkání v Upe tam ho vytvori.Na tuty to ma taky XP.[/QUOTE]

Tak diky za help - hned se mi hledalo lip - bylo to na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4543 ;) Nicmene to neni presne to, co bych chtel - libilo by se mi to pres celou obrazovku (jako SPB Fulscreen Keyboard, ale nechat rozlozeni blimkeys) - cili poradne velka tlacitka :)
Šeba_oldd (1184)|29.11.2004 17:59
Tak potom uz vim jedině o IMAGiNET Finger Clix by IMAGiNET jsou dve verze tohoto placeneho softu - jednu z nich pouzivam dosti casto v aute.Najdes treba na www.handango.com
Kato_ce4you (970)|29.11.2004 22:04
Takze nakonec mi pomohlo XDA IIi/MDA Compact resp. system MS Windows Mobile 2003 SE, ktery ma jiz standardne obsazen programek IntelliPad. A protoze na XDA-Developers jsou sikovni lidi, tak uz mam IntelliPad v MDA II taky :) Ted uz si vymyslim moc, ale kdyby tak jeste byla cesky ta T9ka... :D (ale co - tu prece pouzivat nemusim :) )
hybo (3107)|7.12.2004 08:51
reknu jen jedno: DIIIIIKY!!! ja netusil, ze to tam mam, ted jsem to nainstaloval z ext rom a supr!!!!