Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smartmovie pro pocket pc

iloveyou (64)|19.9.2004 14:27
Zdravím všechny,

nalezl jsem tento program, už asi znáte. Má to umět pěkně zobrazit avička s titulkama (diakrtika bez problémů).

Netestoval to náhodou někdo ?

Dneska to testnu, uživatlé v cz symbian foru to vychvalují, takže uvidíme.


Zdar
Spawncz (206)|19.9.2004 20:13
Tak jsem ten softik ozkousel ale nejsem z nej dvakrat nadsen !!

Kdyz jsem chtel prekodovat film v divX tak to po me chtelo porad nejakej DirectShow filtr a ikdyz jsem nainsaloval vsechny co sli (K-Lite codecs pack 2.26 full) tak mi to tu hlasku hlasilo porad.

Tak jsem si nasel film u ktereho mi to vzalo a tak jsem k nemu dal nejaky nesmyslny titulky a stejne mi to ty titulky v tom filmu neukazalo.

Takze vysledek je ze jsem nebyl schopen dostat pres tenhle soft do PDA film i s titulky.

Mozna neco delam spatne (teda urcite delam neco spatne) ale nevim co

Tak to je asi vse o mych zkusenostech s timhle softem.

Nakonec by me zajimalo jestli existuje nejakej soft jako treba BSPlayer na PC pro prehravani filmu na Pocket PC + zobrazeni titulku z externiho *.sub souboru ???
iloveyou (64)|20.9.2004 06:11
Tak se mi to včera nepodařilo rozchodit na pc, ten convertor prostě nefunguje - nainstaloval jsem všechny kodecy + filtry, ale přesto mi to psalo u každýho filmu co jsem chtěl převést, že chybí directshow filtr.

Asi se obrátím na jejich support, co s tím.
iloveyou (64)|20.9.2004 06:13
P.S. Žádnej přehráváč co podporuje titulky zatím není.

Betaplayer by to měl umět v nějaké příští verzi.
Spawncz (206)|20.9.2004 10:30
hele na jejich strankach je primo odkaz na ty directshow kodeky takze to jeste testnu a dam vedet
Spawncz (206)|20.9.2004 12:07
Takze kapanek pokrok ale nic moc.
Nainstaloval jsem FFDShow filtr a uz mi to prestalo hlasit tu chybu s tema direcshow filtrama (ikdyz u jednoho filmu mi to stejne napsalo).

Mam ted ale jinej problem jak dostat do toho filmu titulky ??
Nactu si film, nactu titulky dam convert a film se mi zkonvertuje ale titulky nikde !!

Mozna si to myslim spatne ale mel jsem za to ze kdyz si otevru titulky tak pri converzi se mi ty titulky obevjej v obraze.

Prosim te jak presne to ma fungovat s tema titulkama ???
maji byt v obraze nebo se do pda musi nakopirovat i ten externi soubor s titulkama ???

No uvidime jeste budu zkouset ale nevypada to nijak slavne :(

zatim se mej
iloveyou (64)|20.9.2004 14:10
Ty titulky b y měly být zakodovány v obraze.
crowley01_ce4you (6)|20.9.2004 16:56
Mně to funguje bez problémů.Ty titulky to do obrazu asi nekoduje,mne je to zacalo zobrazovat az po tom,co jsem do pda nahral i *.sub.Jinak v smartmovie pro pda je volba Zobrazit titulky ano/ne .
iloveyou (64)|20.9.2004 19:03
crowley01 má pravdu, ty titulky musí být i v pda zvlášt'.

Byl jsem tak naštvanej na ten convertor, že jsem to přehlédl.

Ten konvertor mně stále nefunguje.
Spawncz (206)|21.9.2004 00:34
No pokusim se napsat jak to zacalo fungovat me:

Nejdriv jsem si stahnul directdraw filter FFDShow
NEFUNGOVALO !!!

Potom jsem si stahnul dalsi directdraw filter FFDShow-alpha
NEFUNGOVALO !!!

Nakonec jsem stahnul posledni directdraw filter dsp2dshow
A FUNGOVALO !!!!

Udelal jsem jeden cvicnej restart a zatim co jsem zkousel cca 10 filmu tak jen u jednoho ( Umuceni krista) mi to hlasilo chybu.

Snad ti tohle pomuze
Spawncz (206)|21.9.2004 00:41
Jeste me napadla jedna vec:

Co takhle si prevest film v PocketDivXEncoderu a potom jen prihrat k tomu filmu titulky do PDA, myslite ze by to fungovalo ??????????

Mam totiz ten smartmovie osekanou verzi a pri dekodovani filmu mi to preblikava z barvy do cernobile :((

Zase na druhou stranu i v PDA je myslim jen hodina na testovani toho smartmovie programku :no:

SKODA

Jestli to nekdo bude zkouset s tim PocketDivXEncoderem tak dejte vedet jak jste dopadnuli.

Spawncz
Miloš Strouhal (3997)|21.9.2004 10:07
Můžete sem někdo dát link na ten Smartmovie ke stažení? Dík
Spawncz (206)|21.9.2004 13:24
Nahral jsem ten smartmovie na svoje stranky tady je link

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] (opraveno adminem;) )

Tak sosejte

Spawncz
skromny (84)|21.9.2004 13:33
spawncz: obavam sa ze do linku musis napisat celu cestu - aj s "http://" na zaciatku, inak to berie lokalne na ce4you.cz
Spawncz (206)|22.9.2004 00:40
Takze link uz zase funguje

Admin jen upravil velka pismena v nazvu a tim padem ja musel prejmenovat soubor na mych strankach.

Vse je ok
Sosejte

Spawncz
Hynchenzo (81)|22.9.2004 09:51
Programek mi nejde na pda spustit, pise ze mu chybi nektere komponenty (hlaska windowsu). Mam ipaq 1915, nesetkal se s touhle chybou nekdo?
Spawncz (206)|22.9.2004 18:20
Mam Acer n30 a funguje v pohode.

Nainstaloval jsi spravnou verzi pro spravnej procesor a pro spravne WM ????

Spawncz
spiderxxl_ce4you (84)|2.7.2005 09:24
nahral jsem smartmovie verzi 2.72 ,potom jsem nahral xvid kodek.
Pri spusteni uz jen demo videa mi pise ze chybi xvid codec.
Vse mam na SD karte.
Poradte prosim,
dekuji
Jarek72 (37)|3.7.2005 13:41
Mam ten sam problem. Naistaloval jsem si to i s kodekama a taky me to porad pise ze tam neni kodek kdyz dam prehrat to demo video
Kavy (374)|3.7.2005 13:46
Chvíli jsem tu nebyl,tak jestli už nejsem mimo...Pokud ti convertor filmu v PC pořád vyhazuje tu hlášku o codeku,tak na symbianforu si špatně hledal:)
Stačí ,když bude název filmu bez diakritiky:yes:
A na Nokie S60(symbianový) je to opravdu nej...přehrávač filmů.Taky jsem si na tom skazil oči:)
oskarmaniak (41)|4.8.2005 17:30
Smart movie je nejlepsi programek na filmy s titulkama (nezadelava je do obrazu) Tudis je citelnost perfektni.
xkovi_ce4you (568)|8.11.2005 16:17
Tak poradi nekdo, kam s tema kodekama, kdyz mame program nahrany na karte? Ted sem sel z nudy otestovat 2.76, nahral na kartu, stejne tak kodeky, ale program mi hlasi, ze mu schazi xvid kodek..docela me to otravilo, kdyz uvazim,ze TCPMP mi klasicky avi soubor prehraje bez kecu a bez nahravani jakychkoli kodeku:((
A nechci mit prehravac filmu v RAM, to po me nechtejte..diky za tipy;)