Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TeX a PPC?

jaih (55)|1.11.2004 15:48
nevíte někdo o nějaké implementaci TeXu pro PPC? Hledal jsem dlouho a žádný výsledek. Nechce se mi věřit, že už existuje hromada C kompilátorů a můj milovanej TeX stále portovanej není :oops: Jestli mám pravdu a opravdu nic takového není, nemáte někdo přehled, jestli něco takového nemají palmisti? Asi bych si i qůli tomu nějaký levný Palm koupil, kdyby ho v těch hromadách softu, kterými se chlubí měli ;)
jaih (55)|18.4.2005 10:34
hm - to ticho je vymluvne - asi jsem ve svych potrebach osamocen, kdyz se ani palmisti nepochlubili :-(
beecher (9270)|18.4.2005 12:46
No, nevim, malokdo se asi pokousi sazet text na Pocket PC... :sarcastic:
Ale co jsem objevil je LaTeX pro WinCE, jsou k tomu zdroje, takze to mozna pujde prekopat pro PPC. Tedy je navod, jak to nainstalovat...

Pro Palm: DVI Viewer
jaih (55)|18.4.2005 14:57
no vy jste prostě zlaaaateeeeej :) - díky moc, teď už si možná budu moct připravit pdfka plný matiky i ve vlaku :cool:
beecher (9270)|18.4.2005 15:28
[QUOTE="jaih"]no vy jste prostě zlaaaateeeeej :) - díky moc[/QUOTE] Ja nejsem zlatej, to Booh je zlatej, ze umi odpovedet i na blbou otazku: LaTeX Pocket PC...
Jinak neni zac, ale priste, Booh vi vic, protoze zna vsechno... :D
jaih (55)|20.4.2005 20:15
tak uz mi to funguje! :-) A nahodou, zas takova blbost to neni, mne to prijde naopak super - pouzivam sveho Kapesnicka krome mnoha jinych veci treba na to, ze si v nem ctu o TeXu a uz nekolikrat se mi pritom stalo, ze jsem pocitil potrebu natukat treba nejake kratke TeXacke makro a zjistit, co to udela, nebo si treba v cekarne u zubare pripravit nejakej algebraickej vyraz do pisemky (jsem matikar) - na tyhle veci uz mi to, ceho jsem zatim dosahl, slouzi. Jestli se mi povede rozchodit cestinu, tak se snad konecne odhodlam, koupim si i externi klavesnici a od meho milovaneho TeXu mne uz dosmrti snad ani dovolena u more neoddeli :-)))

beecher (9270)|21.4.2005 00:58
[QUOTE="jaih"]tak uz mi to funguje! :-) A nahodou, zas takova blbost to neni, mne to prijde naopak super...[/QUOTE]Ale jo, ja jenom, ze PDA pro sazeni v TeXu bude pouzivat velmi malo lidi. Preci jen, to neni tak obvykle pouziti PDA. Ostatne, zalezi na vkusu kazdeho soudruha... :D