Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

beecher (9270)|22.11.2004 11:04
[QUOTE="ipf"][QUOTE="beecher"]... aby taky dokázal organizátor přesvědčit majitele, že to, do čeho ťapáme ťapťátkem, je užitečná věc a že je to naprosto normální si o tom povídat celý víkend, abychom nebyli za exoty... :D
[/QUOTE]

Kdyby to bylo jen o chápání tohoto...[/QUOTE]
Copak Jaruška nechápala ještě něco jiného? :D
Petr Schinzel (84)|22.11.2004 11:10
Do Brna jezdím často,tak když bude zájem,tak se tam můžu zajet zeptat.Petr
ipf (2136)|22.11.2004 11:10
[QUOTE="beecher"][QUOTE="ipf"][QUOTE="beecher"]... aby taky dokázal organizátor přesvědčit majitele, že to, do čeho ťapáme ťapťátkem, je užitečná věc a že je to naprosto normální si o tom povídat celý víkend, abychom nebyli za exoty... :D
[/QUOTE]

Kdyby to bylo jen o chápání tohoto...[/QUOTE]
Copak Jaruška nechápala ještě něco jiného? :D[/QUOTE]

Jarka je v poho, ta to chápala, já ale myslel ty v ELIOTu. Třeba tokové, že se přihlásí 38 lidí, dva dny před akcí je jich 36 a ve finále jich přijede jen 24. A navíc, že dopředu nějakou zálohu také nedostanou, takže případná ztráta jde z jejich kapsy (částěčně jim to vynahradíme zvýšenou konzumací). A nakonec se na nás ještě musí usmívat.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|22.11.2004 14:23
[QUOTE="ipf"].... já ale myslel ty v ELIOTu. Třeba tokové, že se přihlásí 38 lidí, dva dny před akcí je jich 36 a ve finále jich přijede jen 24. A navíc, že dopředu nějakou zálohu také nedostanou, takže případná ztráta jde z jejich kapsy (částěčně jim to vynahradíme zvýšenou konzumací). A nakonec se na nás ještě musí usmívat.
[/QUOTE]
Já si říkal, že by možná bylo dobré zorganizovat něco na jihu (Šumava, Prachaticko, Krumlovsko atd.), ale zjistil jsem, že to skutečně není nic pro mne, nemám ty správné kontakty, nemám tolik času na organizaci a asi nemám i dostatečnou trpělivost na koordinaci takového množství individualit, prostě řečeno, ipf má můj neskonalý obdiv... Proč?

- Má kontakty, dokáže zajistit za přijatelný peníz (skoro) vše ... Bez kontaktů chtějí závazný počet účastníků dlouho předem, chtějí zálohy, účtují storno poplatky, účtují za den pronájmu jednací (školící) místnosti 2 až 3 litry, mají nevyhovující celkový počet lůžek i jejich rozdělení na pokoje, nemají restauraci na večerní pokec s dlabancem atd., atd.... Jsou tam na jihu orientovaní více na příhraniční klientelu, než na nějaké cihlaky....

- Projděte si diskuzi kolem přípravy posledního srazu, uvidíte, jak nás musel ipf opakovaně a stále dokola informovat o datu, o místě konání, o nutnosti přihlášení.... kolik času tomu musel věnovat, kolik má trpělivosti s naší nepozorností... kolik ze závazně přihlášených vlastně přijelo a kolik nepřihlášených se zúčastnilo?? Kdo z nás si vezme na hrb koordinaci takového množství individuálního přístupu k účasti.....

Já osobně byl jen jeden den na prvém srazu, dvojka kolidovala s termínem práce pro stálého zákazníka, prostě živnost má přednost... podle fotek i příspěvků to asi bylo fajn.... No, můj názor na příští termíny je jednou před letní sezónou (květen/červen) a jednou před zimní (říjen), v mezidobí jen občasná odpolední slezina někde v Praze či okolí (ale ne v centru), jak je navrhováno a probíráno v jiné diskuzi... Jaký je váš názor na Benetice v květnu a Úpa v říjnu??? Ipf to má již zmáknuté, majitelé ubytovacích zařízení již vědí vo co go.... Jiné lokace jsou vítány, ale jsem zvědav, kdo se toho skutečně ujme a nebude jen navrhovat či připomínkovat...
Chuck (284)|22.11.2004 14:51
No konecne nkdo napsal jak to je . Proste ipf je borec a má muj neskonalý obdiv. Opravdu to není jednoduché a on dvakrát predvedl organizaci bez jediné chybicky. Máme mu vsichni za co dekovat a jak uz jsem nekde ríkal at napise datum a misto pokud mám cas proste beru rodinu a jedu bez dalsich otazek.:)) Ipfovi trikrat HURA, HURA, HURA...
ipf (2136)|22.11.2004 16:16
:oops:
Pinochio (424)|22.11.2004 20:34
Plně souhlasím s názorem Jarouše, na prvním srazu jsem sice nebyl, ale druhý byl velmi výborný.

K Malé Úpě mám jen jednu vítku a to že se program rozdělil podle penzionů protože nikomu se nechtělo ven a do druhého penzionu. :D .

3. sraz by mněl podle mně organizovat opět iPf, ví jak na tom, ví co je třeba zajistit a také ví co od nás může čekat :D a mi od něj :cool: , takže je to taková záruka kvality ;) .
hybo (3107)|23.11.2004 10:38
Co se tyce Eliotu, nezman primo majitele, ale znam jeho blizke a neni to prolem, jiz jsme tam delali a zase budeme delat akce a co se tyce toho "tukani", verte mi, ze oproti tomu, co se tam deje na jinych akcich budete poradne nudni :-)
Chuck (284)|23.11.2004 10:44
No Eliot dobry ale mam obavu, ze nebude kde spat. Mam pocit, ze je to pomerne male a nas pocet sice pomalu ale jiste vzrusta.:D
hybo (3107)|23.11.2004 11:23
samozrejme, zalezi na poctu lidi
Chuck (284)|23.11.2004 11:25
No prave a mam pocit, ze to lik kolik jich bylo v Upe se tam nevejde na spani ani nahodou.
ipf (2136)|23.11.2004 13:11
[QUOTE="hybo"]samozrejme, zalezi na poctu lidi[/QUOTE]

Už jsem chtěl podobnou otázku nastolit, ale nechtěl jsem vířit vášně před druhým srazem. Jako prioritu bych viděl: Odlišit, zda se bude jednat o sraz cihláků, anebo včetně rodinných příslušníků. Přiznávám, že největší starosti jste mi nadělali přihlašováním a následným odhlašováním manželek a přítelkyň, takže jsem věčně lavíroval nad počtem potřebných pokojů (což v praxi vypadalo třeba tak, že odhláškou jedné přítelkyně přibyla tři volná místa).
A podle toho vybírat místo.
Chuck (284)|23.11.2004 16:05
Rozhodně jsem pro variantu včetně RP. Kdo chce vyrazit sám může to přeci neni problém no a stejně myslím, že sestava se pomalu ustálila takže na III. sraz podle mě pojede obdobná sestava jako byla v Úpě. Takže přípravě třetího srazu zdar.:yes:
ipf (2136)|23.11.2004 18:06
[QUOTE="Chuck"]Rozhodně jsem pro variantu včetně RP. Kdo chce vyrazit sám může to přeci neni problém no a stejně myslím, že sestava se pomalu ustálila takže na III. sraz podle mě pojede obdobná sestava jako byla v Úpě. Takže přípravě třetího srazu zdar.:yes: [/QUOTE]

Já věděl, že se ozveš jako první :D . Jenže Tebe já jsem konkrétně nemyslel.
Problém je trošku jinde. Na tomto srazu jsme potřebovali 10 pokojů, pokud by přijely všechny původně přihlášené dámy, bylo by potřeba o 7 pokojů víc, jenže volné byly už jen 4, takže by mělo pár lidí smůlu.
Přibližný počet (o kterém píšeš nahoře je znám), jenže pokud si přiveze každý manželku (a nedejbůh děti), budeme potřebovat minimálně 22 pokojů, a to už bude někde problém.
Chuck (284)|24.11.2004 10:47
Chápu, bylo by řešení vybírat závaznou zálohu. Spousta lidí by se sice musela vážně zamyslel jestli opravdu pojede ale zase odpadnou překvápka, že někdo na poslední chvíli odřekne. No ale já asi nejsem ten pravý kdo by to měl hodnotit a organizovat. Já se prostě budu účastnit vždy takže beru téměř všechny podmínky.:D
Pinochio (424)|30.11.2004 09:01
Pojedu kamkoli, když mne tam někdo odveze :D a jsem ochoten i zaplatit zálohu. Manželku a děti ještě nemám :D :D :D tak mi tadle starost odpadá.
Záloha 350Kč na Malou úpu by taky nikoho nezabila i kdyby propadla.