Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pravidelné pražské srazy - obecná diskuze

Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2005 07:40
[QUOTE="aaischa"]... s tou pozvankou mi to hned nedoslo :sarcastic: [/QUOTE]
:D :D To je kvůli rozlišení. Třeba zaslechneš, že se bavíme o cihlách a přisedneš s tím, že jsi taky zedník. ;) :D Já tím straším nově příchozí. ;)
Určitě se stav, porovnáme, kdo má víc žlutý displej, zda 4150 nebo MDA 3, popř. Loox 720 ( pokud se dostaví) a založíme Yellow Fan Club PDA :D
beecher (9270)|4.6.2005 09:33
Nemel by to spise byt Yellow PDA Fan Club? Pokud jsi tedy chtel napsat Zlutych PDA Fanklub... ;)

Protoze to, co jsi napsal, moc smysl nedava... Mozna tak Zluty Fanklub PDA...
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2005 09:44
Asi nejlepší by bylo PDA Yellow Fan Club, ale to je celkem jedno. My "žluťáci" si rozumíme. :D
Docela rád bych tu žlutost vedle sebe porovnal. Škoda že už nemá zákusek Looxe (i když pořád do podpisu cpe Loox 720.... láska jako trám).
dort (1212)|4.6.2005 09:55
ach jo škoda, že jsem Ti včera, když jsem upravoval podpis na druhém PC a měl jsem tam "cache" jiný podpis neodpověděl, že jsem se k němu vrátil ;) a jaké že to bylo výborné PDA oproti tomu současnému :D

a hlavně pak bych mohl být zvolen králem YellowPDAClubu, ale teď to zůstává na Tobě :yes:

P.S. jako by jsi to neznal, prostě jsou v životě osudové lásky, a v mém případě to bylo pro jistotu s přípavkem, že to rozhodně přejde, a přešlo mně to už na měsíc a půl ;)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|4.6.2005 10:09
Tak to chlapci ne, žádné frakce v naší obecně prospěšné společnosti :D , maximálně vám ostatní povolí snad toto...
00067943_cihlateam_spodni_yellow_lCBh.jpg
dort (1212)|5.6.2005 01:27
no jen nevím, zda ta žlutá je dost žlutá ;-) ale na to se musíme zeptat pravděpodobného prezidanta Yellow PDA Clubu ;)
Suoraj (704)|5.6.2005 09:59
no to je guuuuut :D
dort (1212)|5.6.2005 12:56
já už myslel, že jsi umřel, dorazíš????

Richard už má připraveného kapra :-))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|5.6.2005 13:07
[QUOTE="dort"]já už myslel, že jsi umřel, dorazíš???? [/QUOTE]
Já ho tu rovněž postrádal, ale říkal jsem si, že se někde poflakuje s mandarinkama ;) ... no a hlavně čekám na přestřelku s Limonem ;) (viz jiná debata...).
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2005 13:31
Taky chci kapra:!: :!: :!:
Naoplátku nabízím "já ti to udělám oběma rukama a jazykem" :D nebo "na tučňáka".;)
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2005 13:41
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="dort"]já už myslel, že jsi umřel, dorazíš???? [/QUOTE]
Já ho tu rovněž postrádal, ale říkal jsem si, že se někde poflakuje s mandarinkama ;) ... no a hlavně čekám na přestřelku s Limonem ;) (viz jiná debata...).[/QUOTE]Tady se chystá další bitva: Limon s citronama vs. Suoraj s mandarinkama :yes:

Ring volný - 2. kolo. :D
Velvet (353)|7.6.2005 19:28
Hmm, na srazu PDA softu už jsem byla...že bych navštívila i (jak doufám) poněkud vstřícnější kolektiv? :))
beecher (9270)|7.6.2005 19:52
[QUOTE="Velvet"]Hmm, na srazu PDA softu už jsem byla...že bych navštívila i (jak doufám) poněkud vstřícnější kolektiv? :)) [/QUOTE]To rozhodne!!! :yes:
Navic tady jsi spise mezi svymi... ;)
Mne PDA Soft prijde jako banda pubosu s Palmama... Ale to je muj nazor... :D
Velvet (353)|7.6.2005 20:38
[QUOTE="beecher"]Mne PDA Soft prijde jako banda pubosu s Palmama... Ale to je muj nazor... :D[/QUOTE]
No mně velká část z nich připomíná fanatickou sektu Palmistů...dotáhl mě tam mladej, to první setkání byla ale docela trpká zkušenost :? Tim spíš, že jsem netušila, jaká rivalita panuje mezi platformami, vybrala jsem si prostě PDA, jaké mi vyhovovalo a o takovýchto okolnostech jsem neměla ani páru... A najednou jsem se stala terčem výpadů a posměchu, aniž bych chápala proč :(
Ale časem se tam objevilo i pár pohodářů :)

Palmovku mam za rohem, tak možná zavítám :) Bude hodně vadit, když půjde i přítel, který je toho času Palmistou? :D Ale s tim MDAčkem si mnohdy hraje víc než já, víc tomu rozumí...a taky mě aspoň doprovodí večer přes Palmovku domů :)
Pinochio (424)|7.6.2005 20:46
[QUOTE="Velvet"]Palmovku mam za rohem, tak možná zavítám :) Bude hodně vadit, když půjde i přítel, který je toho času Palmistou? :D Ale s tim MDAčkem si mnohdy hraje víc než já, víc tomu rozumí...a taky mě aspoň doprovodí večer přes Palmovku domů :) [/QUOTE]
Nevadí, u nás jsou i bývalý nebo současní palmisti vítáni. A ani bez PDA nejsi odpadlík :D .
Klidně doražte ve dvou.:cool:
beecher (9270)|7.6.2005 20:50
[QUOTE="Velvet"]Palmovku mam za rohem, tak možná zavítám :) Bude hodně vadit, když půjde i přítel, který je toho času Palmistou? :D Ale s tim MDAčkem si mnohdy hraje víc než já, víc tomu rozumí...a taky mě aspoň doprovodí večer přes Palmovku domů :) [/QUOTE] Toz zavitej, devcico... ;)
Njo, vadit urcite nebude, ale mozna budem na nej trochu vrcet... :D
Myslim, ze nekdo ochotny by te doprovodil tak jako tak... ;)
Velvet (353)|7.6.2005 20:58
ok, tak se tedy pokusíme dorazit :))
Už delší dobu se mi zdá, že pockeťáci jsou tolerantnější než palmisti, tak doufám, že se to potvrdí :)) Ostatně mladej měl dřív taky PPC a teď už se víceméně s mym MDA smířil a Pockety svém okolí snáší velmi dobře :D
beecher (9270)|7.6.2005 21:08
[QUOTE="Velvet"]Ostatně mladej měl dřív taky PPC a teď už se víceméně s mym MDA smířil a Pockety svém okolí snáší velmi dobře :D [/QUOTE] Neboj, az uvidi par VGAckovych PPC, bude chtit zpatky... ;) :D
Velvet (353)|7.6.2005 21:55
Noo....nedávno pronesl takovou rouhačskou poznámku....o návratu k platformě WM... :cool:

Ale pššt...kdyby to četl někdo "od nich", tak ho exkomunikují :D
beecher (9270)|7.6.2005 23:10
[QUOTE="Velvet"]Ale pššt...kdyby to četl někdo "od nich", tak ho exkomunikují :D [/QUOTE] Ale/A my ho radi prijmem... :yes: :D
Velvet (353)|7.6.2005 23:32
[QUOTE="beecher"][ Ale/A my ho radi prijmem... :yes: :D[/QUOTE] Bezva :D
Velvet (353)|9.6.2005 22:27
Tak přítel-Palmista nakonec nedorazí, bude mimo matičku stověžatou...teď už mě může doprovodit snad jedině můj pes :?
dort (1212)|9.6.2005 22:58
hm, i psi berem "do party" - tedy pokud z restaurace neudělá "kůlničku na dříví" ;)
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2005 23:05
Já mám vlka. Můžu taky přijít?
Velvet (353)|9.6.2005 23:06
[QUOTE="dort"]hm, i psi berem "do party" - tedy pokud z restaurace neudělá "kůlničku na dříví" ;) [/QUOTE] hehe...ta je zvyklá :)) Ne že bych patřila k tomu typu lidí, kteří za jedinou možnou zábavu považují vymetání hospod...ale za dobu jejího života už se mnou navštívila i nějakou tu restauraci a vždycky způsobně chrápe pod stolem :D
Ale snad se v nejhorším bez jejího doprovodu obejdu...no i když...nedávno jsem těmi končinami šla pozdě večer na tramwaj a nebylo to nic moc :(
dort (1212)|9.6.2005 23:25
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Já mám vlka. Můžu taky přijít? [/QUOTE]

vlka nech doma, co s ním ;)
dort (1212)|9.6.2005 23:26
[QUOTE="Velvet"] hehe...ta je zvyklá :)) Ne že bych patřila k tomu typu lidí, kteří za jedinou možnou zábavu považují vymetání hospod...ale za dobu jejího života už se mnou navštívila i nějakou tu restauraci a vždycky způsobně chrápe pod stolem :D
Ale snad se v nejhorším bez jejího doprovodu obejdu...no i když...nedávno jsem těmi končinami šla pozdě večer na tramwaj a nebylo to nic moc :( [/QUOTE]

z pohledu restaurace není problém, misku na vodu rádi dodáme ;) , takže záleží na Vás
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.6.2005 00:29
[QUOTE="dort"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Já mám vlka. Můžu taky přijít? [/QUOTE]
vlka nech doma, co s ním ;) [/QUOTE]
Špatně, správně má být "co na něj?"... Možná Aviril Baby :D
Ivanm_ce4you (466)|10.6.2005 07:23
vlky nepestuji, ale nejaka kvalitni masticka to byt nemuze?
mad2707 (70)|10.6.2005 07:30
Kromě toho, že se těším na dobrou baštu mám otázku: Přijde někdo s GPS-kou? Potřeboval bych prodiskutovat několik navigačních problémů kolem Mavilock 338.
dort (1212)|10.6.2005 07:46
[QUOTE="Jarouš"]Špatně, správně má být "co na něj?"... Možná Aviril Baby :D [/QUOTE]

kdepak - jediné řešení UTRATIT ;)
Velvet (353)|10.6.2005 07:54
nj, tak uvidim, jestli zítra seberu dostatek odvahy tam vůbec vyrazit :)) Já jsem strašně nesmělý člověk :oops:
beecher (9270)|10.6.2005 07:55
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Já mám vlka. Můžu taky přijít? [/QUOTE] Ty mas tak maximalne krysu, huso...eee...husu, kryso... :D :D :D
beecher (9270)|10.6.2005 07:57
[QUOTE="Velvet"]Já jsem strašně nesmělý člověk :oops: [/QUOTE] Ja taky... :D
dort (1212)|10.6.2005 08:16
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Velvet"]Já jsem strašně nesmělý člověk :oops: [/QUOTE] Ja taky... :D [/QUOTE]

Beechere, Beechere - víš, že lhát se nemá - narostou Ti oslí uši a velký nos - no a pak už budeš na první pohled k nerozeznání od Pinokia ;)
Velvet (353)|10.6.2005 08:18
[QUOTE="beecher"] Ja taky... :D [/QUOTE]
No jo, ale když já jsem k tomu v PDA zatím naprostý laik, začátečník atd... :oops:
Se tam třeba budete bavit "cizí řečí" a já nebudu ničemu rozumět...to mi moje, už beztak nízké, sebevědomí spadne ještě níž a cestou domů se o něj přerazim :D
dort (1212)|10.6.2005 08:21
[QUOTE="mad2707"]Kromě toho, že se těším na dobrou baštu mám otázku: Přijde někdo s GPS-kou? Potřeboval bych prodiskutovat několik navigačních problémů kolem Mavilock 338.[/QUOTE]

moje maličkost - ale nevím zda poradím :? mám GPS - viz. podpis ;)
mad2707 (70)|10.6.2005 08:28
[QUOTE="dort"] moje maličkost - ale nevím zda poradím :? mám GPS - viz. podpis ;) [/QUOTE]
Těším se, určitě se domluvíme :-))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.6.2005 08:29
[QUOTE="mad2707"]Kromě toho, že se těším na dobrou baštu mám otázku: Přijde někdo s GPS-kou? Potřeboval bych prodiskutovat několik navigačních problémů kolem Mavilock 338.[/QUOTE]
Zatím to vypadá na 80% že se zastavím (v počtu 1+1+0,5), jen nevím v kolik a na jak dlouho, dopoledne mám ještě nějakou práci, ale BT338 vezmu sebou.. ale v tomto směru nevím, zda nějak poradím, začal jsem s GPS nedávno ... možná přijde někdo zkušenější...
beecher (9270)|10.6.2005 09:03
[QUOTE="dort"]Beechere, Beechere - víš, že lhát se nemá - narostou Ti oslí uši a velký nos - no a pak už budeš na první pohled k nerozeznání od Pinokia ;) [/QUOTE] Jak muzu lhat, kdyz plachtaky a frnak mam uz od priroz...eee...narozeni? V podstate nesmely jsem, jen to maskuji...
beecher (9270)|10.6.2005 13:16
[QUOTE="Velvet"]No jo, ale když já jsem k tomu v PDA zatím naprostý laik, začátečník atd... :oops:
Se tam třeba budete bavit "cizí řečí" a já nebudu ničemu rozumět...to mi moje, už beztak nízké, sebevědomí spadne ještě níž a cestou domů se o něj přerazim :D [/QUOTE] Kazdy jsme byli zacatecnik... Pravda, ja chtel byt vzdycky pozarnikem... :D
Kdyz necemu nebudes rozumnet, tak proste zvednes tlapku... :D :yes:
beecher (9270)|10.6.2005 13:24
[QUOTE="Jarouš"]Zatím to vypadá na 80% že se zastavím (v počtu 1+1+0,5), jen nevím v kolik a na jak dlouho, dopoledne mám ještě nějakou práci...[/QUOTE] Vsak mi se slezeme az odpoledne... ;)
Ta 0,5 je mi jasne, to je pes, ale je otazka... To +1, to prijde PDA-nepostizena manzelka, tedy prislusensvi, ktere jsi dostal k MDA, nebo DIY prislusenstvi (tedy dcera)? :D :D :D
Zdenek Malinsky (9781)|10.6.2005 13:37
[QUOTE="beecher"]Kdyz necemu nebudes rozumnet, tak proste zvednes tlapku... :D :yes:[/QUOTE]:sarcastic: To není dobrý nápad.Je to matoucí. Budeme v restauraci, takže si obsluhující personál bude myslet, že někdo chce další pivo nebo platit. To pak třeba někdo bude mít v sobě 15 piv (15 dotazů) a co se dozví, zase zapomene. A pak ještě může cestou domu ztratit cihlu. :no:
beecher (9270)|10.6.2005 13:46
On zase Zdena jeste nevi, jak to na La Palme chodi, tam se kvuli pivu ruce nezvedaj, to neni nejaka mistni ctyrka s ucmrndanymi ubrusy, ale podnik s rychlou obsluhou.
A pokud bude na place Forrest, tak ultra rychlou obsluhou... :D :yes:
Takze kdyz zvedne tlapku, tak se pta nas, ne ze chce dalsi pivo... Igen? ;)
Velvet (353)|10.6.2005 14:09
No pivo si asi stejně nedam, podle nápojového lístku to vidím na vínko, výběr je i v rozlévaných nebývale slušný :cool: (To zas bude bankovní účet krvácet... :$: )

Tak či onak se teda eventuelně zeptam :) Nebo se v nejhoršim navečeřim a půjdu se zase učit :))


2 Jarouš: a nesežere mi tvoje "0,5" mého "bodyguarda"? :)) Asi ho, resp. ji radši vezmu, opatrnosti nezbývá...a přeci jen 30 kilo živé, zubaté váhy snad aspoň některé existence odradí od zlovolných úmyslů :)) Možná nakonec líp než...ehm...no nic :sarcastic:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.6.2005 14:41
[QUOTE="Velvet"]2 Jarouš: a nesežere mi tvoje "0,5" mého "bodyguarda"? [/QUOTE]
Heh, to asi těžko, je to štěně basenji, zatím dost nevychovanej spratek :D , zatím ho dost taháme sebou... dopoledne mám ještě nějakou montáž na letišti a odpoledne se chci cestou zpět zastavit v La Palmě na srazu, no je to zatím na něj asi dost dlouhá samota a budu ho muset vzít sebou, nemá ho kdo vyvenčit, dcera včera odjela na Sardinii s partou...

2 beecher alias požárník Soptík :D : dékodoval jsi to dost přesně, 1+1+0,5=já+žena+pes jedoucí z montáže... dcera je mimo republiku...
beecher (9270)|10.6.2005 14:48
[QUOTE="Jarouš"]...je to štěně basenji...[/QUOTE] To myslis toho kone, co jsem videl u tebe, kdyz jsem ti zachranoval MDA2ku? :D
Velvet (353)|10.6.2005 14:53
[QUOTE="Jarouš"]
Heh, to asi těžko, je to štěně basenji...[/QUOTE] Jůů, basenjiho už dlouho chci...hned bych ho měla jako druhého psa, nebýt už jeden pes (spolu s přítelem) dostatečná finanční a časová zátěž :D
Tak to je pohoda, pokud se nerozhodou, že si budou hrát, tak by to mělo proběhnout v klidu :D Té mojí Afričance už bude šest let a většinu času se chová důstojně :)) (Pokud zrovna neloví mouchy, nedovádí s jiným psem, nevyje na startu závodů.....atd)

Mno, vidim to tak, že až budu odpoledne/večer hodně blbnout z učení, tak vezmu psa, projdem se někde parkem a pak sjedem ty dvě tramwajové zastávky dolů na večeři....teda na sraz :))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.6.2005 15:10
2 beecher: Ne ne, ten už 3 týdny není mezi námi (pro neznalé, byl to shar pei jménem Hoki), no co budu zapírat, po 9 letech jsem to i já obrečel... a tak přišla rychlá náhrada, máme štěně, jmenuje se Baloo... nooo, kdo je vlastně moderátor této debaty, bylo by možná dobré tuto debatu přemístit do OT, když tu tak plkáme...
00069273_Hoki_and_Baloo_TSDw.jpg
beecher (9270)|10.6.2005 15:20
Aha, tak to jsem netusil... Solly! :oops:

BTW To se nikam presouvat nebude, to je spolecenska diskuze... :D