Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pravidelné pražské srazy - obecná diskuze

Miloš Strouhal (3997)|15.12.2004 11:33
[QUOTE="beecher"] A co je podle tebe pátek? ;)[/QUOTE]

To už je pro něj "nevšední" den..:D Podle mne chodí do práce jen pondělí až středa, zbytek má už volno.. Teda spíš chodí po krámech, a zjišťuje jaké PDA či mobil si koupí na příští týden, jelikož to co má je už zastaralé, pokud to má déle než pár dní..;)
Pinochio (424)|15.12.2004 15:30
Jsem spíše pro sobotu, mně se pátek nehodí z "pracovních" důvodů.
beecher (9270)|15.12.2004 21:21
[QUOTE="xp"]To už je pro něj "nevšední" den..:D Podle mne chodí do práce jen pondělí až středa, zbytek má už volno.. Teda spíš chodí po krámech, a zjišťuje jaké PDA či mobil si koupí na příští týden, jelikož to co má je už zastaralé, pokud to má déle než pár dní..;) [/QUOTE] No jo, mi už je to naprosto jasné! Všední den je honzabra takový den, kdy je v hokně, vydělává těžký prachy, což mu zabere 3 dny, takže si prostě večer potřebuje odpočinout a případně posbírat informace a rozumy, co si za nové PDA nebo mobil má ve zbývajících dnech týdne sehnat a koupit jakýmkoliv způsobem. :D :D :D
Kurňa XPe, my asi vážně budeme muset změnit obor a začít taky takhle zarábět šrouby, abychom si mohli podobné vymoženosti taky dovolit... :D :yes:
Honzíku, nechceš nás tak za 50tis. Kč týdně zaměstnat? :D ;) :yes:
Honzabr (192)|16.12.2004 06:36
:D :D No vidíš o tom to je - kdybych tě za 50k zaměstnal ( a ne že by to nešlo a ne že bych to nepotřeboval ,akorát by ses musel lehce přeorientovat) tak mně za současné vlády budeš stát navíc tolik, že bych musel žebrat na ulici abych měl na chleba.Natož na nové hračky.Takhle sice lítám, že už v pátek nemůžu na nohy ale zas mám na hračky i potom co všechno investuju do státu.;) ;) :D :D Ale to nechme radši do hospody, nerad bych tady rozpoutal flame war o politice současné vlády vůči podnikatelům.:mad:
:D :D Jinak Vřele doporučuji shlédnout změnu v mém podpisu-obzvlášť Pinokia to bude zajímat;) :D :D :cool:
beecher (9270)|16.12.2004 10:57
[QUOTE="Honzabr"]:D :D No vidíš o tom to je - kdybych tě za 50k zaměstnal ( a ne že by to nešlo a ne že bych to nepotřeboval ,akorát by ses musel lehce přeorientovat)[/QUOTE] Počkej, jak přeorientovat? Takovou radost Wuffimu neudělám... :D :D :D (Wuffi sorry, to není myšleno nějak proti tobě...;) :yes: ) [QUOTE="Honzabr"]Ale to nechme radši do hospody, nerad bych tady rozpoutal flame war o politice současné vlády vůči podnikatelům.:mad:[/QUOTE] No vidím, že máme na vládu stejný názor, takže flame-war nebude... [QUOTE="Honzabr"]:D :D Jinak Vřele doporučuji shlédnout změnu v mém podpisu-obzvlášť Pinokia to bude zajímat;) :D :D :cool: [/QUOTE] Tak ten tě roztrhne jak hada... :D
Wuffi (1599)|16.12.2004 12:11
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Honzabr"]:D :D No vidíš o tom to je - kdybych tě za 50k zaměstnal ( a ne že by to nešlo a ne že bych to nepotřeboval ,akorát by ses musel lehce přeorientovat)[/QUOTE] Počkej, jak přeorientovat? Takovou radost Wuffimu neudělám... :D :D :D (Wuffi sorry, to není myšleno nějak proti tobě...;) :yes: ) [QUOTE="Honzabr"]Ale to nechme radši do hospody, nerad bych tady rozpoutal flame war o politice současné vlády vůči podnikatelům.:mad:[/QUOTE] No vidím, že máme na vládu stejný názor, takže flame-war nebude... [QUOTE="Honzabr"]:D :D Jinak Vřele doporučuji shlédnout změnu v mém podpisu-obzvlášť Pinokia to bude zajímat;) :D :D :cool: [/QUOTE] Tak ten tě roztrhne jak hada... :D[/QUOTE]

Beechere, sorry, ale na Tebe bych neletel ani kdybych se preorientoval :oops: :D
beecher (9270)|16.12.2004 13:12
[QUOTE="Wuffi"]Beechere, sorry, ale na Tebe bych neletel ani kdybych se preorientoval :oops: :D [/QUOTE] Ty by ses kvůli mně přeorientovával? A čo toto je za somárinu? :D
(Nějak nelogické...)
Zdenek Malinsky (9781)|16.12.2004 13:24
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Wuffi"]Beechere, sorry, ale na Tebe bych neletel ani kdybych se preorientoval :oops: :D [/QUOTE] Ty by ses kvůli mně přeorientovával? A čo toto je za somárinu? :D
(Nějak nelogické...)[/QUOTE]
Někdo nemá jasno s orientací, někdo s přeorientací. :D
A někdo s obojím.:D :D :D

To Ti musí hhrroozznněě trhat žíly, že by Wuffi na Tebe neletěl, že? ;) :D
beecher (9270)|16.12.2004 13:56
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]To Ti musí hhrroozznněě trhat žíly, že by Wuffi na Tebe neletěl, že? ;) :D [/QUOTE] No jasně!!!
Šeba_oldd (1184)|16.12.2004 15:27
Chlapci nechte toho - nebyla by milejsi .......
Ronin (45)|16.12.2004 19:08
Mohou přijít na sraz všichni zájemci? Docela bych měl chuť přijít a pochytit nějaké ty rozumy :D Už je rozhodnuto, kdy bude další sraz, padly zde dva termíny?
beecher (9270)|16.12.2004 19:27
[QUOTE="Ronin"]Mohou přijít na sraz všichni zájemci? Docela bych měl chuť přijít a pochytit nějaké ty rozumy :D Už je rozhodnuto, kdy bude další sraz, padly zde dva termíny?[/QUOTE] Což jsou dva dny po sobě. Mně je to celkem jedno kdy to bude, a přijdeš-li, tim líp! :D ;)
Ronin (45)|16.12.2004 19:35
Super, mám to sice v půlce zkouškového období, ale člověk si od toho musí odpočinout. Pokud mě nevypečou v práci, tak určitě přijdu. Termín je mi volný, teď už jsem pražák :oops:
Pinochio (424)|17.12.2004 14:33
[QUOTE="beecher"] [QUOTE="Honzabr"]:D :D Jinak Vřele doporučuji shlédnout změnu v mém podpisu-obzvlášť Pinokia to bude zajímat;) :D :D :cool: [/QUOTE] Tak ten tě roztrhne jak hada... :D[/QUOTE]
Za takovou cenu bych ho nechtěl, ani kdyby byl v ČJ!
Honzabr (192)|17.12.2004 15:33
No Pino mně se za tu cenu nezdá drahý.Nedotovaný tu bude asi dražší.Cenu upřesním na setkání.;)
Pinochio (424)|17.12.2004 15:47
[QUOTE="Honzabr"]No Pino mně se za tu cenu nezdá drahý.Nedotovaný tu bude asi dražší.Cenu upřesním na setkání.;) [/QUOTE]
Nemusíš, Hybo mi to řekl :D . Dototvaný má stát 12k a nedotovaný 15-17k s DPH.
Dominique (151)|17.12.2004 17:50
[QUOTE="Pinochio"][QUOTE="Honzabr"]No Pino mně se za tu cenu nezdá drahý.Nedotovaný tu bude asi dražší.Cenu upřesním na setkání.;) [/QUOTE]
Nemusíš, Hybo mi to řekl :D . Dototvaný má stát 12k a nedotovaný 15-17k s DPH.[/QUOTE]

to vubec neni moc... :$:
Pinochio (424)|17.12.2004 17:54
To není moc koukni se na Německý T-Mobile. Stojí tam 519€
Milan Švec (938)|18.12.2004 18:54
Dodatečný pražský sraz se jako přídavek ke srazu z 10.12. uskutečnil v pátek 17.12. večer v postranních prostorách hlavního sálu hotelu Teatrino na Žižkově.
Přítomní: beecher a Milan Švec.
Nejdůležitější akcí bylo vyzkoušení beecherovy den předtím došlé BT HP klávesnice se dvěma různými VGA PDA pro práci na stole a na kolenou.
Pětiřadá BT klávesnice se značkou HP funguje ve všech polohách skvěle! Navíc píše bezpečně česky a to včetně standardně zadávané interpunkce.
Výsledek akce: Nejlepší kabel je žádný kabel :!:
Obrázky. Další informace následují (v jiném fóru - odkaz doplním).
00038653_P2250024b_Haeh.jpg
beecher (9270)|18.12.2004 18:56
[QUOTE="Milan Švec"]Výsledek akce: Nejlepší kabel je žádný kabel :!: [/QUOTE] UŽ JE TO TADY!!! :D :D :D :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2004 19:33
Hrozně sexy. Myslím klávesnici.:D :D :D Už aby byla doma.
Richard taky, ale to nedokážu objektivně zhodnotit. Na to jsou jiné :D (nebo i jiní ;) :D ) a toto fórum není o tom.
Zeptám se šéfkuchařky Tissi, jak to vidí ona.:))
beecher (9270)|18.12.2004 19:37
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Hrozně sexy. Myslím klávesnici.:D :D :D Už aby byla doma.[/QUOTE]Jsem zvědavý, kdo z nás dvou bude dřív křičet, že mu došly v té klávesnici došly baterky... :D[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Zeptám se šéfkuchařky Tissi, jak to vidí ona.:))[/QUOTE]A jéje, nemáte někdo fotku Tissi? Že bych taky zhodnotil... :D :yes:

EDIT: Diskuze o této klávesnice je prosím tady.
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2004 19:44
S baterkama jsem v poho. Mám 2 páry dobíjecí (od Palma), takže můžu psát, až se bude BT modrat.:D
Fotku jsem na Tissi loudil, ale nic. Možná, když jí uděláš update ROM, kdo ví? ;)
beecher (9270)|18.12.2004 19:48
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]S baterkama jsem v poho. Mám 2 páry dobíjecí (od Palma), takže můžu psát, až se bude BT modrat.:D
Fotku jsem na Tissi loudil, ale nic. Možná, když jí uděláš update ROM, kdo ví? ;) [/QUOTE]
Aha,tak to si budu muset nějaký ty nabouchávající se taky pořídit... :D
Jinak bude mít ze mne společnost Energizer úplnou radost...

No jo, ale pokud se nepletu, ona má nějaký iPAKO, ne? :D :D :D
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2004 19:53
[QUOTE="beecher"]
No jo, ale pokud se nepletu, ona má nějaký iPAKO, ne? :D :D :D[/QUOTE]
Jejího přítele neznám:D :D :D , ale má 4150 a to už umíš:yes:
beecher (9270)|18.12.2004 20:07
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Jejího přítele neznám:D :D :D , ale má 4150 a to už umíš:yes: [/QUOTE] Já ho taky neznám, a možná jsem tomu rád... :D :D :D

Umím, ale to zvládne Tissi sama, je přece velká holka, ne? Stačí stáhnout update, praštit iPAKO do kolíbky a update pustit... ;)
To není jak vaření na MDA2/XDA2... :yes:
Wuffi (1599)|18.12.2004 20:24
Ja se Vam do toho nechci hosi plest, ale da se to vykladat ruzne a ruzni lide to mohou brat ruzne, a kdo vi, treba ne s humorem...
PavelR. (2184)|18.12.2004 21:24
[QUOTE="Wuffi"]Ja se Vam do toho nechci hosi plest, ale da se to vykladat ruzne a ruzni lide to mohou brat ruzne, a kdo vi, treba ne s humorem...[/QUOTE]

... souhlas; navic mi to prijde jako dost silne OT ...

PavelR.
beecher (9270)|19.12.2004 20:25
[QUOTE="Milan Švec"]Dodatečný pražský sraz se jako přídavek ke srazu z 10.12. uskutečnil v pátek 17.12. večer v postranních prostorách hlavního sálu hotelu Teatrino na Žižkově.[/QUOTE] Další dodatečný sraz se konal dnes 19.12. v Pizzerii Coloseum na Václavském nám. kolem poledne za přítomnosti, a teď se pořádně držte :D, 2 (slovy DVOU) Dellů Axim X50v!!!
Přítomni byli: beecher a catdog (z Irska)
Jinak, co jsem byl informován, X50v je na západě naprostý hit, takhle dlouho už tam prý žádné PDAčko nebylo žádáno... :yes:

A takhle vypadají dva Dellové vedle sebe:
00038770_Obraz004_StnN.jpg
Zdenek Malinsky (9781)|19.12.2004 20:48
[QUOTE="Wuffi"]Ja se Vam do toho nechci hosi plest, ale da se to vykladat ruzne a ruzni lide to mohou brat ruzne, a kdo vi, treba ne s humorem...[/QUOTE]
Nechápu, co tím chtěl básník říci :?
Wuffi (1599)|19.12.2004 21:30
[QUOTE="Zdeněk Malinský"][QUOTE="beecher"]
No jo, ale pokud se nepletu, ona má nějaký iPAKO, ne? :D :D :D[/QUOTE]
Jejího přítele neznám:D :D :D , ale má 4150 a to už umíš:yes: [/QUOTE]

Reaguji na ten prispevek v citaci. Nechci rypat, ale proste jsem chtel naznacit ze nekteri lide (kteri v tom nebudou nutne videt tu humornou podstatu celeho vyroku nebo nebudou chapat souvislosti) si z toho prispevku mohou mylne vyvodit ze rikas ze Tissin pritel je pako. Napriklad Tissi by to tak mohla brat kdyby to nebrala s humorem. A pominu-li fakt ze neni zadny duvod proc by zde mel byt nekdo (koho asi nikdo z Vas nezna) - byt ze srandy a ne otevrene - prohlasovan za pako, je tu ten duvod, ze by to nekomu komu na dotycne osobe zalezi (treba Tissi) nemuselo byt uplne jedno.
PavelR. (2184)|19.12.2004 22:27
... tak ... vse bylo vysvetleno a prosim dale jiz tuto vec zde nerozebirat. Diky, PavelR.
Pinochio (424)|22.12.2004 14:02
Jak je to s rezervací?
Já ji zajisťovat nebudu a ani nevím jestli přijdu takže se snažte :D .
Suoraj (704)|31.12.2004 07:19
Dělal sem debordelizaci na kartě a našel pár fotek, které sem fotil na posledním srazu. Téma bylo asi jasně popsáno někým jiným (MDA a DATAPHON na 2003 SE a hlavolam s K700 a iPAQem:D )
Petr Schinzel (84)|4.1.2005 21:22
Kdo se teda všecko zůčastní?Petr
Pinochio (424)|4.1.2005 21:47
No já nevím, vidím to že se jen zastavím pro prodlužku a půjdu.
Nemám :$: , cihlu, mobil ani nic takového takže to na moc dlouhý pokec nevidím.
Mimochodem není lepší počkat spíše na 3. oficiální sraz než se tedď scházet?
Honzabr (192)|12.1.2005 12:17
:D :D Koukám, že se tu nic nehýbe tak je to 15 nebo není ?
Šeba_oldd (1184)|12.1.2005 12:38
Ja bych to radeji nechal na unor - aby jsme si meli o cem povidat:)
zavinac_ce4you (38)|12.1.2005 12:41
Potvrzuju jeste jednou reservaci pro Cihla sraz'05 ve Fresco Vento na Palacaku... chapu, ze jste nasrany z vanoc, nasrany z darku (taky sem dostal ponozky), a ja nevim jeste z ceho..., ale dorazte pokecame, jinak pro Mega-nasrany cca 10metru je Palackeho namesti Hyde park a tam si muzete zarvat legalne co chcete..... treba FUCK OFF MDA III. atd. atd. t@k nevahejte a dorazte! Z@VIN@CIK
Miloš Strouhal (3997)|12.1.2005 12:43
ok,budu-li přes víkend v Práglu,dorazím..;)
Suoraj (704)|12.1.2005 12:48
už se těšíííím:D
Pinochio (424)|12.1.2005 13:45
[QUOTE="zavinac"]Potvrzuju jeste jednou reservaci pro Cihla sraz'05 ve Fresco Vento na Palacaku... chapu, ze jste nasrany z vanoc, nasrany z darku (taky sem dostal ponozky), a ja nevim jeste z ceho..., ale dorazte pokecame, jinak pro Mega-nasrany cca 10metru je Palackeho namesti Hyde park a tam si muzete zarvat legalne co chcete..... treba FUCK OFF MDA III. atd. atd. t@k nevahejte a dorazte! Z@VIN@CIK[/QUOTE]
Sobota nebo patek?
To beecher & ostatni: Vemte si nejakou prodluzku at tam nemusim tu svoji nechat.
beecher (9270)|12.1.2005 13:52
[QUOTE="Pinochio"]Sobota nebo patek?
To beecher & ostatni: Vemte si nejakou prodluzku at tam nemusim tu svoji nechat.[/QUOTE] Sobota, vzdyt jste si to tady sami odhlasovali...
Neboj, ta moje asi tak 10x lehci je uz uplne nazhavena... :D ;)
Pinochio (424)|12.1.2005 13:53
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Pinochio"]Sobota nebo patek?
To beecher & ostatni: Vemte si nejakou prodluzku at tam nemusim tu svoji nechat.[/QUOTE] Sobota, vzdyt jste si to tady sami odhlasovali...
Neboj, ta moje asi tak 10x lehci je uz uplne nazhavena... :D ;)[/QUOTE]
No jo, ale kov vydrzi vice a ma lepsi vodivost :D .
beecher (9270)|12.1.2005 19:30
[QUOTE="Pinochio"]No jo, ale kov vydrzi vice a ma lepsi vodivost :D .[/QUOTE] Diky, ale radeji jsem usetren kopancu od elektriky...
A navic, ta tvoje by se spise dala pouzit u zrusene atleticke disciplyny hod kladivem... :D
Suoraj (704)|12.1.2005 19:57
Do prrrrrr jedu k žabožroutům pro voňavky ale měl bych to stihnout:evil:
zavinac_ce4you (38)|13.1.2005 12:50
Hele tak to by jsi nam mohl privest nejake vzorky vonavek na ten sobotni sraz..! Jinak sem to presunul na zacatek restaurace do V.I.P. Zones kde je i plazma 107cm PIZZ@MAN
Suoraj (704)|13.1.2005 13:23
[QUOTE="zavinac"]Hele tak to by jsi nam mohl privest nejake vzorky vonavek na ten sobotni sraz..! Jinak sem to presunul na zacatek restaurace do V.I.P. Zones kde je i plazma 107cm PIZZ@MAN [/QUOTE]

Vidim to na blomby... Plazmy vozíme z Plzeňskýho Panasonicu do Barcelony a zpět se vozej Sony :D Jak u blbců:sarcastic:
beecher (9270)|13.1.2005 14:42
[QUOTE="zavinac"]Hele tak to by jsi nam mohl privest nejake vzorky vonavek na ten sobotni sraz..! Jinak sem to presunul na zacatek restaurace do V.I.P. Zones kde je i plazma 107cm PIZZ@MAN [/QUOTE] No, abychom se do te VIP zony vesli a nebo aby neprisel pan prezident... ;)
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2005 15:07
[QUOTE="beecher"]... nebo aby neprisel pan prezident... ;)[/QUOTE]
Urcite prijdu :D :D