Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Šum a praskot při hovoru

Seifert (156)|24.6.2010 12:16
Poslední dobou se mi stává, že při hovoru je v pozadí slyšet šum a praskot. Jinak vše funguje jak má, ale štve mě to. Zkusil jsem přeflashovat radio, hard reset (i když s obnovou původní zálohy - to by ale asi mít vliv nemělo ...), nicméně praská to dál. Nevíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Operátora mám T-Mobile, jinou SIMku jsem nezkoušel. ROM mám original T-mobile MDA Compact V, radio 4.49.25.91. Tento stav trvá cca. 3 týdny a nejsem si vědom, že bych tam něco moc měnil ...
Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2010 12:30
1. dělá to i při přehrávání hudby
2. zkus jinou SIM, pokud možno i od jiného operátora nebo jinou lokalitu (jiná BTS)

Můžeš zkusit HR a na prázdném PDA, ale takhle na dálku mě napadá hw problém repráčku.
Seifert (156)|24.6.2010 12:42
V repráčku to asi nebude, to jsem zapoměl zmínit. Hudba je OK a IGO při navigaci taky. BTS nemá vliv, jezdím po celé republice a dělá to všude. Šumí to i do sluchátek (při hovoru). Handsfree jsem nezkoušel, protože mi v autě ukradli rádio ... :-(
Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2010 12:50
Tak ještě jinou SIM (jiného operátora) nebo s prázdným PDA po hard resetu (eliminace nějaká rušivé aplikace).
Ale udivuje mě, že je to u T-Mo. Problémy s šumy, praskoty, ruchy a rozpadajícím se spojení jsem míval, když jsem volal někomu na Oskara a pak i Vodafone.