Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s kartou CF SanDisk 256 MB

Rodian (19)|2.11.2004 20:03
Ahoj, lidi mam Acer n10 a koupil jsem si do nej CF kartu SanDisk 256 MB, tak jsem celej stastnej zkonvertoval film, aby se mi vesel do PDA, vysledne mel 156 MB, tak jsem to normalne v ActiveSyncu otevrel CF kartu a zacal 136 MB AVI soubor kopirovat, jenomze mi to vzdy dojede tak do 1/4 a pak to zase spadne na nulu a zacne se to kopirovat a takhle neustale dokola, zkousel jsem vse krom hard resetu PDA. Nevite si stim nekdo rady?? :( :no: :?:
Pavlucha (1496)|2.11.2004 20:12
[QUOTE="Rodian"]Ahoj, lidi mam Acer n10 a koupil jsem si do nej CF kartu SanDisk 256 MB, tak jsem celej stastnej zkonvertoval film, aby se mi vesel do PDA, vysledne mel 156 MB, tak jsem to normalne v ActiveSyncu otevrel CF kartu a zacal 136 MB AVI soubor kopirovat, jenomze mi to vzdy dojede tak do 1/4 a pak to zase spadne na nulu a zacne se to kopirovat a takhle neustale dokola, zkousel jsem vse krom hard resetu PDA. Nevite si stim nekdo rady?? :( :no: :?: [/QUOTE]

Na kopirování souborů v této velikosti doporučuju čtečku. Přes AS je to zdlouhavé i když to zrovna funguje. USB čtečka (víceformátová) se dá pořídit , jak tu nedávno někdo už psal) od nějakých 320,- Kč vč. DPH.
SanDisk 256MB mám teky a problémy (až na její rychlost) jsem s ní neměl ani při kopíropvání přes AS.
Rodian (19)|3.11.2004 17:44
Me se to proste nechce zkopirovat, vzdy ve ctvrtce to zase spadne na nulu a kopiruje se to odznova, treba i par hodin a porad dokolecka :( :no:
Pavel Koza (4761)|3.11.2004 17:50
Zapis na kartu je nejpomalejsi vec, jakou vetsina Pocket PC "umi". Navic pokud dojde behem prenosu k jakekoliv chybe ci jen prodleve, kopirovani se prerusi.

Pokud z nejakeho duvodu neprichazi v uvahu ctecka (coz vrele doporucuji), zkusil bych to trochu obejit - nainstalovat na desktop nejaky FTP server a tahat to FTP klientem, ktery umi resume. Zni to hrozne, ale nic lepsiho me nenapada;)