Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pravidelné pražské srazy - obecná diskuze

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.10.2005 12:21
No, u obsluhy pokladny si řekneš o číslo pacienta a oni tě již nasměrují k ostatním, většinou do zadní části místnosti... a vždy přítomného beechera znáš z fotky, ne?
beecher (9270)|3.10.2005 13:07
Staci se na baru zeptat: "Sraz magoru/pacientu/postizenych?" Vetsinou bude odpovezeno: "Tady mate cislo a dozadu..." :D :D :D

Navic, jelikoz jsme vzdycky nejpocetnejsi skupina v cele hospode, tak nas opravdu nelze prehlednout. Navic, na fotkach zde nebo v tematech k srazum jsou fotky, kde jde jasne videt, kde vetsinou jsme...

Jo, a abych nezapomnel, hezky pozdravit po prichodu papouska: "Cau, ptaku..." ;) :D
Stag_ce4you (59)|3.10.2005 21:18
Tak děkuji za rady, pokud to bude alespoň trochu možné dorazím. Jen ještě jedna věc mi vrtá hlavou... Jaké číslo? Na co?
Miloš Strouhal (3997)|3.10.2005 21:30
[QUOTE="RStein"]Nebudete mit nekdo na srazu MDA PRO? (HTC Universal) :)[/QUOTE]Ano, bude. :)
RStein (2012)|3.10.2005 21:38
Tak to je parada Milosi, ted dorazim urcite, uz jsem celej nadrzenej :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.10.2005 22:03
[QUOTE="Stag"]... Jen ještě jedna věc mi vrtá hlavou... Jaké číslo? Na co?[/QUOTE]
No, ona to není nějaká klubovna, ale Pizzeria LaPalma, kde u několika stolů posedávají pacienti, kteří i něco konzumují... dáš si pitíčko a vyslovíš své číslo, dáš si papání atd. atd. ... při odchodu nahlásíš číslo a vyjede tvá konzumace, zacvakáš, pozdravíš ptáka a vypadneš :D ... na ptáka se raději už neptej, uvidíš sám ;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|4.10.2005 07:16
[QUOTE="Jarouš"]... na ptáka se raději už neptej, uvidíš sám ;) [/QUOTE]

Když na mne ten pták promluvil, tak jsem se pěkně lekl. :D
99tky (156)|4.10.2005 17:01
.... bacha, posledne se nechal ptak od me rozkosne pritelkyne podrbat "za uchem" a po chvilicce neocekavane dostal chut na jeji prstik!!

*... proto je zde asi zdurazneno POZDRAV ptaka :-)
dort (1212)|27.10.2005 00:42
jo žako je maličko kurva :-) neb má dobrou školu života

BTW dneska málem pani putovala na šití, když si opomněla prst v kleci a šubla s sebou :-((





EDIT MODERATOR:
Pokračujte u jednotlivých konkrétních srazů.