Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký používáte prohlížeč int.stránek?

xkovi_ce4you (568)|25.6.2005 00:02
Asi za chvili dostanu od ce4you nalepku potizista :D, ale vsim sem si jeste jedne divne veci, v netfront 3.2 eng mi nefunguje zavorka "(" na virtualni klavesnici, takze tohodle smutnyho smajlika :( bych z PDA pres nej teda neudelal :) Pouzivam posledni verzi IW 8.6, pred 3 dny stazenou.. nedela vam to nekomu taky?
oltcit (1098)|25.6.2005 03:36
potvrdené dávnejšie :sarcastic: ani v 3.1 ani 3.2 opačná zátvorka nefunuje,ani pridávávanie smiles na mobiile.4you.cz pri reakcii,nejaký bug(že by orientovanie sa na pozitívne reakcie ? :D )
xkovi_ce4you (568)|25.6.2005 11:00
[QUOTE="oltcit"]potvrdené dávnejšie :sarcastic: ani v 3.1 ani 3.2 opačná zátvorka nefunuje,ani pridávávanie smiles na mobiile.4you.cz pri reakcii,nejaký bug(že by orientovanie sa na pozitívne reakcie ? :D )[/QUOTE]

Aha, takze si ani nemuzu stezovat, to je teda pekny :D
TheMelin (1642)|25.6.2005 11:43
[QUOTE="oltcit"]potvrdené dávnejšie :sarcastic: ani v 3.1 ani 3.2 opačná zátvorka nefunuje,ani pridávávanie smiles na mobiile.4you.cz pri reakcii,nejaký bug(že by orientovanie sa na pozitívne reakcie ? :D )[/QUOTE]

V NetFront 3.1 mi opačná závorka fungovala ;)
Večer ho nainstaluji a pro jistotu ještě zkusím znova.
oltcit (1098)|25.6.2005 12:04
[QUOTE="TheMelin"][QUOTE="oltcit"]potvrdené dávnejšie :sarcastic: ani v 3.1 ani 3.2 opačná zátvorka nefunuje,ani pridávávanie smiles na mobiile.4you.cz pri reakcii,nejaký bug(že by orientovanie sa na pozitívne reakcie ? :D )[/QUOTE]

V NetFront 3.1 mi opačná závorka fungovala ;)
Večer ho nainstaluji a pro jistotu ještě zkusím znova.[/QUOTE]

Máš pravdu,zmýlil som si to s tou japonskou verziou3.2,sorry za dezinformáciu,vo verzii 3.1 sa to nevyskytuje.Mám súčastne nainštalované obidve verzie,3.1 aj 3.2 :O :D Hmmm, a teraz smiles idu ,to je záhada :? ,čo sa robili úpravy na stránke,či ako tomu mám rozumieť ?
macula_ce4you (691)|25.6.2005 18:47
Neodolal jsem a zkusil si naistalovat trial NetFront 3.2 eng, ale trochu mě zklamal. Už při otevření Google jsem zjistil že PocketIE je se zobrazením na tom podstatně lépe. Už vůbec nemluvím o stránkách mobile.ce4you.cz. Zkoušel jsem různou velikost textu, zoom ale bezvýsledně. Moc použitelné to není. Ani ta java nic moc. Na banku to stejně nefachá (KB). K PocketIE používám nástavbu SPB Pocket Plus a asi u toho zůstanu
xkovi_ce4you (568)|25.6.2005 21:10
Taky me netfront 3.2 zklamal.. pouzivam PIE s multiIE a sem spokojen, netfront nakopnu jen kvuli sms brane na oskara,ktera jako v jedinem prohlizeci funguje,ale jinak pravda, se zobrazenim stranek je to teda des :((
Pavel Stejskal (155)|25.6.2005 21:11
[QUOTE="macula"]Neodolal jsem a zkusil si naistalovat trial NetFront 3.2 eng, ale trochu mě zklamal. Už při otevření Google jsem zjistil že PocketIE je se zobrazením na tom podstatně lépe. Už vůbec nemluvím o stránkách mobile.ce4you.cz. Zkoušel jsem různou velikost textu, zoom ale bezvýsledně.
[/QUOTE]

S velikostí textu mám ten samej problém, také jsem testnul mobile.ce4you.cz, ale hrůza, tak sem dal zatímk NF 3.2 eng, k ledu.
TheMelin (1642)|25.6.2005 22:05
Mno nevím, ale jedu na NetFront a jsem spokojen.Mám zaplou fci Rapid render a to je fofr.
To samé fonty.Mám nonstop zaplé RealVGA a ikdyž dám v IE největší písmo,tak i potom je malé.V netfrontu je supr pro mé oči ;)
oltcit (1098)|25.6.2005 22:15
[QUOTE="Pavel Stejskal"][QUOTE="macula"]Neodolal jsem a zkusil si naistalovat trial NetFront 3.2 eng, ale trochu mě zklamal. Už při otevření Google jsem zjistil že PocketIE je se zobrazením na tom podstatně lépe. Už vůbec nemluvím o stránkách mobile.ce4you.cz. Zkoušel jsem různou velikost textu, zoom ale bezvýsledně.
[/QUOTE]

S velikostí textu mám ten samej problém, také jsem testnul mobile.ce4you.cz, ale hrůza, tak sem dal zatímk NF 3.2 eng, k ledu.[/QUOTE]

A máte povolený proporcionálný font ?
Tools/Browser Setting/View/Fonts/Change/Use propportional font

Predvolený je totiž Courier New a to fakt zobrazuje príšerne :D
TheMelin (1642)|25.6.2005 22:47
Stále nechápu o co vám jde. Já to mám imho O.K. viz. přiložený scr.
00072286_Screen_gekT.jpg
condys_ce4you (103)|25.6.2005 22:58
STACI VSE NASTAVIT,A NETFRONT NEMA CHYBU PANOVE. NEKDY O VSEM MOC DISKUTUJETE,STACI VSE VIC PROZKOUMAT DO HLOUBKY.:D
TheMelin (1642)|25.6.2005 23:13
[QUOTE="condys"]STACI VSE NASTAVIT,A NETFRONT NEMA CHYBU PANOVE. NEKDY O VSEM MOC DISKUTUJETE,STACI VSE VIC PROZKOUMAT DO HLOUBKY.:D [/QUOTE]

Tak tak, má slova ;)
Když jsi takovej hloubkovej šťoural, nevíš jak udělat opačnou závorku k této? ")" a ani smajly mi nejdou vkládat do příspěvku.Mám jediné podezření, že by to mohlo být schválně v trial verzi.

EDIT: Tak smajly vkládat už jdou, asi byla chyba někde jinde...ale ta závorka nende .
condys_ce4you (103)|25.6.2005 23:25
MAS PRAVDU,TO NEJDE ANI MNE,SNAD NA TO PRIJDEME CASEM,NEBO JE TO TAKOVA MALA CHYBA:(
xkovi_ce4you (568)|25.6.2005 23:45
Tak fajn,zavorka "(" lze udelat figlem z vlozeneho smajlu tak,ze zbytek smazu..to prekousnu:D
Ale co se tyce vzhledu pisma,tak to asi tezko..vam se 720kama a VGA se to keca,ale na qVGA me n30 se opravdu kouka mizerne..aby bylo vse opravdu citelne,musim mit velikost pisma na large,pac jinak je text na hodne mistech slity a hure citelny..
Tak a nakonec dotaz,proportional font sem zapl,ale zadna slava..zahlavi ce4you je porad "nevzhledne".. jaky typ pisma tedy uzivate vy vychvalovaci netfront?:D Rad se necham presvedcit a pridam se pak k vam,ale zatim s designem porad vede PIE+multiIE,tak se snazte! :D
TheMelin (1642)|25.6.2005 23:50
Takže mne napadla taková věc a to zkusit zadat text na jiné webové stránce.Zkoušel jsem to ve vyhledávacím okně na www.centrum.cz a tam jde závorka v pohodě.Tudíž se omlouvám sqelému programu NetFront 3.2. Chyba je na ce4you :(
Pavle K. nevíš kde je zakopán pes?
TheMelin (1642)|25.6.2005 23:56
[QUOTE="xkovi"]Tak fajn,zavorka "(" lze udelat figlem z vlozeneho smajlu tak,ze zbytek smazu..to prekousnu:D
Ale co se tyce vzhledu pisma,tak to asi tezko..vam se 720kama a VGA se to keca,ale na qVGA me n30 se opravdu kouka mizerne..aby bylo vse opravdu citelne,musim mit velikost pisma na large,pac jinak je text na hodne mistech slity a hure citelny..
Tak a nakonec dotaz,proportional font sem zapl,ale zadna slava..zahlavi ce4you je porad "nevzhledne".. jaky typ pisma tedy uzivate vy vychvalovaci netfront?:D Rad se necham presvedcit a pridam se pak k vam,ale zatim s designem porad vede PIE+multiIE,tak se snazte! :D [/QUOTE]

Tak to je mi bohužel líto. Nemám jinou mašinu abych juknul jak to vypadá na QVGA. Říkám jen, že u mne na VGA nemá konkurenci. Písmo mám nádherné. Jinak mám nastavené "Tahoma CZ". Najdeš to v Browser setting/view/font-change ;) Možná to pomůže i na QVGA a písmo bude lépe čitelné.
TheMelin (1642)|26.6.2005 00:09
Proč vychvaluji NetFront? :)
Zdá se mi rychlejší - než PIE.
Lépe formátuje stránky do jednoho sloupce - nechci scrolovat i horizontálně.
Z dob kdy jsem měl P800/P900 jsem si zvykl na roller.Loox 720 ho má také a já na něj nedám dopustit.Mám na něm položen palec a jen pootáčím dolu či nahoru a scroluju po stránce.
Verze 3.2 si poradí ze složitějšíma stránkama - oskar.
Jak jsem psal, mám zapnutý stále realVGA režim a NetFront zvládne větší písmo. V PIE mám nastavené největší možné, ale i tak je to malé viz. scr.
Toť vše co mne teď napadá.

EDIT: Mimojiné, obrázky vkládám též pomocí NetFront 3.2 ;)
00072309_IE_p0Z6.jpg 00072309_NF_SW.jpg
xkovi_ce4you (568)|26.6.2005 00:40
Tak tahoma pomohla,vyrazne;) Ale stejne mam vyhrady k zobrazeni pisma v ruznych velikostech..ted je vse dobre citelne na medium,ale obycejny text v diskuzich je zbytecne velky..na small je to hezke,ale v seznamu diskuzi jsou jejich nazvy a popisky opet slite..
Vypada to,ze netfront sazi tak trochu na slepce a VGA :D V PIE je vse krasne citelne a vyhlazene i na nejmensi pismo..tak necht netfront zapracuje jeste na proporcionalni velikosti ruzne velkeho pisma na jedne strane v danych modech velikosti a zacnu ho bezmezne chvalit:D
xkovi_ce4you (568)|26.6.2005 01:01
[QUOTE="TheMelin"]...
Verze 3.2 si poradí ze složitějšíma stránkama - oskar.[/QUOTE]

Poradi myslis to,jak se sms brana ci hl. strana rozdeli na nekolik oken a kazde si musis v pripade zajmu o prohlidnuti roztahnout na celou obrazovku?(zvlaste psani sms)
Ocenil bych tedy lepsi zobrazeni,ale porad je zatim jediny,ktery sms odesle :sarcastic:
TheMelin (1642)|26.6.2005 12:38
Tak jsem si ještě vzpomněl, že předchozí verze NetFront a PIE nezvládli načíst stranku www.seznam.cz. Takže NetFront 3.2 to zvládá na jedničku ;)
macula_ce4you (691)|26.6.2005 15:05
S tou funkcí "Use proportional font" se text zobrazuje opravdu bezvadně. :D
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 15:09
Mě PIE+Multi IE zobrazuje seznam (i miniseznam) dobře. A nechápu, proč vám všem vadí, pokud se zobrazuje špatně. Co na tom seznamu je? Nechodím na něj ani z PC, tak proč z PDA.
Nebo je to jen jako testovací stránka pro inet prohlížeče? ;) Budu muset zkusit zase ten nový NetFront (starý mě hrozně prudil) a Mimino.:) Je k NF čeština?
TheMelin (1642)|26.6.2005 15:51
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Mě PIE+Multi IE zobrazuje seznam (i miniseznam) dobře. A nechápu, proč vám všem vadí, pokud se zobrazuje špatně. Co na tom seznamu je? Nechodím na něj ani z PC, tak proč z PDA.
Nebo je to jen jako testovací stránka pro inet prohlížeče? ;) Budu muset zkusit zase ten nový NetFront (starý mě hrozně prudil) a Mimino.:) Je k NF čeština?[/QUOTE]

o češtině nevím, ale na co jí potřebuješ? :D
seznam také nepoužívám, jen jako testovací stránku.Nevím jak teď, ale dřív to byla prasárna a který prohlížeč to zvládnul, tak byl dobrej 8)
xkovi_ce4you (568)|26.6.2005 21:45
Jo nekdo tu psal,ze se opacna zavorka neda psat jen na ce4you,ale vypada to,ze to je vsude,kde se pise obecne takto do specialniho okna, at uz nejaka diskuze, nebo oskarova sms brana..nikde ta zavorka nejde (na cd4you jen s figlem z vlozeneho smajlu :) ), nicmene takovahle malickost by nemela byt problem opravit,nechapu, ze v 3.2 tato chyba stale je :(
TheMelin (1642)|1.7.2005 22:49
Tak mám konečně zakoupenou verzi NetFront 3.2 a problém se závorkou přetrvává. Nevím jak jsem mohl bíti naivní a myslet si, že to bude O.K. :sarcastic: