Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

katastrofa

Dzejkob (286)|25.10.2004 12:40
Stala se mi dost neprijemna vec.Pod displej pdacka mi natekla voda-asi do jedne tretiny.Pristroj se da zapnout, ale nefunguje dotykova vrstva:( .Zkousim to vysusit, ale jde to dost pomalu a premyslim, ze bych to zkusil rozebrat a tu vodu z toho dostat.Kdyz to poslu do sevisu(navic ani nevim jak), tak si urcite nauctujou nehorazny prachy.Pokud je ale ta dotykova vrstva v haji, tak to stejne budu muset udelat a pokud to bude na vymenu displeje, tak sem asi pekne v ...Je sance, ze by to mohlo po vysuseni fungovat?Pripadne na kolik by mohla prijit oprava?Dekuji za jakoukoliv radu.
windmaster (307)|25.10.2004 14:29
V případě vniku vody platí zásada: přístroj nezapínat !, vyndat baterii a nechat vysušit. Pokud jsou tam nečistoty, opláchnout čistou nebo destilovanou vodou.
Vypadá to, že je reálná šance že to bude chodit, pokud už se ti to nepodařilo odpálit.
hybo (3107)|25.10.2004 15:07
hlavne nesusit drasticky, ale at se to odpari. mozna jeste "narazy" tu vodu dostat ven,pokud jeste neco pujde.
Dzejkob (286)|25.10.2004 19:47
Diky za odpovedi.Budu vysusovat a vysusovat a doufat, ze to pomuze;)
ipf (2136)|25.10.2004 23:30
Kamarád, co jsem mu prodal moje MDA1 s ním vyrazil na motokross. Samozřejmě si rozbil čumák a když se v nemocnici probral, jeho první věta zněla: "Kde mám emdéáčko?". Takže příbuzní letěli do terénu a po dvou hodinách vytáhli z bláta totálně utopenou cihlu. Kamarád ji čistil a sušil, jenže nenabíhala. Pak ležela dva týdny v krabici a pamětníci nultého srazu v Praze si vzpomenou, že jsem ji tam vybalil (v dobré víře, že jí někdo pomůže) a ... ONA naskočila :D .
Takže to chce klid, vyčistit, vysušit a dát jí čas.
Šeba_oldd (1184)|26.10.2004 00:02
Žena ma take MDA po koupeli ,chodi bezchybne ono je totiž vodotěsné :D asi. Cele jsem ho rozdělal vysušil a trnul hruzou jestli naskočí. Podařilo se:)
hybo (3107)|27.10.2004 03:34
stejna zkusenost, v rychlosti jsem jednou vlozil temer plnou pullitrovku podebradky do bocne kapsy tasky na notebook, kde jsem mel PDAcko, jackety, karty a tak. jenze ona byla otevrena, vse tam plavalo, ipaq pak par dnu jen chrcel, brucel, piskal a rusil me ze spani a pak po 2 tydnech naskocil. ale jak se rika vseho do casu, je nutne nejen vysusit, ale poradne vse setrit, at to nezacne casem korodovat a potahovat se dalsim svinstvem
Radek Novák (309)|27.10.2004 09:31
[QUOTE="hybo"]je nutne nejen vysusit, ale poradne vse setrit, at to nezacne casem korodovat a potahovat se dalsim svinstvem[/QUOTE]

Takze by to chtelo cele rozebrat a po nejake chvilce to proste osusovat. Tak to by me vazne nenapadlo :sarcastic:
Namornik. (184)|30.10.2004 22:15
musim rict, ze PDAcka pouzivam denne x hodin uz roku 1999 ake zatim mi ani nespadlo na zem ani do vody. tuk tuk na drevo :?

Kdybych se k manzelce choval jako k PDA to by bylo doma radosti :D
Dzejkob (286)|31.10.2004 13:09
Tak jsem zase zpatky ve hre:D :D :yes: .Na displeji sice jeste zbyly tri miniaturni kapicky, ale dotykova vrstva slape.
ArnieX (272)|17.11.2004 20:43
:yes: to je faj ja mam zatim vypranej jenom mobil a taky šlape teda zatim ale občas blbne ale to sem nepatří no snad se mit o nestane i s PDAčkem