Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ICQ problém s přihlášením

pelopones (95)|4.10.2004 19:54
Sice jsem v historii nalezl mnoho otázek na ICQ, bohužel mi to nepomohlo s mým problémem.
ICQ požívám na PC , nyní jsem ho nainstaloval na MDA 2 připojenou na NET přes Data Nonstop.
Stáhnul jsem si poslední verzi ze stránek ICQ - nainstaloval přes PC a Active sync - Poprvé spustil a do ICQ zadal číslo jakým se přihlašuji na PC a příslušné heslo - zvolil jsem Connect - PDA vypisuje Connecting - pak Validating a nakonec se objeví hláška The session was lost. Check your internet connection. Podotýkám, že v té chvíli mám spuštěný Explorer, takže na internetu jsem.

Zná někdo řešení ?
Wuffi (1599)|4.10.2004 19:59
[QUOTE="NUNY"]Sice jsem v historii nalezl mnoho otázek na ICQ, bohužel mi to nepomohlo s mým problémem.
ICQ požívám na PC , nyní jsem ho nainstaloval na MDA 2 připojenou na NET přes Data Nonstop.
Stáhnul jsem si poslední verzi ze stránek ICQ - nainstaloval přes PC a Active sync - Poprvé spustil a do ICQ zadal číslo jakým se přihlašuji na PC a příslušné heslo - zvolil jsem Connect - PDA vypisuje Connecting - pak Validating a nakonec se objeví hláška The session was lost. Check your internet connection. Podotýkám, že v té chvíli mám spuštěný Explorer, takže na internetu jsem.

Zná někdo řešení ?[/QUOTE]

Ze je spusteny iexplore neznamena ze se prave prenaseji data - stahuje je totiz pouze pri nacitani stranky ci stahovani, "vklidu" s jen otevrenou strankou neprenasi nic (pokud se nejedna o stranky s automatickou obnovou). Spis bych se orientoval podle ikony se stavem pripojeni. Mas tam ty dve "sipecky" okolo indikatoru intenzity signalu?
pelopones (95)|4.10.2004 20:01
Měl a mám zkouším to opakovaně. Jak máš nastaveny volby v SETUP ?
Wuffi (1599)|4.10.2004 20:25
[QUOTE="NUNY"]Měl a mám zkouším to opakovaně. Jak máš nastaveny volby v SETUP ?[/QUOTE]

V Preferencich neni nic souvisejiciho s pripojenim...
beecher (9270)|4.10.2004 20:28
Ja to mam nastavene takto (tedy nevrtal jsem do toho) viz obrazek.

BTW A pouzivas GB-SOFT GPRS Tweak? Protoze to je mozna ten problem, ze se ti GPRS samo odpojuje...

PS: Ted jak to tak vidim, doporucuji jeste zaskrtnout Keep connection alive... Ja to tak nemam nastavene, protoze ICQ na PDA mam jenom kvuli nekterym, kteri jeste nepochopili, ze Agile vede... :D :yes:
00028858_icq_8Pnp.jpg
pelopones (95)|4.10.2004 20:37
Výše zmiňovaný softík od J.Graze používám již od počátu, takže spojení je aktivní stále. Zkusil jsem ho vypnout a připojit se když na netu nejsem - chybu to hodí ihned. Jestliže na netu jsem, začne se přihlašova a shodí mne až za chvilku ???
Wuffi (1599)|4.10.2004 20:41
Ufff koukam ze bych ty bryle nemel sundavat a uvazovat o porizeni silnejsich :sarcastic: Omlouvam se za mystifikaci :oops:
Wuffi (1599)|4.10.2004 20:42
[QUOTE="Wuffi"]Ufff koukam ze bych ty bryle nemel sundavat a uvazovat o porizeni silnejsich :sarcastic: Omlouvam se za mystifikaci :oops: [/QUOTE]

Beru z5 - nemate nejakou novejsi verzi...? Ja to tam opravdu nemam :?:
Dr.Colombo (69)|4.10.2004 20:47
Měl jsem ten samý problém, hledej jinou diskusi o ICQ, jinak mě pomohlo založení nového účtu na PC, pak vše fungovalo i na PDA tak jak má.
beecher (9270)|4.10.2004 20:52
A nejste nekde jinde prihlaseny na tom stejne ICQ cisle, treba na PC? I kdyz by to melo automaticky odpojit...
pelopones (95)|4.10.2004 21:09
Pánové mohu konstatovat,že jsem pablb,protože jsem zadal číslo s pomlčkama.Stačilo že jsem přejel domů z kanclu a domácí klima rozjasnilo mou mysl.Díky za pomoc a budiž tento případ dalším důkazem,že než se stále zabývat tím samým dokola, je lepší dát si pauzu,dát si Kitkat.To už je vlastně odjinud....
beecher (9270)|4.10.2004 21:13
Aha... No nevim, co to melo AOL za napad to takhle zacit zobrazovat...
Pavlucha (1496)|4.10.2004 21:41
Vím ještě jednu věc - pokud máte ICQ vyšší verze (na PC) nešlo se přihlásit z PDA díky implementovaným doplňkům, které v PC můžete použít, ale ve verzi pro PDA ne. Taky jsem si musel založit novej účet.

Nevím ale proč mi najednou přihlášení z hx4700 jde, když jde o stejnou verzi ICQ. Provděpodobně upravili komunikaci s ICQ serverem.
Aifel_ce4you (105)|5.10.2004 10:54
Svého času jsem řešil podobný problém a pak jsem zjistil, že dělám chybu v tom, že místo UIN jsem zadával NICK. Když jsem to obrátil, vše jede jak má..

Aifel.