Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalkulacka na PDA

Carabei (611)|1.4.2007 17:21
pouzivam Space Time v2.07 na kterou me privedl uzivatel krabicka3 a uz bych nemenil, dle meho nazoru nejvychytanejsi kalkulacka, i kdyz obcas radsi vytahnu Ti-89, precejenom hmatatelny tlacitka jsou o necem jinym, zvlast kdyz na vejsce mi PPC u testu jen tak neprojde, kdyz profesori vedi, ze se tam daj narvat cely skripta:D
klak (148)|15.6.2009 22:13
Ahoj, trochu to tu po letech oživím :)

Hledám kalkulačku s možností zadat vzorec na více řádků (aspoň 3), nechat ho vypočítat, vrátit se a upravit a znovu vypočítat :) Kdysi to uměla moje stará zlatá grafická Casio <už nevím kolik>, od té doby co mám PDA už jí nepoužívám a dokonce jsem se jí i zbavil, ale úplnou náhradu jsem stále ještě nenašel.

Používám MyCalculator a nebýt pár chybiček, trochu specifických vlastností a hlavně jednořádkového displeje s pekelně nepraktickým pohybem ve vzorci (na HTC Touch HD bez joye fakt peklo), byl bych docela spokojen.

Mému ideálu se blíží AceIT Calculator, ale nefunguje mi tam Backspace, takže na opravy bych musel vytahovat SW klávesnici a to mě velmi prudí :)) Navíc je to starší zboží r.v. 2002 a už se nevyvíjí, takže se jí tak trochu bojím začít používat, na jaké další chyby bych ještě přišel.

Nuže nevíte o něčem víceřádkovém??? ... RPN prosím nebrat:!: :D
Lynx12 (19)|16.6.2009 09:04
Myslím, že by Ti pomohla s-mathStudio.....
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=39&t=11541
klak (148)|16.6.2009 13:42
Hmmm, to vypadá velmi dobře. Skoro až jako kanón na vrabce :)) Zkusím to používat a uvidíme. DÍKY!