Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Potrebuju alarm s regulovatelnou hlasitosti

Dzejkob (286)|22.11.2004 09:27
Potreboval bych programek, ktery by umel prehrat alarm minimalne v mp3(v ogg bych se vubec nezlobil), ale aby sla nastavit hlasitost s jakou se to ma v dany cas prehrat.To co doted pouzivam vzdycky prehrava v max. hlasitosti a to je opravdu neprijemne probuzeni:) .Nejaky programek sem nasel, ale ten zase umi jenom wavy.Takze kdyby nekdo o necem vedel, budu rad(klidne i nonfree).
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2004 10:04
Mě by stačilo, kdyby zvuky a melodie ".wav" byly hlasitější. Co byly v iPAQu od výrobce i co mám z CD jsou dost potichu i když dám hlasitost na plný koule :D
V bytě nebo kanceláři je to v pohodě, ale pokud jsem venku (PDA v kapse) nebo doma poslouchám muziku (bigbeatový dunění není žádný umění :D ) tak je to o ničem.
Butch_ce4you (73)|22.11.2004 11:05
[QUOTE="Mightywizard"]Potreboval bych programek, ktery by umel prehrat alarm minimalne v mp3(v ogg bych se vubec nezlobil), ale aby sla nastavit hlasitost s jakou se to ma v dany cas prehrat.To co doted pouzivam vzdycky prehrava v max. hlasitosti a to je opravdu neprijemne probuzeni:) .Nejaky programek sem nasel, ale ten zase umi jenom wavy.Takze kdyby nekdo o necem vedel, budu rad(klidne i nonfree).[/QUOTE]

Zkoušel jsi SPB Time ? Tam se dá nastavit úroveň hlasitosti na normál, maximum a vzrůstající. MP3 přehrává taky.
Dzejkob (286)|22.11.2004 11:23
SPB time jsem zkousel, ale rozdil mezi hlasitostmi normal, ascending a maximum neni skoro zadny.I na normal mi to hraje na plny pecky, takze to neni idealni-za ty penize bych cekal vic.Jinak ted jsem objevil freeware, ktery muzu doporucit vsemi deseti-kam se na to hrabe vetsina komercniho softu.Az na ty skiny u hodin je to vytecny-na hodiny mam stejne SPB time, takze mi to nevadi.No a na alarmy je to naprosta bomba-takhle nejak sem si to predstavoval.Prehraje skoro vsechny audio formaty vcetne ogg, da se nastavit hlasitost a dokonce i treba ze se bude zvysovat po x sekundach o 1 stupen, takze sem fakt cumel.Umi toho jeste vic, zatim sem se v tom moc nestoural, ale muzu ho vrele doporucit:yes: :yes: :yes: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]-Je to program Wolf clock.
pufo_ce4you (113)|22.11.2004 11:24
Ja pouzivam pTravelAlarm a som nadmieru spokojny :)
slukas (8)|22.11.2004 19:43
Ja pouzivam WolfClock , je to free....a me to staci....
http://www.freewareppc.com/clock/wolfclock.shtml
Dzejkob (286)|22.11.2004 21:01
[QUOTE="slukas"]Ja pouzivam WolfClock , je to free....a me to staci....
http://www.freewareppc.com/clock/wolfclock.shtml[/QUOTE]

No diky za info, ale ja uz sem se o nem v prispevku vyse zminoval-to ti asi nejak uslo:) ;) .Jinak mi ale nezbyva nez souhlasit, lepsi program sem zatim nenasel a navic je free:yes:
slukas (8)|22.11.2004 21:26
jasne..to sem prehlid...ja nedokoukal ten tvuj link do konce....:D