Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hard reset A620

diddle (20)|22.10.2004 16:54
please jak provedu hard reset u 620 non bt ( i když to by mělo být jedno) nějak jsem tuhle informaci nenašel nebo přehlédl.. po instalaci programku z netu se jaksi kouše a není to pravé ořechové... (i když už jsem odinstaloval..)

dík
Diddle
Pavel Koza (4761)|22.10.2004 17:06
U vetsiny PDA to jde drzet tlacitko zapnout/vypnout + stisk resetu, drzet par vterin.
PavelR. (2184)|22.10.2004 18:35
... a stejně je tomu tak i u ASUSe 620 ... :)

PavelR.
rojicek (31)|31.10.2004 20:40
a je to (u Asus 620 BT) dost neprijemne, protoze jsem jednou pri mene svepravnem stavu chtel predvest soft reset (v podstate bez duvodu !) - a pri tom jsem si PDA oprel z druhe strany o on/off tlacitko ... takze jsem oboji zmackl najednou (ze tam nemuze byt dotaz, jestli to myslim vazne to chapu - win muzou byt zatuhnute, ale proc to nevyzaduje aspon 3s ten stisk podrzet to vazne netusim)
fury_only_ce4you (259)|2.11.2004 13:54
Myslim, že je i nějakej soft, který po aktivaci kompletně "vyčistí" PDA...Zatim jsem ho ale nezkoušel...:D zatím...
Mark314 (232)|14.6.2005 14:07
Tak mám tu velký problém... vlastně stejný jako byl ten první dotaz... taky mi to párkrát zatuhlo a tak jsewm dával soft reset... většinou to pomáhalo, ale teď se mi stalo následující... měl jsem svuj ASUS A620BT připojenej přes USB k PC a nabíjel se zároveň (v kolébce), když byl nabitý, vyndal jsem ho a šel jsem spát... vypadalo všechno v poho... mezitím jsem ho nezapínal ani nic jiného... Ráno když jsem vstal a jel busem do školy, tak jsem chtěl ukázat kámošovi fotky a najednou nechtěl reagovat na tlačítko ON/OFF(stalo se mi to i předtím, ale stačil soft reset a bylo po problému), tak jsem tedy dal jako vždy soft reset tlačítkem vzadu, naběhlo logo ASUS jako když se spouští a v tu chvíli to zatuhlo... obrzovka pomalu černala, až úplně ztmavla a teď nereaguje pda vůbec na nic... na žádný tlačítko a bohužel ANI NA HARD RESET... nevíte co s tím je????? nebo zeptám se jinak: nevíte jestli by se to dalo zpravit aniž bych to musel vézt do prahy na opravu????
jumbo_ce4you (162)|14.6.2005 14:11
Občas se mi to taky stalo u h5550. V tu chvíli jsem se modlil, aby se mi povedl aspoň dříve proklínaný HR. Pomohlo mi vždycky vyndat na chvíli baterku a pak zkusit HR. Zatím (ťuk ťuk na dřevo) to fungovalo. Obnova z pravidelné zálohy pak byla dílem pár minut :o)
Mark314 (232)|14.6.2005 14:20
díky, ale jaksi u ASUS A620BT není vyndavací baterka...
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2005 14:41
Zkus udělat víc HR po sobě. Mě se jednou taky kousnul iPAQ a pomohl asi až pátý. :( Nebo trik s baterkou či naopak dát na dobíječku, zda PDA signalizuje dobíjení a zkusit HR na dobíječce.
Když dáš PDA do kolíbky-spojí se s PC? Reaguje nějak?
Zkus si ještě zde v diksuzích vyhledat nějaké jiné návody.
Mark314 (232)|14.6.2005 16:36
Nemohl jsem vyzkoušet nabíječku, protože jsem nebyl doma... teď už doma jsem tak jsem to mohl vyzkoušet... Kolíbka nepomohla, ale samotná nabíječka ano... stačilo nastrčit nabíječku a pak vesele hard reset... teda vesele... moc vesele ne, protože jsem byl nucenej si minulej tejden vymaza zálohu kvůli jedněm souborům, který se tam jinak nevešly a tak mám všechno nastavení nenávratně v nedohlednu... no ale aspoň to funguje a to jsem nadmíru šťastný...
Mark314 (232)|14.6.2005 16:42
Jo a ještě detail... nevím proč, ale po připojení a resetu mi ukazoval totálně vyždímanou baterku... teď se teda normálně nabíjí, ale není mi jasný proč byla vybitá...
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2005 17:42
Zkus ještě jenou udělat obnovu ze zálohy. Nabíjej přes noc, aby byla ráno plná baterie. Pokud bude zlobit dál, tak po HR budeš muset udělat čistou instalaci=nainstalovat všechno znovu. Ještě se podívej, zda není na tvůj model nějaký update ROM atp. a před novou instalací to flashni.
Mark314 (232)|14.6.2005 22:13
Tak čistou instalaci jsem byl nucen udělat stajně, protože jsem zálohu nedopatřením vymazal... zatím to nezlobí... nebudu tam cpát zbytečný věci a snad to vydrží...
j333x (21)|15.6.2005 09:34
mi se stalo neco podobneho (ale nebyl nutny HR, stacilo dat Asuse na nabijecku) - jednou se mi uplne nepochopitelne uplne vybila baterka, nebo se aspon tak tvarila. Na displeji se mi dokonce objevila velka tusim zlutomodra baterka, ktera mi zamavala a potom se PDA vypnulo. Po par hodinach v nabijecce bylo vse ok - tj podle me se ti stalo totez a potom nefungoval ani HR, PDA se proste uplne odpojilo (od tlacitek), dokud nemelo nejaky zdroj.
Mark314 (232)|17.6.2005 15:02
Nevíte někdo kde by dal sehnat update, nebo i normál WM2003 pro Asus A620BT??? chtěl bych to nějak přeflashovat...
Zdenek Malinsky (9781)|17.6.2005 16:34
Koukni na stránky výrobce nebo se poptej u českého zastoupení. Já jsem hledal, ale nenašel. Pořád mě to posílalo sem a tam (jak v pohádce o kohoutkovi a slepičce). :( Možná, že Asus žádné updaty nevydává-nevím.
Mark314 (232)|17.6.2005 16:40
Hmm... taky jsem hladal jako zběsilej, ale nikde jsem nic nenašel.. jenom nějaký starý odkazy na update, ale ty už nešli protože byli z roku 2003.. Asus asi opravdu nevydává...
Zdenek Malinsky (9781)|17.6.2005 17:13
Ještě se zeptej na českém zastoupení. Ale vidím to bledě. Tedy spíš černě. Viz.třeba tato diskuze. Bohužel, nutno si přiznat, že pokud je PDA starší 1,5-2 let, je vlastně zastaralé a updaty se už většinou nevydávají. Tedy liší se to dle výrobce.