Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

opera pre WM je vonku (technical preview)

skromny (84)|19.10.2004 10:07
taaaakze... prve technical preview opery je k dispozicii...

ftp://ftp.opera.com/pub/opera/winmobile/7.60tp1/opera_wmsp_760b1.cab

Pavlucha (1496)|19.10.2004 10:22
[QUOTE="risko"]taaaakze... prve technical preview opery je k dispozicii...

ftp://ftp.opera.com/pub/opera/winmobile/7.60tp1/opera_wmsp_760b1.cab

[/QUOTE]

No jo, ale to není pro PDA, ale pro SmartPhones ... :dead:
... nebo se to aspoň tak tváří ...
skromny (84)|19.10.2004 10:31
nemam to ako vyskusat, BTkey ma kolega a isiel prec, kolisku mam len doma...

tak sa teda ospravedlnujem za plany poplach :D
Pavlucha (1496)|19.10.2004 11:16
Mno a hlavně na SonyEricsson to stojí 39$ ... to by si jí mohli nabouchat, pitomci ... :D
Wuffi (1599)|19.10.2004 12:11
Mno doufam ze treba bude neco ala Mozilla Firefox...
Pavlucha (1496)|19.10.2004 12:52
Ne, mně to prostě nedá ...

Považuju za ne zcela férové jednání hromadně šířit nebo dokonce prodávat nelegální software, ale co si o sobě myslí sw výrobce, kterej navíc nevymyslel nic novýho, když uvede na trh obyčejnej browser (navíc jako u mnoha jiných - testovanej na lidech) a chce za něj skoro 40$.
Kurňa, já snad zaplatím tomu, kdo jim to první ukradne !!! ... :D

Právě jsem odinstaloval Operu z PC a nehodlám jí už nikdy nainstalovat. :evil:
beecher (9270)|19.10.2004 13:21
Coz o to, ona Mozilla pro ARM procesory existuje, ze... Ale problem je, ze pro Linux bezici na PDA...
ninja_ce4you (102)|25.10.2004 22:21
[QUOTE="Pavlucha"]Ne, mně to prostě nedá ...

Považuju za ne zcela férové jednání hromadně šířit nebo dokonce prodávat nelegální software, ale co si o sobě myslí sw výrobce, kterej navíc nevymyslel nic novýho, když uvede na trh obyčejnej browser (navíc jako u mnoha jiných - testovanej na lidech) a chce za něj skoro 40$.
Kurňa, já snad zaplatím tomu, kdo jim to první ukradne !!! ... :D

Právě jsem odinstaloval Operu z PC a nehodlám jí už nikdy nainstalovat. :evil:[/QUOTE]

Nevim jak na SartPhone, ale na PC jde Operu provozovat legalne ve sponzorovanem modu. A prinasi opravdu hodne vyhod oproti treba IE, nebo i Mozille.Clovek co hodne prohlizi stranky to oceni.
Pavel Koza (4761)|25.10.2004 23:17
[QUOTE="Pavlucha"]Považuju za ne zcela férové jednání hromadně šířit nebo dokonce prodávat nelegální software, ale co si o sobě myslí sw výrobce, kterej navíc nevymyslel nic novýho, když uvede na trh obyčejnej browser (navíc jako u mnoha jiných - testovanej na lidech) a chce za něj skoro 40$.[/QUOTE]

Pokud by pro Pocket PC nabidl skutecny BROWSER a ne orezanou "kripl-verzi" jako je Pocket IE, ktera sice teoreticky umi spoustu technologii, ale v praxi je to vetsinou bida s nouzi a skoro nepouzitelne, tak je tech 40USD pro cloveka traviciho browsenim spoustu casu velmi vyhodna investice.

P.S. Vyrobce muze chtit za svuj soft klidne milion;) Ani to vsak neni duvod ho nelegalne pouzivat ci mu prat jeho brzke cracknuti. Tecka.
kopec_ce4you (236)|9.4.2005 22:11
[QUOTE="Pavlucha"]Ne, mně to prostě nedá ...

Považuju za ne zcela férové jednání hromadně šířit nebo dokonce prodávat nelegální software, ale co si o sobě myslí sw výrobce, kterej navíc nevymyslel nic novýho, když uvede na trh obyčejnej browser (navíc jako u mnoha jiných - testovanej na lidech) a chce za něj skoro 40$.
Kurňa, já snad zaplatím tomu, kdo jim to první ukradne !!! ... :D

Právě jsem odinstaloval Operu z PC a nehodlám jí už nikdy nainstalovat. :evil:[/QUOTE]
nevymyslel nic novyho? to by me teda fakt zajimalo co pouzivas za prohlizec...
NIKDO te nenuti abys tech $40 platil. Uznavam ze $40 neni malo, ale prave proto je tady sponzorovana verze s reklamou...

Operu pouzivam asi rok a nikdo me nedonuti si ji z kompu odinstalovat, snad jen nova verze.

Jinak pocitam ze Opera pro PPC by mohla byt jeste lepsi nahradou za PIE nez NetFront nebo MultiIE.

P.S. Pšššššt, nehceme tady přece flamewar.
CommanderZ (1798)|10.4.2005 19:12
[QUOTE="kopec"][QUOTE="Pavlucha"]Ne, mně to prostě nedá ...

Považuju za ne zcela férové jednání hromadně šířit nebo dokonce prodávat nelegální software, ale co si o sobě myslí sw výrobce, kterej navíc nevymyslel nic novýho, když uvede na trh obyčejnej browser (navíc jako u mnoha jiných - testovanej na lidech) a chce za něj skoro 40$.
Kurňa, já snad zaplatím tomu, kdo jim to první ukradne !!! ... :D

Právě jsem odinstaloval Operu z PC a nehodlám jí už nikdy nainstalovat. :evil:[/QUOTE]
nevymyslel nic novyho? to by me teda fakt zajimalo co pouzivas za prohlizec...
NIKDO te nenuti abys tech $40 platil. Uznavam ze $40 neni malo, ale prave proto je tady sponzorovana verze s reklamou...

Operu pouzivam asi rok a nikdo me nedonuti si ji z kompu odinstalovat, snad jen nova verze.

Jinak pocitam ze Opera pro PPC by mohla byt jeste lepsi nahradou za PIE nez NetFront nebo MultiIE.

P.S. Pšššššt, nehceme tady přece flamewar.[/QUOTE]

Nejak si nedokazu predstavit operu s reklamu na PPC:no:

Ani opera na PC me nejak nechytla :no: Zvlast od doby, co pouzivm FireFox (tesime se na minimo:)) )