Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocketmusic (s Bundle)

iloveyou (64)|12.11.2004 14:05
Už jste zkoušel někdo tuto aplikaci?

Protože stále hledám univerzální přehrávač formátů mp3, wma, ogg pro pocket pc, tak jsem se pustil do testování.

Jsem spokojeným uživatelem gs playeru, al eten bohužel nezvládá wma.

A samozřejmě windows media player je hrůza a děs. Ten nemusím jak na windows xp tak i na pocket pc.

Zkoušel jsem i winamp, ale nějak se mi na mém pocket pc chová divně.
st.tom_ce4you (365)|12.11.2004 14:29
[QUOTE="iloveyou"]Už jste zkoušel někdo tuto aplikaci?

Protože stále hledám univerzální přehrávač formátů mp3, wma, ogg pro pocket pc, tak jsem se pustil do testování.

Jsem spokojeným uživatelem gs playeru, al eten bohužel nezvládá wma.

A samozřejmě windows media player je hrůza a děs. Ten nemusím jak na windows xp tak i na pocket pc.

Zkoušel jsem i winamp, ale nějak se mi na mém pocket pc chová divně.[/QUOTE]

Ja jsem si ho koupil a pouzivam ho k plne spokojenosti..
Pokud mas nejake dotazy ptej se.
Dzejkob (286)|12.11.2004 15:31
Pouzivam ho na prehravani ogg.Jsem s nim naprosto spokojen:yes:
psaf (81)|4.1.2005 17:43
Tak jestli mluvíme o stejném PocketMusicu, tak jse si myslel, že je FREE viz.

PocketMusic
Projectill (23)|18.5.2005 18:23
ja pouzivam PocketMusic bundle 3.23 a mam problem pri vypnuti displeje. Zapnul jsem lock HW buttons, ale kdyz vypnu displej a zmacknu jakykoliv tlacitko ( napr. kalendar ), tak se mi znovu rozsviti obrazovka. To me hrozne vadi, protoze se mi to zapina samo v kapse a zere to baterku. Co jeste bych mel nastavit, aby se mi obrazovka rozsvitila JENOM pri zmacknuti pozadovaneho tlacitka ( v mem pripade action ), pripadne tl. Power :?: :?:
johnz_ce4you (59)|18.5.2005 18:51
skus mort saver 2 beta, najdes na google ;)
Projectill (23)|18.5.2005 22:20
bohuzel PDA se stale probouzi na stisk jakekoliv klavesy :(
st.tom_ce4you (365)|18.5.2005 23:08
[QUOTE="Projectill"]bohuzel PDA se stale probouzi na stisk jakekoliv klavesy :([/QUOTE]

A mas v nastaveni-system-zamek klaves zapnute zamknuti tlacitek?
Projectill (23)|18.5.2005 23:19
jo, ale to se stejne vztahuje podle me jen na vypnuti/zapnuti PDA. Ja mam na mysli vypnuti/zapnuti displeje pri poslouchani mp3.
Kato_ce4you (970)|19.5.2005 09:58
Bud rad, ze ti vubec funguje - pod WM5 si moc neskrtnu :( Takze jsem z5 u GS Playeru.
Ivo Pokorný (400)|30.6.2005 08:39
Nevite nekdo o skinech pro VGA?
CommanderZ (1798)|30.6.2005 10:03
taky s tim programem mate takove hafo problemu jako ja?
budu jmenovat:
-nahle soft resety
-padani programu
-po zapnuti a vypnuti zatuhnuti
-obcas program skolabuje jako nainstalovana aplikace - po 2 vterinach prehravani se vypna a problem se neodstrani do preinstalovani aplikace. Nezbyva mi nic jineho nez na karte furt tahat .cab a mit moznost to kdykoliv opravit

body 2 a 4 plati i u GS playeru
Kato_ce4you (970)|30.6.2005 10:51
[QUOTE="CommanderZ"]taky s tim programem mate takove hafo problemu jako ja?
budu jmenovat:
-nahle soft resety
-padani programu
-po zapnuti a vypnuti zatuhnuti
-obcas program skolabuje jako nainstalovana aplikace - po 2 vterinach prehravani se vypna a problem se neodstrani do preinstalovani aplikace. Nezbyva mi nic jineho nez na karte furt tahat .cab a mit moznost to kdykoliv opravit

body 2 a 4 plati i u GS playeru[/QUOTE]
Ne - s tim problemy vazne nemam. Teda abych byl presny, tak pod WM2003 (pod WM5 Pocket Music nevali - tam mi funguje jen GS-Player). I kdyz - SR mi zo mozna nekdy udelalo - ale jestli to bylo jednou za mesic a denne posloucham hudbu tak 4x (cestou do/ze skoly n/z trenalu), tak to bych mu prominul.
Padani programu - vubec - a to ze vubec nikdy. Mne spis vymrzava - ale to ze zase sakra hodne :? (oba dva) - kdyz posloucham hudbu a mam pomoci AEB+ premapovana tlacitka - i telefonky a prijde mi SMS/prichozi hovor, tak to velmi casto spadne - temer 100% uspesnost - nechapu - tohle mi jeste nedavno nedelalo... Asi je to zrale na HR.
Po zapnuti a vypnuti zatuhnuti - to fakt ne - akorat v kombinaci s tou SMS/hovorem, jak jsem popsal vyse.
A preinstalovani - tak to uz vubec - ten *.cab jsem nainstaloval pred skoro 3/4 rokem na kartu a od te doby funguje (po HR si jenom hodim zastupce do nabidky Start a to je vse)
Ivo Pokorný (400)|30.6.2005 12:58
Ja mam problem ho akorat vypnout, ta spravna ikonka na to nefunguje. :no:
fido_cz (61)|6.11.2005 09:14
Mel bych takovy maly dotaz k PocketMusic. Mam nastaveny zobrazeni v Today, ale pokud zrovna prehravac nepouzivam, tak to tam zbytecne prekazi. Jde nejak nastavit, aby se to zobrazilo pouze pri prehravani a jinak ne?
Mark314 (232)|6.11.2005 10:06
[QUOTE="fido_cz"]Mel bych takovy maly dotaz k PocketMusic. Mam nastaveny zobrazeni v Today, ale pokud zrovna prehravac nepouzivam, tak to tam zbytecne prekazi. Jde nejak nastavit, aby se to zobrazilo pouze pri prehravani a jinak ne?[/QUOTE]
Měl jsem dříve PocketMusic, ale tuším že občasné zapínání Today pluginu nejde... buď tam je nebo neni...
fido_cz (61)|6.11.2005 11:25
[QUOTE="Mark314"][QUOTE="fido_cz"]Mel bych takovy maly dotaz k PocketMusic. Mam nastaveny zobrazeni v Today, ale pokud zrovna prehravac nepouzivam, tak to tam zbytecne prekazi. Jde nejak nastavit, aby se to zobrazilo pouze pri prehravani a jinak ne?[/QUOTE]
Měl jsem dříve PocketMusic, ale tuším že občasné zapínání Today pluginu nejde... buď tam je nebo neni...[/QUOTE]

A je nejaky jiny prehravac, ktery by to umel?
vesi_ce4you (123)|14.1.2007 14:11
Když tapnu na přehrát v Today obrazovce pustí se mi celá aplikace. Hledal jsem v nastavení, ale nenašel jsem, kde to vypnout. Pokud to nejde, tak pak nechápu proč má PocketMusic plugin do Today obrazovky :O
Duddits (217)|14.1.2007 16:33
[QUOTE]Bud rad, ze ti vubec funguje - pod WM5 si moc neskrtnu Takze jsem z5 u GS Playeru.[/QUOTE]

je nova verze 4.34 a pod wm5 bez problemu :yes: