Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaky pouzity prehravac?

Orloj_ce4you (299)|20.8.2004 16:08
Mam dotaz ohledne prehravani hudebnich souboru. Rad bych pozuival neco jineho nez WMP, protoze ten nema moznost upravy zvuku a navic je dost udesna sprava playlistu - to ze nasype vsechny skladby do jednoho seznamu mi prijde znacne neprehgledne. Proto jsem vyzkousel winampaq, ale ten je na tom s kvalitou zvuku natolik bidne, ze je opet pro moje narocna ouska nepouzitelny.
Jaky audio player byste mi prosim doporucili? -idealne aby umel namapovat HW tlacitka, mel na displeji dostatecne velke tlacitka zakladnich fci pro ovladani prstem, mel POUZITELNY equalizer a podporoval playlisty, popr. jejich spravu
Existuje neco jako media player classic na PC ktery dokaze prehravat od mp3 pres divx az po mpeg2 soubory i na PPC?
Eloherd (88)|31.12.2004 19:15
obycejnej Winamp :)
Kája_oldd (759)|31.12.2004 19:51
anebo Beta player:D
Eloherd (88)|31.12.2004 20:07
[QUOTE="Kája"]anebo Beta player:D [/QUOTE]

Kajo Kajo, ty mne sledujes :DDD no nic, k tematu... betaplayer je nejlepsi na filmy.. ne na mp3 a hudbu celkove :)
Kája_oldd (759)|31.12.2004 20:42
já vim, já jen, že je univerzální (p.s. se nediv, já tu sleduju vlastně jen multimedia a těch se tu moc nekecá;) )
Eloherd (88)|31.12.2004 20:56
[QUOTE="Kája"]já vim, já jen, že je univerzální (p.s. se nediv, já tu sleduju vlastně jen multimedia a těch se tu moc nekecá;) )[/QUOTE]

hmmm, multimedia.. co tim myslis :D
Kája_oldd (759)|31.12.2004 21:19
video, audio(nó, moc nemusím)+nějakej softwárek:D jsem spíš hračička:cool:
TheMelin (1642)|1.1.2005 06:13
Doporučuji Pocket Player je sice placenej,ale na ovládání prstem supr. :cool: (je to audio přehrávač)...
Kája_oldd (759)|1.1.2005 14:11
Prstem jde ovládat všechno (stačí, aby člověk měl aspoň trošku mosochistické sklony-i já sem občas línej vytahovat stylus):D Ale opět body i pro beta player-tam jsou nastavit hardwarová tlačítka pro libovolné funkce + video a hlavně audio jde stopovat ťuknutím na plochu půlky displaye. No dobře nic moc, ale tlačítkama se to dá i po slepu;)
TheMelin (1642)|1.1.2005 14:32
[QUOTE="Kája"]Prstem jde ovládat všechno ...[/QUOTE]

Myslel jsem tím,že má přes display velká hlavní tlačítka,jako je play,stop atd.Pokud poslouchám v autě,je těžké vyndat stylus a trefovat se do miniaturních tlačítek.Určitě na QVGA jsou větší,ale i tak ;)
Eloherd (88)|1.1.2005 15:22
[QUOTE="TheMelin"][QUOTE="Kája"]Prstem jde ovládat všechno ...[/QUOTE]

Myslel jsem tím,že má přes display velká hlavní tlačítka,jako je play,stop atd.Pokud poslouchám v autě,je těžké vyndat stylus a trefovat se do miniaturních tlačítek.Určitě na QVGA jsou větší,ale i tak ;) [/QUOTE]

hehe, tak si nasad na prst takovej ten specialni stylus :) mas to jak kus gumovy rukavice.. navliknes to na prst a na konci mas nejakej hrot.. jak u stylusu :D
psaf (81)|4.1.2005 17:30
Ještě jsem to zcela neodzkoušel, ale taky nevypadá špatně PocketMusic
TheMelin (1642)|4.1.2005 23:54
[QUOTE="psaf"]Ještě jsem to zcela neodzkoušel, ale taky nevypadá špatně PocketMusic [/QUOTE]

jj PocketMusic je supr,dokonce se da nastavit po jake dobe se vypne display... ;)
ifco_ce4you (186)|5.1.2005 10:00
Na hudbu je najlepsi GSPlayer, na filmy Beta Player. GSPlayer je free, ma perfektnu spravu playlistu, ekvalizer, bass boost, nejaky surround, echo & reverb, vypinanie podsvetlenia a vypinanie displayu.
Betaplayer je tiez free a je to to najlepsie na DivX a Xvid.
paveluh_ce4you (300)|5.1.2005 13:19
[QUOTE="ifco"]Na hudbu je najlepsi GSPlayer, na filmy Beta Player. GSPlayer je free, ma perfektnu spravu playlistu, ekvalizer, bass boost, nejaky surround, echo & reverb, vypinanie podsvetlenia a vypinanie displayu.
Betaplayer je tiez free a je to to najlepsie na DivX a Xvid.[/QUOTE]

Hod mi sem prosím link na tenGSPlayer.
Díky
paveluh_ce4you (300)|5.1.2005 13:52
TO mám.
Jo jo Hledat a hledat.:D
Orloj_ce4you (299)|5.1.2005 20:10
a? jaky to je?