Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 11:46
Střipky:
Ipf držicí v ruce svůj zatuhující tranzistorák iPAQ 4700 - rozzuřen usedá na židli se slovy „ ZASRANÝ LOOX “
Pinokio – mohu si půjčit tvého Looxe – „ Potřebuji si vyzkoušet jestli i na tvém, funguje příkaz z klávesnice na HARD RESET “
Chuckova dcera asi pětiletá prohlížejíc si fotky na Notebooku – „ A kde je ten Crackonoš “
Obsluhující asi dvacetipětiletá servirka na SEBU (43) „ Jste hrozně podobný mé spoluzačce“ Seba – „ To musí být úžasná kočka “.
Milan s napíchnutým blikajícím USB habem z Makra - 4x USB kličenka na Loxu 720 – „ Koukejte vidím všechny čtyři “ – z fóra „ A komu to poslouží “
Pinokio po obdrzení SMS - křičící do vypnutého telefonu – „Jestli něco chcete zavolejte vy mě, jak vám mám vysvětlit, že nemám credit “
Beecher – „ Proč se mi ten 60GB disk nechce zkopírovat do MDA“
Jaruška – majitelka Jonáše(ubytovací zařízeni) – „Proč do toho stále civíte a ťukáte, pojďte se raději bavit – já prostě nenávidím počítače“
Pavlucha (1496)|15.11.2004 12:11
... normálně jsi mně rozplakal (smíchy) :D :D :D :D :D
hybo (3107)|15.11.2004 13:00
OK, vyherce je jasnej, takze Pinokio, nebo jak to presne mas, napis mi prosim, at se dohodneme, jestli se stavis, nebo to zasleme.
hajekm (308)|15.11.2004 13:10
ahoj,
postrehy krasne vystihuji pracovni i nepracovni atmosferu setkani, bylo to prima, dekuji IPFovi i ostatnim za organizaci. Uz se tesim na fotecky. Sam jsem fotil jen malo a jsem ted mimo pocitac. (jen MDA (jak jinak))
Milan
beecher (9270)|15.11.2004 13:15
Jinak jsem také chtěl poděkovat všem přítomným dámám a pánům za příjemně strávený víkend!
Už dlouho jsem nezažil takový perfektní sraz, naposledy v roce 1997 na srazu "chatařů" v Brně... :yes: :yes: :yes:

Special thanks:
Ipf - za uspořádání
Seba - za jasnou ukázku, ze Loox 720 není pro mně (už se teším, až si koupím Dell Axim X50v... :D ) a nemáš zač s tím sdílením GPRS přes WiFi, hlavně že to chodilo... :yes:
Milan Švec - za názornou ukázku, že VGA je opravdu jedině to pravé ořechové a že QVGA nikdy více, a za pojištění
Windmaster - za odvoz a dovoz na místo a názornou ukázku, že když navigace přes GPS, tak jedině Alturion je správná volba
Pavel Koza - za možnost vyzkoušení WiFi v mém DP2 a že vůbec dorazil, ináč ten banner systém pořešíme... ;)
Honzabr - za záchranu mého života :D
Pavlucha - za jeden báječný SW :D
Hájekm - za kompletní T-M ExtROM a ukázku MDA Compact (je to pěkný, ale ne pro mně...)

Abych pravdu řek, jakmile jsem se vrátil, tak jsem připojil a když mi to po 5 minutách spadlo, tak se mi chtělo zpátky... >5kB/s na ET GPRS Nonstopu bez pádu!!!

Dneska jsem mluvil s Milanem Švecem a ten se mým nápadem souhlasil (teda on ho nadhodil, když jsem mu o tom chtěl říct :) )...
Po příjezdu mne hned napadla jedna myšlénka, co takhle my Pražští, že bychom se někde v hospodě pravidelně jednou za měsíc/14dní/týden sešli v hospodě a případný návštěvník Prahy s PDA v ruce by se připojil?
Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 13:32
[QUOTE="hybo"]OK, vyherce je jasnej, takze Pinokio, nebo jak to presne mas, napis mi prosim, at se dohodneme, jestli se stavis, nebo to zasleme. [/QUOTE]

Supr děkuji ti za všechny - je to ta nejlepší volba.
Klikař Pinokio - Looxe vyhral u Sunnysoftu a ted docela dobry placeny soft od Hyba.
Xp mu prida 200 na HD
Pinokio jsi výherce - takže kontaktuj AH mobile a vyzvedni si cenu. A nezapomeň nám napsat jak ti to funguje .
No ještě musíš vlastně vyhrát GPS - námět pro obchodníky jako sponzorský dar na další sraz:D :D :D :D
hybo (3107)|15.11.2004 13:38
Hmm, jeste je urcite par firem, ktere muzou neco nabidnout :-)))))))
Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 13:42
[QUOTE="hybo"]Hmm, jeste je urcite par firem, ktere muzou neco nabidnout :-)))))))[/QUOTE]
Doporučuji, aby jsi se příště dostavil - vezmes par vychytávek a jsi za vodou:D :$:
Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 13:50
[QUOTE="beecher"]Po příjezdu mne hned napadla jedna myšlénka, co takhle my Pražští, že bychom se někde v hospodě pravidelně jednou za měsíc/14dní/týden sešli v hospodě a případný návštěvník Prahy s PDA v ruce by se připojil?[/QUOTE]

Souhlasím vybudovat někde PDA BAR co Ipf, nechceš věnovat jednu ze svých pizerii - v kuchyni se budou vařit rom a cihla k cihle za chvilku maš postavíno.
:D :D :D :D
Miloš Strouhal (3997)|15.11.2004 13:56
[QUOTE="seba"][QUOTE="hybo"]Hmm, jeste je urcite par firem, ktere muzou neco nabidnout :-)))))))[/QUOTE]
Doporučuji, aby jsi se příště dostavil - vezmes par vychytávek a jsi za vodou:D :$: [/QUOTE]

Přesně tak, celé dva dny jsem měl hroznou chuť utrácet a utrácet, a bohužel krom dvou klvesnicí od Honzibr(ještě jednou díky) nebylo za co..:?
hybo (3107)|15.11.2004 14:47
zbozi mame dost, [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], zadnej problem, pripadne beru penize na soukromej ucet i bez predani zbozi, rad pomuzu :-)
ipf (2136)|15.11.2004 21:10
[QUOTE="seba"][QUOTE="beecher"]...že bychom se někde v hospodě pravidelně jednou za měsíc/14dní/týden sešli...[/QUOTE]

Souhlasím vybudovat někde PDA BAR co Ipf, nechceš věnovat jednu ze svých pizerii - v kuchyni se budou vařit rom a cihla k cihle za chvilku maš postavíno.
:D :D :D :D [/QUOTE]

Já bych to viděl na ten RADOTÍN (spojení MHD),
i když provozně výhodnější by byl TRONÍČEK (samota, lidovější prostředí).
Šeba_oldd (1184)|15.11.2004 21:28
No a máme PE DE ARNU - budu pravidelne dojizdet - lze tam i prespat?
A budou tam mít Bodrou Klihovici? :)
beecher (9270)|15.11.2004 22:09
Super!!! Ten Hotel Squash vypadá dobře...
Založil jsem další téma Pravidelné pražské srazy, takže další věci prosím směřujte tam... Díky.

BTW Zapomněl jsem poděkovat oběma dámám na Jonáši a Sasance! Super ubytování, papú a prostředí!!!

Jo a taky díky mamkoj, že nechrápal... :D :D :D :D :D

ipf (2136)|15.11.2004 23:19
[QUOTE="seba"]No a máme PE DE ARNU - budu pravidelne dojizdet - lze tam i prespat?
A budou tam mít Bodrou Klihovici? :) [/QUOTE]

Přespat na místě bude ve Tvém (i mém) případě nutností :D .
Zdenek Malinsky (9781)|15.11.2004 23:34
[QUOTE="beecher"]


Jo a taky díky mamkoj, že nechrápal... :D :D :D :D :D

[/QUOTE]

Není zač, tátušo :D :D :D :D :D :D
Pinochio (424)|16.11.2004 10:15
Moje Motorola MPx200 se právě teď hřeje v servisu a hned jak jí vyzvednu zkusím HR (kvůli ČJ) - mohl bych jí mít i na CD pokud bych hodně řval.
Doufám že nepoznají moje HR.
HR byl jen neplánovaný bod porgramu.

Moje DVD palírna se už pomalu ale jistě stěhuje do nového kompu, takže na příštím srazu budu mít už jen DVD, a navíc nebudu muset smazat 4/5 obsahu mého 7,5GB disku :D .
DVD budu pálit snad už jen na objednávku nebo na novém PC (už snad budu mít 20 tisíc na PC). Windows jsem instaloval jen jednou (na začátku) a pálení proběhlo i bez smazání Windows.

Setkání bylo very good, už se těším na další.

Asi budu vyučovat pálení 2 vrstvých DVD na mém MAXI disku.

To XP: to se ti spíše vyplatí počkat na MDA 3 (compact)

PocketKIM: Výhra nebo trest? Není to jedno? Místo na něj mít budu (smažu část Win2000).
Kdy si ho mám vyzvednout a kde?

Kolik GB mám koupit SD kartu (256 MB půjde do MPx200) do mého LOOXe 610BT?

IPf: Zcela souhlasím s týdnem, co takhle jarní prázdniny?

Nechal jsem tam rozdvojku na zásuvku (docela stará a vyčochtaná), nemá ji někdo?

Jsem rád že jsem tak oblíbený, na příštím srazu nesmím chybět. Ještě se omlouvám za provedené HR na cizích zařízení, zavirované notebooky kvůli UPDATŮM...:D

P.S.: Už má kredit.:D
Šeba_oldd (1184)|16.11.2004 10:23
Pocket Kim je U AH mobile ozvi se jim SZ.Měj se a příště s námi tolik nežertuj:D :D
beecher (9270)|16.11.2004 11:42
[QUOTE="Pinochio"]Moje Motorola MPx200 se právě teď hřeje v servisu a hned jak jí vyzvednu zkusím HR (kvůli ČJ) - mohl bych jí mít i na CD pokud bych hodně řval.
Doufám že nepoznají moje HR.
HR byl jen neplánovaný bod porgramu.[/QUOTE]
HR neni nic, co bys nemohl udělat!!! Reknes, ze to proste zatuhlo takovym zpusobem, ze nic jineho nepomohlo...
Pinochio (424)|16.11.2004 20:16
MPx200 už je doma. ČJ je jen jako doplněk (není v romce) takže asi budu flahovat na Windows Mobile 2003.
Pocket KIM už mám, ale jsem stejného názoru jaký pronesl iPf na srazu.
Šeba_oldd (1184)|16.11.2004 20:19
Neprud - DAROVANEMU KONI NA ZUBY NEHLED - neni to zase tak hrozny v 17 jsem netusil ze ho jednou budu mit:D :D :D :D
Pinochio (424)|16.11.2004 21:57
To jo, navigace je dobrá, ale mapa je...:D
hybo (3107)|17.11.2004 02:20
byla doba, kdy nic lepsi nebylo :-)))
Pinochio (424)|17.11.2004 11:24
Ale alespoň má otec důvod koupit my GPS :D .
Wuffi (1599)|17.11.2004 12:40
[QUOTE="Pinochio"]Ale alespoň má otec důvod koupit my GPS :D .[/QUOTE]

A Ty mas duvod proc se jeste venovat CJ ;)
Pinochio (424)|17.11.2004 13:47
ČJ asi bude jen pro SmartPhone 2002, a ne pro windows mobile 2003 které pravě teď stahuji :D .
Zdenek Malinsky (9781)|17.11.2004 13:57
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="Pinochio"]Ale alespoň má otec důvod koupit my GPS :D .[/QUOTE]

A Ty mas duvod proc se jeste venovat CJ ;) [/QUOTE]

Kolega Wuffi myslel věnovat se ČJ ve škole. Koukni na hrubku "koupit my GPS". My je 1.os. množ.čísla (my máme hlad). Mi (kup mi nové PDA, GPS a BT klávesnici)
Co vás v té škole učí?:? :O
Pinochio (424)|17.11.2004 14:30
No, kdybych měl přemýšlet nad každý mi tak bych se z toho zbláznil :D .
Šeba_oldd (1184)|17.11.2004 14:36
Nechte ho zit, stejně ma na vsechno odpoved - a to je spravné.:yes:
Pinochio (424)|17.11.2004 14:40
Tak to ukončíme. Uznávám má čeština plně odpovídá mé známce ve škole - dobrá.
gm_ce4you (176)|17.11.2004 18:35
Čas od času se může každý splést,ne?!:D :D :D
Wuffi (1599)|17.11.2004 18:40
Cas od casu si muze kazdy udelat legraci, ne? :? (viz. ten smajlik za mym prispevkem tykajicim se cestiny...)
Pinochio (424)|17.11.2004 19:17
Sranda je sranda, ale neustále někdo někde rozebírá něčí pravopisné chyby :sarcastic: .
gm_ce4you (176)|17.11.2004 19:45
Asi se nudí..:D
Pinochio (424)|17.11.2004 20:30
Hodl nuda je s...ě.:D
Wuffi (1599)|17.11.2004 21:17
Cestina taky ;)
ipf (2136)|20.11.2004 10:26
I když se závěr tohoto fóra pomalu přesunul do kategorie OFF-TOPIC, ještě jeden příspěvek na závěr (a k původnímu tématu).
Včera večer mi volala Jarka, z Horního Maršova jela k Jonáši téměř hodinu, od odbočky Pec - Malá Úpa téměž nesjízdno, na silnici vylámané stromy a cesta od Spáleného mlýna k chalupě téměř horor. A sněží a sněží a sněží.
Takže školení proběhlo těsně před dvanáctou.

Jěště pro účastníky prvního srazu, kteří nebyli na druhém:
Kdo máte zájem o pamětní list z 1. srazu, pošlete mi adresu na SZ a bude vám zaslán.

hybo (3107)|20.11.2004 13:48
spatnej pohled na vec to mas, IPFe :-) Predstav si, ze by jste tam museli jeste tyden kvuli nemoznosti odejit zustat, to by byla parba :-)
Pinochio (424)|20.11.2004 14:23
Souhlasím s hybem, takové pařby jsou nejlepší a škola to navíc omlouvá :D .
beecher (9270)|20.11.2004 16:40
Hybo: No bych byl zvedavej, kdo by mi to tam zaplatil...

Pinochio: Tobe to skola mozna omluvi, ale co takovy zamestnavatel? Ten asi ne...
ipf (2136)|20.11.2004 16:43
Pro upřesnění:
- kdo vyjel v pátek dopoledne nahoru (někteří zoufalci to zvládli i odpoledne ;) ), mají dnes značné problémy se dostat dolů,
- ti, co dorazili včera odpoledne a večer, stojí na parkovišti na ledu, pokrytém hromadou sněhu.
Zábava by sice byla, akorát mi řekněte:
- co bychom pili dnes večer (při průtoku, který někteří předváděli),
- kdo a jak by stahoval honzuBr ze Sasanky na Jonáš (a nedejbůh na parkoviště).
PS. Nenechte se ovlivnit výroky těch, co tam ani nepřijeli ;) , protože oni neví, že to tam bylo bezva :D .
Takže čau v příštím srazu.
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2004 16:59
[QUOTE="ipf"]Pro upřesnění:
- kdo vyjel v pátek dopoledne nahoru (někteří zoufalci to zvládli i odpoledne ;) ), mají dnes značné problémy se dostat dolů,
- ti, co dorazili včera odpoledne a večer, stojí na parkovišti na ledu, pokrytém hromadou sněhu.
Zábava by sice byla, akorát mi řekněte:
- co bychom pili dnes večer (při průtoku, který někteří předváděli),
- kdo a jak by stahoval honzuBr ze Sasanky na Jonáš (a nedejbůh na parkoviště).
PS. Nenechte se ovlivnit výroky těch, co tam ani nepřijeli ;) , protože oni neví, že to tam bylo bezva :D .
Takže čau v příštím srazu.
[/QUOTE]

O jakém průtoku mluvíš? Vždyť to tam bylo jak na srazu abstinentů nebo sezení anonymních alkoholiků. :D :D :D Nikdo se neopil, nikdo nahý (á) netančil na stole, nikdo se nepob..., nepos.... ani nepoch... souhrně "nevhodně nevyměšoval", ani se jinak nevhodně nechoval :D
Alespoň jsem si nevšiml.
Honzabr je kluk z Rakovníka. Ten se vyzná. Než vy byste se dostali dolů ke Spálenému mlýnu, on by už byl na slikách v Praze.;)
beecher (9270)|20.11.2004 17:07
Ano! Na příští sraz!
Já osobně bych tohle téma (II. třídní sraz) už zavřel... Nechme ho žít, je to minulost, vzpomínejme jen na něj v dobrém...
A začněme se připravovat na III. třídní sraz!!! :yes:

(osobní doporučení, někde na Moravě, a po nejlépe v Beskydech...)
ipf (2136)|20.11.2004 17:13
Tak Moraváci, je to na vás.
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2004 17:36
[QUOTE="beecher"]Ano! Na příští sraz!
Já osobně bych tohle téma (II. třídní sraz) už zavřel... Nechme ho žít, je to minulost, vzpomínejme jen na něj v dobrém...
A začněme se připravovat na III. třídní sraz!!! :yes:

(osobní doporučení, někde na Moravě, a po nejlépe v Beskydech...)[/QUOTE]

Pokud chcete dělat III.sraz až v dubnu, tak klidně Beskydy, Jeseníky, ale pokud dřív, přimlouvám se za dolinu, protože:
1.Nejedeme tam lyžovat!
2.Co kdyby nás tam postihlo to, co je teď na Jonáši?
Hory bych nechal v období květen-září. Nesnáším sníh a led jen v RX bourbonu.:D
Petr Schinzel (84)|20.11.2004 20:38
Já jsem taky pro moravu.Co říkáte někde v okolí Brna?Z Prahy je to po dálnici kousek:)
Pinochio (424)|20.11.2004 21:24
Jsem taky pro okolí Brna.
hybo (3107)|21.11.2004 18:53
V Brne znam super odlehlej koutek, jmenuje se to Eliot, klidek, supr jidlo, piti za rozumne ceny, ubytovani, krasne okoli, kone, opekani selatka, .....
beecher (9270)|22.11.2004 10:24
Ten Eliot nevypadá špatně, ale chtělo by to, aby se organizující osoba s osobou, která vlastní nějaký objekt, kde by se ta akce konala, lépe znala, tak jako ipf na Jonáši... Že...
A aby taky dokázal organizátor přesvědčit majitele, že to, do čeho ťapáme ťapťátkem, je užitečná věc a že je to naprosto normální si o tom povídat celý víkend, abychom nebyli za exoty... :D
ipf (2136)|22.11.2004 11:02
[QUOTE="beecher"]... aby taky dokázal organizátor přesvědčit majitele, že to, do čeho ťapáme ťapťátkem, je užitečná věc a že je to naprosto normální si o tom povídat celý víkend, abychom nebyli za exoty... :D
[/QUOTE]

Kdyby to bylo jen o chápání tohoto...